КГБ = Клуб на Готините Баби - 76 :)

  • 22 642
  • 449
  •   1
Отговори
# 420
  • Видин
  • Мнения: 961
Дидка, ама Недунка е голяма умница GrinningЗа всичко има готов отговор Peace

Шпунц, ще дойде и времето на Вели.Тогава ще ни казваш какви ги е изръсил Grinning

Зиче, да не подрежда пак шкафовете Здравко Joy

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ шкафчетата са му страст Mr. Green  но става и идва при мен в хола легнах при него да го приспивам той ме закача и иска да го хапя и щипя голям кеф му е  Joy Joy,това дете не изпитва болка изобщо  ooooh!нарочно съм го пробвала до колко може да трае като го гризам по поничковите ръце и той все се смее и пак дава да го гризам. Joy Joy Joy
Тъй че при него и да го биеш не помага той се кефи даже Joy Joy JoyНяма страх от нищо с което да го стреснеш за да направи нещо ЦЪКККК напротив забавлява се когато искаш с нещо да го изплашиш. Joy Joy Joy
И тъкмо вчера с Мими си говорим ,как ще го озаптяваме незнам ooooh!Той науми ли си нещо това е друго мнение не се приема въобще. Mr. Green Joy

# 422
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ДЕЛТАЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЪТ ТИ

ЖЕЛАЯ МУ ЗДРАВЕ,ЩАСТЛИВА МЛАДОСТ И ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА СЪКРОВЕННИТЕ МУ МЕЧТИ

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНЯ какво направи с ремонта  newsm78 не превършваш ли вече. Hug
ФУРИЙЧЕТО пак Флипса нещо  newsm78 МОНИ,ДЕСИ,ДИДИ,ДОБИТО,МИМИ, и те не са писали тези дни  newsm78 newsm78
А ТАЙНА, ЖЕЛЯЗНАТА ЛЕЙДИ,ДЖУЧКА,съвсем ни забравиха Peace

# 424
  • Видин
  • Мнения: 961
Зиче, ма той си е за хапане и щипане само какъвто е пухкав GrinningМного ми беше кеф да го целувам Grinning
Да е жив и здрав, голям бандитко е Hug

Дени днес е имал матура по математика и ми се обади, че намерил теста с отговорите в интернет и една точка не му стига за шестица.Само дето не беше ревнал.Ама аз и на петици съм доволна, че с тоя материал им изпиват мозъка Crazy
Вчера е имал по български, а утре е по английски.
И остават другата седмица по история и човек и природа Crazy

Верно че много момичета не са писали отдавна newsm78

# 425
# 426
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ДУНЯ какво направи с ремонта  newsm78 не превършваш ли вече. Hug
ФУРИЙЧЕТО пак Флипса нещо  newsm78 МОНИ,ДЕСИ,ДИДИ,ДОБИТО,МИМИ, и те не са писали тези дни  newsm78 newsm78
А ТАЙНА, ЖЕЛЯЗНАТА ЛЕЙДИ,ДЖУЧКА,съвсем ни забравиха Peace


Зиче още не сме свършили,почнахме обаче да боядисваме прозорците а в събота основното боядисване.Ама влизам от време навреме да ви чета

# 427
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 299

 Днес нета прави номера та не мога да вляза като хората.

ДЕЛТА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКЪТ!ВСИЧКО,КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЕ ДА МУ СЕ СБЪДНЕ!
                        НАЗДРАВЕ!



Диде и моите внуци ги ръсят все едни - нормално е,нали са попивателни.Кристиян скоро се катери по един висок стол и баща му му вика: Не се качвай там,че няма да можеш да слезеш! А той: Мама ще ме слези! И Анжелка проявява характер!

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ аз много обичам да гризам дебели деца ама нашия си стои и кротува  Joy Joyи още повече ме настървява да го гризам Joy Joy Joy
МАСТЕРЧЕЕЕЕЕЕ кВо се лезиш насреща брееее  Joy Joy Joy Я ПИШИ КвО СИ ПРАфКАШ newsm78 newsm78

ДУНЯ все ще го свършите и после ще ви е кеф на чистичко Hug
ЯНЕ и твоите внуци си ги бива в приказките Joy Joy Joy Joy сладури Hug Hug Hug Hug

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЙ Я НА И МОНИ НА КЛОНА Stop Stop Stop Stop ХАЙДЕ СЛИЗАЙ И КАЖИ КАК СИ newsm78 Hug Heart Eyes

# 430
  • Мнения: 4
Делта честито ти рожденик.
Да ти е жив и здрав
.

за теб.
Зиче тук съм мила.
Благодаряти че мислиш за мен.  bouquet
Вчера при нас беше голяма буря със страшна градушка.
Нямах интернет и затова ме нямаше.

# 431
  • Мнения: 4
Паднах от черешета.
Голяма шпионка си. Joy Joy Joy Joy

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ами вие ни зарязахте тука бреееее Joy Joy Joy Joy
Само гледам на клона има ли някой  Joy Joy Joy Joy

# 433
  • София
  • Мнения: 16 053
Ето мееее
Делта, честит рожден ден на сина  с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Аз така и не съм разбрала на колко год. става, какво прави.

# 434
  • Мнения: 263

Делта, честит рожден ден на сина ти! Да е жив и здрав, много усмивки и слънчеви дни!

Здравейте дружки!
Чета ви все набързо, но нямам време да ви пиша. Тая седмица съм много заета с училищни проблеми - изходящи контролни, външни оценявания, направо се изтормозихме и ние и децата. Още малко остана да издържим.
Днес излязох малко да се поразходя, купих си сако с къс ръкав и пола /подарък от майка ми/.
Зиче, благодаря ти, че си се сетила и за мен и останалите, които наистина май Флипсаме тия дни. Hug Здравунчо с тия къдрушки, прилича на моя Веско като беше малък. Много е сладък, и каката много красива и чаровна млада госпожица. Hug
Маргита, снимките са прекрасни, големи красоти сте видяли. Peace

Поздрави и прегръдки на всички! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт