ОКТОМВРИйка почивка планува,а бебенце в корема палува!

  • 10 238
  • 252
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8
Миркам, честита годишнина!  newsm51 Пожелавам ви още дълго да съхраните страстта и уважението един към друг. А също и още едно фъстъче наесен, което да съцетава най-хубавото от двама ви  Heart Eyes

Това с ритането в ребрата звучи ужасно. Боли ме само да си го представям! В кой месец беше, когато се случи това?

Ронка, ще чакаме с нетърпение новини от теб!

Мегс, къде замина сестричката ти?

# 211
  • Мнения: 23 469
МИРКАМ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!!Желая ви още много поводи,за които да празнувате.
Това с ритниците аз не съм го изпитвала,много ми беше добро бебето и не ме е притеснявало.Но мои приятелки са споделяли,че бебетата им са ги оставяли без въздух.Предполагам е било към 7-8 месец.
мегс,стискам палци сестра ти да намери голямо щастие в странство.Тъжно е,но дано е за добро вашата раздяла.Мен толкова ми е гадно в Бг.,че пак бих митнала нанякъде в чужбина.Жал ми е само за мама,че нали остана самичка и ние сме й единствена опора и това ме спира. Confused

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:48 от ДесиХ2

# 212
  • Мнения: 150
Миркам, честита годишнина! Oще безброй такива ви пожелавам и при всяка следваща любовта да е все по-силна.
Мегс, както сама казваш сестричката ти ще се оправи където и да отиде, а и винаги може да разчита на семейството си. Не го приемай така тъжно, най-вероятно е за добро.

# 213
  • Мнения: 8
Деска, ти къде си живяла в чужбина?

И аз бях две години в чужбина (Испания и белгия) и въпреки че съм си в Бг от година и половина, май още не мога да свикна съвсем. Все се питам дали да не замина пак и кое е правилното решение. В същото време тук е семейството ми, а това е безценно...

# 214
  • Мнения: 23 469
Живяла съм 6г. в Испания,там родих Дани. Simple Smile

# 215
  • Мнения: 20

Мегс, къде замина сестричката ти?
Замина за Лондон или по-скоро Милфорд. Ще работи там в една ферма. Наистина ми е много мъчно, но аз много вярвам на вътрешното ми усещане, така нареченото "6-то чувство", а то ми казва да съм спокойна, макар че ми е тъжно не съм така притеснена , което е добре(поне така си мисля)

Миркам , да се обичате вечно ти желая!   bouquet

# 216
  • Мнения: 1 341
Миркам, честита годишнина!
Желая ви много семейно щатие. А ти да си обичана и обичаща майка и съпруга!


# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Миркам, честита годишнина! smile3525 Мноооого дълги години да сте заедно!  luvbed Дечицата да ви носят много радост и усмивки!   family

# 218
  • Мнения: X
Добро утро дами.
Честита годишнина на Миркам,утре и ние с моя мъж правим 3 години от сватбата.
Деси и при нас времето е едно такова никво.
Лек ден от мен. Hug

# 219
  • Мнения: 8
Деси, 6 години е много време! А какво, ако не е тайна, ви провокира да се върнете в България?

Мегс, важното е тя да е добре и спокойна там, където отива. Сигурна съм, че като й чуеш щастливото гласче по телефона, ще се успокоиш  Hug

# 220
  • Мнения: X
Миркам честита годишнина! Много любов и щастие ви пожелавам  Hug
Момичета искам да ви попитам къде публикувате скайповете си и други данни, за да си попълня и аз своите?

# 221
  • Мнения: 23 469
Ами имаше множество причини да се върнем,повечето свързани със семейството.Освен всичко друго,в един момент тук бе по-изгодно да се живее,с парите,които изкарвахме.Сега отново изкарваме повече пари,отколкото в чужбина,но пък живота много поскъпна.Най-много ме дразни,че живеем в държава без ред,закони и най-вече ме дразни бездушността у хората.рядко съм виждала по-невъзпитан и немърлив народ от нашия.Не съм патриот и се чувствам чуждененц в собствената си родина.Не знам дали животът в странство ми е повлиял или възпитанието,което съм получила.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Xриска, данните са ни в пощата ни в abv.bg (виж на първата страничка).
ДесиХ2, аз не съм живяла в чужбина, но имах щастието миналата година да отида 2 пъти до Унгария и 1 път до Румъния. Особено Унгария (въпреки, че уж са по-зле от нас) ми направи невероятно впечатление - във всяко селце или град през който минахме беше абсолютно чисто, със зеленината, с поддържаните алеи за велосипедисти. Така че явно наистина си ни е до народа - знаем като че ли само да се оплакваме от всичко и винаги някой друг да ни е виновен. Много хора не осъзнават, че ако не се променят самите те (първо) като мислене, нищо няма да се промени - и ще ни е мръсно, и ще продължаваме да си избираме такива оправници, които реално са огледало на целия ни народ. Това поне е мое мнение.

# 223
  • Мнения: 23 469
Ами то народът прави държавата,не са ни виновни политици и управници,щом извират от същото това общество.Балкански манталитет -има такова определение и не е случайно.Но май само ние ще остане да си носим този манталитет.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 12:35 от ДесиХ2

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Всичко зависи от нас! Ние с мъжа ми се опитваме да се променим, и в общи линии сме изключително странни в очите на всички околни, но важното е, че и двамата сме на едно мнение! Единствено не сме решили каква точно ще ни е позицията по отношение на изборите в БГ, просто защото не мислим, че някой заслужава, а и всичко обикновено е решено предварително.

Общи условия

Активация на акаунт