КГБ = Клуб на Готините Баби - 76 :)

  • 22 623
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 001
Нищо не казвам....Няма нищо за казване....Тъпо ми е нещо...Чакам някой да ми го подостри  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АЙША то и аз не съм разбрала колко е голям на Делта сина и newsm78 Mr. Green Mr. Green Бабешка му работа  Thinking Whistling
ДИДИ честити ти пола и сакенце със здраве да си ги носиш и пак да си купиш  Hug Hug Hug Hug

# 437
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нищо не казвам....Няма нищо за казване....Тъпо ми е нещо...Чакам някой да ми го подостри  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз съм днес така , тъпо , тъпо , та вдлъбнато.  Joy Joy Joy

Диди със здраве да си носиш новите дрешки.  Hug

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ ЕТО ТИ ОСТРИЛКА ДА СИ ГО ПОДОСТРИШ ТЪПОТО
 smile3532 smile3533 smile3534 smile3534   newsm51

# 439
  • Мнения: 5 001
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Да де,ама.....тъй де...тъй....Айде ще пиша кат'ми мине,че сега не съм за компания....

# 440
  • София
  • Мнения: 16 003
Острилката - много опасна ми се вижда.
Отивам да разходя кучо, че  Ани пак е на мероприятие.

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 614
кой те ядоса бе пиле шарено Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  или си ти е тъпо ей така без причина newsm78 newsm78

# 442
  • Мнения: 5 001
Абе....мАни.....Не ми се говори.....

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Абе....мАни.....Не ми се говори.....


  Weary smile3518   smile3502

# 444
  • Мнения: 7 375
                Ей,Зиче,Янче и момичета с малките ще се оправим ,ама какво да правим големите  Mr. Green Днес ми сервираха такъв номер,че още не съм на себе си.Добре,че разбрах за "социалния"експеримент след като видях децата.Та какво стана - Ран с Т от 1-2 дни,ама заради концерта устиска на градина.Днес майка му обещала да го води с нея на работа и той като се тръшна,че ще работи  Laughing и отиде в Зоната.По обяд тя го докарала в къщи,дедито приспал Неда,а мама приспива Ран.Деди обаче слязъл у нас и мама заминала на работа без да забележи,че го няма у тях.Деди пък не разбрал,че тя е на работа. #2gunfire Голямата щерка към 17 ч отива у сестра си да си играят децата,звъни и Неда отваря.Голямата пообиколила из стаите и пита - къде е мама,Ран и Неда - на работа.Къде е деди,ами отиде си.Голямата  #Crazy гледа,че мама пише във фейсбука и пита - на кого остави децата. Mr. Green Та така Неда и Ран са се гледали сами около 3-4 часа.Ляли си водичка,поливали,мили и каквото им дойде на ум.Кротко и спокойно на отворени врати на терасите и на 4 етаж. #2gunfire Идеше ми да ги избия и мърморя,а щерката вика - най-доброто е ,че може да се гледат сами. #Crazy И ми се хили насреща,а на мен....ми иде да ги изям и двамата с дедито.Добре,че всичко е наред!
                  Зиче,трябваше да патентоваш първата страница! Mr. Green Откраднаха ти идеята.Някои хора бързат да подобрят своята първа страница в темата си без да питат  Mr. Green Ама нейсе нали сме баби ще позволим! Laughing

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 21:09 от Didia

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мале ДИДИ добре че господ ги пази децата  ooooh! ooooh! ooooh!
Деди не е виновен а мамата е за бой  Crossing Arms Хич не му мислят тези младите и са като шемети ,без да мислят вършат всичко. Whistling Whistling Whistling

ДИДИ пита ме МЕРИ ама при свършен факт вече ама както и да е да са живи и здрави нека се радват хората с чуждите идеи  Hug Hug Hug

# 446
  • Мнения: 4
Дидия мятаи големите шамари.
Добре че нищо не е станало мила.
Големите ни деца са толкова спокойни че нямам думи.
За тях вечно / каво е станало толкова/ да бе нищо няма.

# 447
  • София
  • Мнения: 16 003
Дидиа, несе ядосвай, нали нищо не е станало.
Ако има да става нещо - и там да сме пак ще се случи.
Какво става с майка ти, ходи ли със проходилката?

# 448
  • Мнения: 7 375
                   Айша,ходи когато сме там да помагаме.Иначе я е страх,а и татко не може да я прикрепя сам.
                  И аз така се утешавам , важното е ,че всички са живи и здрави.Пък от тук нататък ще внимаваме! Laughing

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА !!!:hug: Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403173.new#new

Общи условия

Активация на акаунт