Най-красивите гледки - покорявате ли върхове, обичате ли планината! (2)

  • 25 411
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
И аз при баир будалите  Hug
Чудесни снимки   bouquet  bouquet



И аз при вас !  Hug  Peace

  Къде я бяхте скрили тази тема досега ??  newsm68

Ех, че имам да чета.....  kaffeetrmker_2

# 76
  • Мнения: 644
Добре дошли, момичета, много ви се радвам Heart Eyes  bouquet
Приятен уикенд от мен, пак изчезвам на диво, без нет Laughing в понеделник ще се отчета Peace

# 77
  • 7800
  • Мнения: 243
...
Приятен уикенд от мен, пак изчезвам на диво, без нет Laughing в понеделник ще се отчета Peace

Тюх, завидях ти. Аз от Септември месец не съм помирисвала планински въздух.

# 78
  • Мнения: 644
 Laughing skali4ka, то и аз не бях много на високо тоя път. Малко покарахме колела в подножието  на Черна гора, и бях забравила да заредя батерията на фотоапарата Cry Но екстремното колоездене хич не ми е по сърце (и крака Wink), та се пошляхме по разни забутани пътчета наблизо. Въздухът там наистина е много чист (видях златист лишей, а той не търпи лош въздух)
Лошото е, че през декември по традиция най-малко скитам и няма да имам материал за темата...
Ще разчитам на  вас да пускате гледки тук Peace

От мен ето нещо от преди две седмици

това е в Конявска планина,кулата до първенеца и връх Виден,

това чудо не знам как се казва, ама си растеше там някъде

след малко ще пусна още нещо от там

# 79
  • Мнения: 644
Това в дъното трябва да е Земенската планина, а в дясно се вижда част от едно блато с островчета, на което не запомних името, но е от местата за наблюдение на птици. За догодина съм си набелязала да ходим и до него


ей такива гнезденца имаше на метър над земята, край пътеката. Познайте колко хора минават от там  Grinning


не знам има ли ограничение за броя на снимките в един пост, освен за размера newsm78,дано не нарушавам нещо..

Ето ме и мен в Конявската, да ви се представя  Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 1 642
Тази тема не е мърдана много отдавна, а ми беше любима  Sad По-късно ще кача малко снимки от лятната почивка в Рила и най-после покорената Мальовица  Peace

http://jpop4e.snimka.bg/mountain/sedemte-rilski-ezera.536326

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 08:49 от Червената Корса :)

# 81
  • Мнения: 2 432
Страхотна тема Grinning
Ето една снимка и от мен от подножието на Мусала Wink

# 82
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Страхотно!
Поздрав за всички, които обичат планината и природата - нека през 2011 година да отидат навсякъде, където мечтаят!  Hug

Ето снимки и от мен, от лято 2010:
http://radogeri.snimka.bg/nature/ekskurzii-lyato-2010.519277.19717754

# 83
  • София
  • Мнения: 1 642
Страхотни снимки  Peace Много се радвам на хората, които възпитават децата си в любов към планината и природата.

Моето дете е на ски днес, поне избяга от мъглата  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 4 202
Moмичета, случайно някоя от вас дали знае как е на английски самар за носенен на дете?
Искам да потърся такъв в ибей, но не знам думата  Embarassed

# 85
  • Мнения: 2 432
goris страхотни снимки! Мечтая си и аз след време да имам такива сладки момиченца и да обикаляме планините семейно Grinning

red shoe не мога да ти помогна за съжаление.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 642
goris аз имам и един личен въпрос - колко време качвахте Мусала? Щом тези малки деца са се качили горе, то тогава никой възрастен не може да ми мрънка, че му е тежко  Twisted Evil

Моята дъщеря едва качи Мальовица и то се предаде точно под върха, ама я побутнахме де и успя. Обаче мисля да давам твоите деца за пример  Peace

red shoe  думата ти е baby carrier  Peace

# 87
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Червената Корса Simple Smile, за един ден се качихме /с лифта, през хижа Мусала и нагоре/, спахме на заслона под Мусала и на другия ден слязохме.
Лично по мое мнение Мусала се качва по-лесно от други по-ниски върхове, като Мальовица и Ботев например. На мен до Мусала ми е любим маршрут  Heart Eyes.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 642
Права си, аз наскоро обяснявах на някого за Мусала и казах, че е като разходка в парка в сравнение с Мальовица. Един ден е чудесно темпо за твоите деца, браво на тях  Peace

Аз имам една идея за другото лято - маршрут Меча поляна - Мальовица - Седемте езера, ама да видим пуберовлизащото ми спътниче как ще понесе първо Вихрен. Пък и ми остава проблемът с транспорта до точка А и от точка Б. Вариант 1 - паркирам на Меча поляна, а от езерата слизам към хижа Вада и оттам пеша обратно до Меча поляна. Вариант 2 - някой прецакан ме кара до Меча поляна, зарязва ме и ме взима на другия ден от Паничище  Mr. Green (остава въпросът, кой ще е тоя някой)  Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 4 202

Meрси  Peace


И мъжът ми твърди, че Мусала е песен в сравнение с Мальовица, до който едва се добрах и ми идеше да го удуша  ooooh! Ама аз съм си пишман турист  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт