Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 039
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6
                                                                           Честити бебчета на Ая и Феникс!
Здравейте и от мен, вчера бях на последен видеозон и чухме тонове. Доки направи преглед и отдолу и каза 2 см. разкритие, но е нормално при втора бременност. Тоновете добри, плацентата не и се видя много още узряла и каза Stop - Юни, та това е, ще си чакаме юнско бебче. Около 3 килограма е бебока и се чувства добре в коремчето на мама за сега. Снощи да ви се похваля най-после се наспах не съм ставала до "дежурната" . Утре каката ще взима бележника и най-накрая свършва, че бяхме луднали с това водене и взимане. Купон в класната стая, по един МАК ДОНАЛДС пак там и здравей Ваканция.
Та такива ти ми работи покрай мен, поздрави и хубав ден .

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:52 от takanat

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас!!!!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ И МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!
А на всички на които днес им предстои среща fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
the1 днес имах едно такова неприятно преживяване с един работен съсед , който точно в 14:30 реши да си кове нещо на балкона при което аз го ПОМОЛИХ  да спре а отговора от негова страна беше "ТИ ЛИ ЩЕ МИ КАЗВАШ МА ДРИСЛО" е вече съм бясна а по принцип съм много спокойна натура.Това е оплаках се но още не ми е минало smile3515 smile3515 smile3515

# 62
  • Мнения: 31
привет мацки!
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА!!! страхотно е това за Феникс- пожелавам на всички ни да родим така бързо! и на Славена успех, дано всичко мине добре и безболезнено!
аз днес използвах хладното време да се разходя- направо супер, откога не се е дишало така леко!
Гъди, да ти кажа, че това с чистенето и движението не помага особено- аз всеки ден пускам прахосмукачка, през ден минавам с парцала, гледам да имам ходене пеша поне по 1 час, отделно на степера се раздвижвам по около 30 мин., но явно на бебчето си му е добре вътре и не бърза за никъде. решила съм като свърши тая седмица да почваме яко  luvbed !!! нали 37ма седмица я дават последна за доносване, после вече нямало проблем да се ражда!!! иначе съм си харесала датата 1 юни, ама кой ли ме пита.....

# 63
  • Мнения: 187
Да, за съжаление селяндурите не са никак малко (за мен селянин не е лоша дума, ама селяндур си е точно вид поведение!) Аз и преди ви бях писала, че имам огромно търпение(тея ги търпя 3-4 години вече!), но смятам, че точно сега преди да се появи малчо трябва да се реши проблема, защото не мога да си представя примерно цяла нощ да не е спал и после цял ден да не може, заради гадните пубери! Коремка, пак ти казвам търси си правата! Ако се наложи се обади в полицията и не му мисли много! То простите хора няма да свършат, ама пък никой не е длъжен да търпи другия! А иначе не се ядосвай, то всичко си е манталитет. Успокой се! Точно сега не са ти нужни негативни емоции!

# 64
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Ох, ние нали сме в тъпото общежитие и такива изцепки на съседите са ни много познати - тук обаче ако не си уредиш проблема сам (т.е. ако не им покажеш зъбите и юмруците) няма кой да ти съдейства.  Mr. Green  Нали знаете как се чувства човек след един тежък работен ден, идваш си да си починеш и някой е решил да си прави купон в средата на седмицата или почва да се кара с жена си (имахме един такъв съсед дето крещеше повече от жена си - много ми беше непонятно - вместо да е обратното)...  Whistling

Та идеята ми е че бързо ги превъзпитаваме, че като им отиде мъжа и като си отвори устата - всички са по леглата...  Laughing  После те се оплакват на портиерките, че еди кой си ги е заплашвал, мълвата плъзва и всички му мълчат. Аз също се оправям, но мъжа ми всява повече респект - нали е по-обемен.....  Crazy

# 65
  • Мнения: 216
Greenlife- Видях го това дето искаш да шиех, ама то е по-скоро навес. Ако можеш уший такова дето да обхваща коли4ката( предпазва от насекоми и от нахални хора искащи да пипат постоянно) а и това не ми се видя прозрачно/мрежесто, а другото има мрежа и ако искаш спускаш и плутната 4аст за когато спи. Ти си предцени де.

