ДЕКЕМВРИ е далече вече, но ти си тук до мама, мъничко човече!

  • 12 159
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Чаена ето това е шишето http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1607 ако те интересува

# 31
  • София
  • Мнения: 250
Зиги  Hug за малката принцеса

Чаена много забавно ми беше да гледам Тони с бънджито...как си подскача само  Grinning

Ани аз мисля да минавам на диета - какви са тези изкушения  Laughing

mira_82 моето момче като го държа в мен и му подам пръстчета , се набира на тях и си сяда , но го придържам, защото не достатъчно стабилен... Иначе избягвам да го  слагам седнал някъде, подпрян с възглавници, защото го виждам че все още не може сам.....Всяко дете си показва само кога е готово.
Ако виждаш, че малката има желание да сяда, няма проблем, но без да я насилваш  Naughty

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Петя похапни си от моите не се пъ.нее диетични са  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 149
Нашата доки каза преди 10 дни, че вече можел да сяда в мен, той така иска вече от няколко седмици да го държим. На 11.06 прави половин годинка.

От 2 дни минахме на АМ розов ХИП и отново памперсите са пълни по 3 пъти на ден поне. Разхлабва го, но не знам дали е проблем. Мисля да компенсирам с даване на бананова каша и тиква.

Сашилинка, мерси, трябваше аз да потърся по-настоятелно в някой по-нормален магазин, а не  тук в едното магазинче намирам Чико, ама само 0+, в другото намирам Нук, ама за едикакво си там, третото имат шишета, нямат биби, изобщо тук ни липсва един от А до Я и вътре да е вскичко.
Трябва да ходя до Штъркела, преди беше много добре зареден.

Ани, честита месечинка!
Изобщо на всички бебоци, които си имат месечинки тези дни да им е честито! Не винаги имам толкова време, че да влизам, а понякога прелитам и някак все едно пропускам празниците ви, малки и големи, но не е от лошо чувство, просто с двете деца гледам максимално ползотворно да уплътнявам времето в нета, ама понякога не смогвам.

Знаете ли, че на 1 юни ще има протест пред Църквата "Св. София" /тази до "Александър Невски"/, т.е. пред Столична община. От 10,30.
Протестът е във връзка с недостига на места в детските ясли/градини.

Ако имате желание разходете се, защото от опит ви казвам - тази година за наборчетата 2008, при 6 свободни места за ясла бяха кандидатствали 100 и нещо деца, това за групата в нашата градина в квартала, а другата година пак от опит предричам, че за 33 бройки ще се наредят около 350 деца Crazy И другата пролет масово ще ни друса треската на липсата на места. Така че, прекрасен повод за среща! Peace

# 34
  • Мнения: 342
Честита месечинка на малката принцеска Габи! Да е здрава и игрива!  bouquet
Честито и на другите бебоци!

Зиги, малката е страхотна, и колко е дългокоса..  Hug
Надявам се да намериш много добър адвокат по семейно право. А "таткото" явно не го е грижа.. Жалко! Ти си много силна жена, желая ти успех и късмет!! Peace

# 35
  • Мнения: 65
Хоп  аз в новата темичка.
Нинка  Hug  bouquet
Честита месечинка на сладуранката Габи. Да е много послушна и здравичка   bouquet
Чаена аз ползжам на ажент това шише с 3-те етапа на капките както ти е писал Белла.И пюрето си тече без проблем.
Зиги миличка не бях чела за историята ти много съжелявам за това което си преживяла но ти си борбена и съм сигорна  че ще успееш. Късмет мила Hug А малката ти принцеса е просто невероятна голяма сладуранка  Heart Eyes
Лека вечер.

# 36
  • София
  • Мнения: 141
Нина, поздравления за темата   bouquet Направо ти се чудя как успяваш с болно детенце. А как е Никола, дано днес е по-добре и тази нощ да е по-спокойна.

Зиги, голяма красавица имаш, какви очи само  Simple Smile

Чаено момиче,
много сладки клипчета.

Ани, честита месечинка на Габи, както и на всички празнуващи днес мъници.

И ние не спим добре нощем. Буди се поне два пъти на нощ, пие вода и пак заспива. Дали пък не са зъби  newsm78 Днес, докато го държах, ми захапа пръста и така започна да стиска.

