ОКТОМВРИйка почивка планува,а бебенце в корема палува!

  • 10 237
  • 252
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 958
Добро утро момичета.
Честит първи юни на всички малки и порастнали деца, малко на патерица Simple Smile
Ние изкарахме страхотно, бях си пуснала отпуска и следобед откарахме в парка.
Да се похваля имам си девойче с награда за най-малко танцьорче.
Уморих се доста, прибрахме се в 21 и бебето не спираще да рита. Накрая имах чувство че ще родя, понеже и детето мъкнах, та ми дотежа доста.
Сега се връщам да ви чета.
Лек ден!

# 196
  • Мнения: 23 466
Добро утро и от мне.
Честито на октомврийките,видяли пола,хич не помня на кой какво беше ,извинете ме.
Моя бебок рита от двете страни на корема,под пъпа иежду краката ми,направо се опитва да ме издъни.:0 Може би,защото последно се бе обърнал с главата надолу.
Вчера времето пощади децата,но днес,егати гадния ден,най-мразя такова време.
Стилисима,честита завършила отличничка. Simple Smile
Това засега от мен,лек и според ден на всички.

# 197
  • Мнения: 1 107
Добро утро на всички!
Мерси Ронка за сайта- аз ще разгледам останалите модели!  bouquet

# 198
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен! Радвам се на новопоказалите се девойки, че нещо мъжете много взеха превес в нашата групичка напоследък  Laughing

Относно ритничетата - и аз ги усещам навсякъде! Имам чувството, че се върти като пумпал вътре! Явно има твърде много свободно пространство все още... По принцип ритничетата ми носят невероятно удоволствие, само когато ме рита в слабините не е най-приятното усещане. В тези моменти имам чувството, че започвам да раждам и ме обхваща паника какво се случва  Shocked

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug

# 199
  • Мнения: 12
First,  не се притеснявай, тепърва започва яката бомбардировка. И моят юнак гледам, че започва доста силничко да си ме побийва  Laughing, амакато се сетя, с нашия батко имах моменти, в който ми се насълзяваха очите от болка от ритничета в слабините. Понеже след 6-тия месец застана седалищно и не мръдна и ме ступваше все на едно и също място, така ме беше натъртил, че както си вървя се превивах от болка...Ама това си е сладка болка, така знаеш че бебчо е здрав и силен! Mr. Green

Хубав ден на всички мами и все повече ритничета!  bouquet

# 200
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро мамчета!
Честито на всички разбрали пола!
Колкото до ритничетата и аз ги усещам на различни места. Явно на бебо му е широчко все още.
ДесиХ2, какъв  гаден ден ??? при нас слънце пече .....
Jeny, явно си по добре мила  Hug и не се давай!
styllisima , браво на отличничката и все така да ви радва всяка година!
Ани, честито за детската градина! Слава богу тук в Ловеч го нямаме този проблем с градините.
Сега изчезвам да си взема болничният от ЛКК-то.
Лек ден!

# 201
  • Мнения: 23 466
Руми,ако не  си забелязала,в София винаги е най-гадно времето. Sad
В момента е облачно,с черни надвиснали облаци и всеки момент пак ще вали.От вчера е облачно,а от снощи дъждовно.Шантава работа.

# 202
  • Мнения: 99
Деси аз да питам ти за твоята количка каква чанта ще взимаш  newsm78

# 203
  • Мнения: 23 466
Деси аз да питам ти за твоята количка каква чанта ще взимаш  newsm78
Тя в е пълен комплект,с чанта,дъждобран,зимно чувалче и тн...Само чадърче няма,но не й трябва,заради сенника-гюрук,който изпълнява същата роля.

# 204
  • Мнения: 99
А изобщо за Чико има ли чанти тук в БГ?

# 205
  • Мнения: 23 466
А изобщо за Чико има ли чанти тук в БГ?
Не съм гледала,може в магазина им да има или да има опция за поръчка.Но то всякаква,подходяща на цвят,чанта би ти свършила работа.Не е нужно да е на Чико.

# 206
  • Мнения: 8
First,  не се притеснявай, тепърва започва яката бомбардировка. И моят юнак гледам, че започва доста силничко да си ме побийва  Laughing, амакато се сетя, с нашия батко имах моменти, в който ми се насълзяваха очите от болка от ритничета в слабините. Понеже след 6-тия месец застана седалищно и не мръдна и ме ступваше все на едно и също място, така ме беше натъртил, че както си вървя се превивах от болка...Ама това си е сладка болка, така знаеш че бебчо е здрав и силен! Mr. Green
О, да, болката е много сладка! Е, поне засега... Ще видим как ще е след месец-два  Thinking Но е прекрасно усещането, че бебчо е добре и че все повече присъства в ежедневието ти. Снощи нашият татко си сложи ръката на корема ми с думите "Give me five" и моментално беше възнаграден с ритниче (а може и ръчичка да е било, кой знае  Grinning). Ей такива моменти са незабравими  Two Hearts

# 207
  • Мнения: 20
Здравейте,
аз днес съм си вкъщи, че си местим офиса и аз нямам какво да правя там Mr. Green
Честито на разбралите пола и на Ани за дестката градина и на Стилисима за гордостта на мама- завършилата отличничка!!!   bouquet
И нашето мишле рира ли рита, снощи не спря 2 часа! Grinning и тати много и се радва Grinning
Същата съм с настроенията, изпадам в истеричен смеях много често Laughing
Сънувам колички и ми е пламнала главата!

Ипратихме вчера моята сестричка  на летището Cry. Но знам че ще се оправи там.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета

Докато се появя и то стана обяд Blush,но тази сутрин правих закуска на любимия,защото имаме годишнина от сватбата Grinning.Няма да ви публикувам почерпки.Нека всеки си изфантазира,каквото му е на душа Flutter

Стайли,честита ти отличничка.Сигурно,това е едно невероятно чувство,но по-късно и ние ще разберем Simple Smile

Jeny Hug Hug..Шопингът почти всичко може да излекува.Ако ли не ,може да се поглезиш и с някоя спа-процедура и сигурно ще се почувстваш много  по-добре Heart Eyes

First-сега е времето да се наслаждаваме на ритничетата,че после не ми се говори,както вече и другите мамита споменаха.Криси го носих много високо и в 7 месец,като си зае позиция с главичката надолу(дотук добре),краченцатa си ги пухна в моите ребра.И на мен ми се ревеше от болка,имах чувството,че някой ми е седнал на гърдите и освен това ме подритва и побутва по 23 часа в денонищието.В повечето случаи,в 9-тия месец коремът слиза надолу и по-лесно се диша,но това при мен не стана и до последно си беше горе .

Хубав ден на всички и до после. Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 1 341
Добро утро! Hug

Ритничетата ги усещам навсякъде. По-точно малко под пъпа или на нивото на пъпа. Много е активно особено когато си почивам. Heart Eyes

Ани, честито за приема в градината.

Стилисима, браво на малката ти госпожица. Представям си колко е вълнуващо да видиш детето си с разни дипломи и постижения. Hug

Мегс, знам колко ти е мъчно. Но за съжаление такъв е живота и разделя семейства. Мисли полжително за сестричката си и ще й е по-лесно. Hug

Буба-Катинка, според мен може и да е станало нещо в градината щом така изведнъж си променя настроението. Thinking Дано е моментно и бързо отмине.

Джени, Heart Eyes!

Честито на всички узнали пола!  bouquet

Днес съм на ФМ. След прегледа ще докладвам. Peace

Сега ви оставям, че Ема иска да я донахраня. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт