70 000 учители с безплатен Интернeт

  • 3 681
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Нека не забравяме, че учители има и извън София и големите градове. Имам поглед върху едно средно голямо село, в което има един интернет клуб, и учителите ходят в него... Таксата е лев и двайсет на час. А интернет у дома имат само няколко "баровци", не повече от четири-пет къщи. Там 15 лева не са пари за кафе, а сериозна сума. Така че - ДАНО има ефект  Peace

# 16
  • Мнения: 39
Защо само на учителите да е безплатно???На мен какво ми дават?Стига с тези глупости вече #Cussing outИма и други хора с ниски доходи,на които никой не има дава безплатен интернет или нещо друго.Всеки да се простира според чергата си.

# 17
  • Мнения: 12 666
Малко като гавра ми се вижда. Да попълнят един куп документи, че и да се състезават помежду си за 15 лв.

# 18
  • Мнения: 25 633
Аз друго се чудя - колко от учителите ще се възползват от този безплатен интернет.Т.е., колко от тях могат да си позволят да си купят компютър.

Защо само на учителите да е безплатно???На мен какво ми дават?Стига с тези глупости вече #Cussing outИма и други хора с ниски доходи,на които никой не има дава безплатен интернет или нещо друго.Всеки да се простира според чергата си.

Зюмбюлке, кажи ми какво работиш, за да си кажа мнението дали имаш нужда от безплатен интернет.  Peace
Аз викам всички да получават безплатна храна на работното си място, щото готвачите и сервитьорите имат такава екстра.  Flutter

# 19
  • Мнения: 12 666
Нека не забравяме, че учители има и извън София и големите градове. Имам поглед върху едно средно голямо село, в което има един интернет клуб, и учителите ходят в него... Таксата е лев и двайсет на час. А интернет у дома имат само няколко "баровци", не повече от четири-пет къщи. Там 15 лева не са пари за кафе, а сериозна сума. Така че - ДАНО има ефект  Peace

По-скоро съм склонна да мисля, че нямат компютър, затова ходят в клуба.

# 20
  • Мнения: 39
Ох,аз имам и интернет и няколко компютъра вкъщи(слава Богу),имам си и разни други екстри.Исках да кажа,че има много нуждаещи се и учителите не са единствени.Аз също съм съгласна за храната,но все пак и нея си купувам Grinning

# 21
  • Мнения: 4 841
Нека не забравяме, че учители има и извън София и големите градове. Имам поглед върху едно средно голямо село, в което има един интернет клуб, и учителите ходят в него... Таксата е лев и двайсет на час. А интернет у дома имат само няколко "баровци", не повече от четири-пет къщи. Там 15 лева не са пари за кафе, а сериозна сума. Така че - ДАНО има ефект  Peace

По-скоро съм склонна да мисля, че нямат компютър, затова ходят в клуба.

Затова казах, че приветствам ВСЯКАКВИ облекчения - като например изгодни лизингови схеми при закупуване на компютър...

# 22
  • Мнения: 673
Ох,аз имам и интернет и няколко компютъра вкъщи(слава Богу),имам си и разни други екстри.Исках да кажа,че има много нуждаещи се и учителите не са единствени.Аз също съм съгласна за храната,но все пак и нея си купувам Grinning
  Кои са другите професии нуждаещи се от интернет?
  Тук мисля , че въпросната "придобивка" не е просто социална, а по- скоро професионална.

# 23
  • Мнения: 25 633
Да, но ще се наблегне на социалния елемент, за да се настървят хората един срещу друг.
Ти как си представяш таксиджията да върти геврека без интернет, а? Или сервитьорката да сервира без лаптоп под мишница?  Mr. Green

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох,аз имам и интернет и няколко компютъра вкъщи(слава Богу),имам си и разни други екстри.Исках да кажа,че има много нуждаещи се и учителите не са единствени.Аз също съм съгласна за храната,но все пак и нея си купувам Grinning
Да , така е но все пак трябва да се почне от някъде  Wink
Няма лошо това да се те , учителите  Peace

Сит на гладния не вярва , сигурно си чувала тази приказка  Wink

Зюмбюла Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 265
Смях в залата.
Преди време пращаха учители на курсова за компютърна грамотност.Но да не мислите, че нещо научиха особено хората над 50 г., пишеше се присъствие, прибираха се пари от фирми и т.н.Ако се възползва някой от безплатният интернет това ще са внуците и децата им на друго място.

На това съсловие отдавна са му корегирани заплатите нагоре, а знаете че работното време и отпуските не са им претърпели корекции.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:18 от viola2003

# 26
  • Мнения: 39
Нуждаещи се,в смисъла на хора,имащи определена нужда от нещо.Аз съм зле настроена към така наречените "учители",защото всички които познавам са посредствени и праволинейни хора,нереализирали се в никаква друга сфера.Затова децата ни са без елементарни познания по основни предмети в учлище.Малко са децата,които наистина имат знания и това е защото родителите  са се заели с образоването им.За да защитя думите си,ще ви дам примера с учителката по литература,която сматя,че "лекции" се пише ЛЕКЦИЙ.Бравос,би казала баба ми.

# 27
  • Мнения: 673


На това съсловие отдавна са му корегирани заплатите нагоре, а знаето че работното време и отпуските не са им претърпели корекции.
ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 585
Пу! Баси скапания форум.
Три банкноти по пет лева могат да избодат очите на потребителки.
Чак не е за вярване.
Евалла, Вълчев, пак успя да насъскаш кучките срещу даскалиците.

# 29
  • Мнения: 482
Не по темата, но на такива като Зюмбюла ще кажа следното:
Аз съм бивша учителка и чудесно съм се реализирала другаде.Само че не съм само аз. Ще дойде време,съвсем скоро, и въобще няма да има кой да преподава. тогава ще сме благодарни, че някой с правопис лекций е учител. И като бивш учител ще кажа - мерси и за работното време, и за отпуските, като толкова нерви се хабят, че не си струва.

Общи условия

Активация на акаунт