А тази идея за кашата с шише е много добра, тъй като Мартин изяжда едно известно количество с лъжица и не иска повече, Е, днес опитах, като сложих останалото в шише и изпи всичко.  Simple Smile

Спокойна нощ.

# 37
  • Мнения: 107
Да попитам някой беше давал от тези бисквитки Plasmon,понеже не пише на опаковката как се дават,знаете ли по колко бисквитки се слагат в млякото?

# 38
  • Мнения: 30
Чаена  Joy понапишках се с твоя Тони! Голям купон е било. Още се смея  Joy

mira_82 аз моята пръдла я слагам да си сяда. Станаха вече 2 седмици, откакто като и подам пръстчета, тя се хваща като удавник за сламка, набира се, повдига се и докато не си седне на гъза не мирясва. После лашкам една тлъста възглавница отзад, тя се хили като пачанга, самозибутва се напред, да е по- сигурно че е седнала, и като се измори и пада- цунка дивана пред себе си+крачета  Crazy

Времето пак кофти, пак се пуснах по къси гащенца ама пак не ме огря. Звъннах на един приятел, който е завършил право и е на ясно със моята каша. Той само е завършил де, иначе е пишман адвокат, недай си Боже той да ти се падне да те представлява- направо си вдигай бялото знаме и се предавай! Ама понеже сестра му е съдя изпълнител, и я беше питал за случая. Та само да ви споделя. Новините са си просто кофти. Няма как да го съдя за отнемане на родителски права. Имало някакво дело което мога да водя за временно излизане в чужбина, но не било сигурно дали изобщо ще го спечеля и колко дълго ще се проточи. Е доста търпях, мисля че ми е време вече да се разрева и аз един път, нали? Та мисля да пусна 1-2 сълзи да ми олекне малко на душата...много се изморих от простотии вече... сори за кофти поста...

P.S. Момичета  Blush благодарим ви /аз и малката/ за хубавите комплименти  Blush

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Малката изобщо не може да седи на дупето си, като я оставя след секунда е в това положение забита:
http://i524.photobucket.com/albums/cc328/OkovanaNejnost/Razni/P5 … .jpg?t=1243705316

# 40
  • София
  • Мнения: 250
Ели много яка снимка  newsm62 милата тя

# 41
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 709
maigto мерси за заинтересоваността. Никола днес е по-спокоен, не нервничи и почна да яде по нормално. Втори ден не излизат пъпки и скоро ще забравим за всичко. Надявам се, че и Теди вече я преминава.

Чаена Тони е голям сладур!  Heart Eyes А за яслата ми е ясно. Аз смятам да пратя никола като навърши 1година и е страшен ужас. В кварталната ясла за 9места кандидатите са 162.  #Crazy

Зиги малката голям бонбон!

Честита месечинка на Габка-жабка!

Лека вечер на всички и много послушни бебчета!

# 42
  • Мнения: 464
Ехо и ние сме тук
Малката заспа и аз да драсна един ред
bella 99 всеки ден правя на Галка бишкотките и тя си ги похапва сладко сладко. Ориентировъчно за около 5-6 бишкотки слагам 30 мл. кърма. Е ти ако искаш може в началото да го правиш по-редичко (с повече млекце)  Peace
Аз Галка вече я слагам седнала, ама тя мойта мацка е "коза", тя не се спира за миг. Търкаля се по цялото легло. Утре ще се постарая да й направя клипче и да го ача да видите за какво сатава въпрос. Ние вече сме с нова страст. Надига дупе и застава на колене за пълзене. но има един проблем главата е забита в леглото  hahaha . След това се изправя  на ръце, без да се подпира на лактите, ама дупето тежи  Joy . От къде да знае "патето" ми че трябва и ръцете да са прави и дупето вдигнато за да пълзи.

# 43
  • Мнения: 0
Записче и от мен!
Честити месечинки на всички съкровища!
Много са сладки бебоците на които сте пуснали снимки!
Моят шишко също се опитва да пълзи,а за обръщане и дума да не става-не може и не може!Незнае къде трябва да си сложи ръцете и само забива глава и се хили:hahaha:!
Аз крустите ги мазах с олио преди баня и за около 3 дни изчезнаха!
Лека вечер!

# 44
  • Мнения: 9
Запис и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт