Бургаски кърмачески срещи - III част

  • 17 485
  • 379
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 242
Ане, ами ако някой се разходи дори само за календар? Ще е много неприятно да не намери никой. Какво да правя? Пак ли да отложим?

# 316
  • Мнения: 1 267
Времето е отвратително, не може да рискуваш, с децата идваш, всички ще проявят разбиране.
Ще се видим другата неделя, какво толкова.

# 317
  • Мнения: 4 242
Добре, отлагаме, пак...

# 318
  • Мнения: 6
Ще чакаме по-хубаво време!

# 319
# 320
  • Бургас
  • Мнения: 326
Наистина е ужасно времето за среща. Дано никой не се е разходил до Морската, а и не вярвам Peace
Дано вече другата седмица е слънчево Hug

# 321
  • Мнения: 4 242
Бях в Бургаската болница, срещнах се с Веси Кесова. Оставих и календарите, ще раздаде на педиатрите и ще налепи в болницата. Оставила съм 10 бройки и за вас.
Уговорихме лекция за "Кърмене и захранване на кърмачето" на 15.04 от 10.30ч в Младежкия дом. Разчитам че ще дойдете, хубаво е и да заявите дали ще присъствате.
А надявам се, преди това ще си спретнем наша си среща в Морската, дай Боже другата неделя (ако почивам).

# 322
  • Мнения: 4 242
Напомням за срещата на 15.04 Simple Smile
Ще дойде ли някой?

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 316
Ще дойда. Може да закъснея малко, но и без това в началото винаги има презентации на разни продукти.

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 326
Аз съм на работа и няма как да дойда. Почивам между 12 и 13ч и ако има още някой мога да се завъртя поне за един календар Grinning

# 325
  • Мнения: 4 242
Адди срещата е от 10ч, писах 10.30 да ви спестя презентацията. Когато можеш ела, ще се радвам да се видим.
Няма да остана много, максимум до 12ч, на работа съм следобед
.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 326
Мама Галя с бебе Ани ще идва и помолих нея да ми вземе един календар за нашата докторка, ако не ви сваря. Предполагам не е проблем Rolling Eyes

# 327
  • Мнения: 1 267
съжалявам, че не мога да дойда, но продавам на балготворителния великденски базар
( заповядайте! Simple Smile)
нашата педиатърка има много пациенти, в това число и бременни и кърмещи майки,
та ако има календар или брошури, може адди да вземе и за мен.

# 328
  • Мнения: 46
Аз ще мога да дойда. Ще взема календар и брошури за педиатърката ни, ако са останали.

# 329

Общи условия

Активация на акаунт