Успех на СЛАВЕНА, и всички, за които днес ще е деня/нощта.

# 66
  • Мнения: 1 027
Стискам палци на Славена да роди лесно и бързо  Praynig

Момичета, само така  Peace Няма да оставяте селяндурите да ви се качват на главата  Naughty

Вчера си изпрах кошарката за бебо и вече е изсъхнала, много съм доволна.

Днес в пощата бяха пристигнали капките Инфакол и вече съм съвсем доволна. Дават се цяла пълна пипета директно в устата преди всяко хранене.

Записах сина си в градина и вече мога да дишам спокойно.

Бях на преглед, имам гъби  #2gunfire Взеха ми секрет и в сряда ще знам резултата, до тогава Гино Паверил 150. Шийката ми е напълно спокойна и няма никакви признаци на раждане.

Исках да питам багажа за ТК трябва ли да е в плик или може и в малко сакче?

Имаше ли някоя от вас днес в ТК около 12-12,30ч аз бях пред 115 кабинет и се озъртах, ама като не ви познавам  Mr. Green А и вчера бях там сутринта към 9 ч при лабораторията и имаше много майчета с големи коремчета, ама като минах с моята ластична рокля и всичко ме зяпнаха с големия корем  hahaha

# 67
  • Мнения: 6 039
Момичета нахлувам в темата ви, за да ви съобщя, че си имаме бебе Боян!!!
Славена роди преди малко бебе Боян - 3350гр 49см. Здрав, красив, всичко е наред, каза щастливият татко.
Станало е много бързо. Не знам още подробности!!!!
Да им е жив и здрав!

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 17:06 от Malenna

# 68
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТ БОЯНЧО НА СЛАВЕНА!МНОГО ДА ГИ РАДВА И СЛУША.

# 69
  • Мнения: 35
Честито на Славена. Само здраве и щастие оттук нататък с малкия Боян Hug

Лил, незнам точно какво обсъждате с greenlife Blush, но аз си купих за моята количка комарник, който хем ще препазва от насекоми, хем от любопитни хора. Представлява една много фина мрежа

# 70
  • Мнения: 136
Да е жив и здрав малкият Боян на мама Славена!  newsm44 newsm68 newsm44

Втори пореден ден имаме Боянчовци, дали пък утре аз няма да затворя цикъла  newsm12

За съседите - днес точно в 14:00 ч. някой отгоре пак започна да тропа, имаме няколко апартамента, в които никой още не живее и час от тях се ремонтират в момента. Идеше ми и на мен да ходя да се карам, но пък трябваше да се обличам тепърва, че вкъщи ходя по пижама. И се примирих. Но и толкова съм претръпнала към шумове, че почти нищо не ме впечатлява вече  newsm65

# 71
  • Germany
  • Мнения: 7 996
Честит син на Славена! Да е жив и здрав и много много щастлив!

# 72
  • Мнения: 13
Честито Ауа. Да е жива и здрава малката Емма!

the1 и somebody мерси за темата и усилията   bouquet

Честито бебе Боян и на Славена

Слънчице, ако не е тайна кой лекар ще ти прави секциото ... че нещо мен май в последно време ме гласят за секцио ... но другата седмица ще се реши като ходя на преглед. Мен си ме следи Дамянов, а и той беше правил на Мил кузманова секциото и тя беше много доволна. А мен съшо малко ме е страх от секцио ... никога не съм лежала в болница, никакви операции, никакви счупвания .... и ми е малко притеснено от непознатото ... пък и цялата бременност съм си мислела за нормално раждане, и изведнъж от 2 седмици се заговори за секцио ...

safira честито Simple Smile много се радвам, че вече сте в пълен състав в къщи Simple Smile

# 73
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Честито на мама Славена за юнака Боян, да е жив и здрав!!!    newsm07

# 74
  • Мнения: 46
Честито и на Славена, да й е жив и здрав Боянчо и много много да я радва!
П.С. Гъди ти ли си следващата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт