Еко-хотел "Здравец"

  • 9 882
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 308
Благодаря много!  bouquet

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И ние посетихме хотела миналият уикенд. Много е тихо, спокойно и зелено. За деца е супер.  Hug

# 17
  • Мнения: 132
Как са цените в ресторантите?

# 18
  • София
  • Мнения: 308
Влизам да благодаря за препоръките за хотела!  bouquet

В събота се върнахме от там. Много ни хареса и малкия се чувстваше много добре Peace Определено ще повторим.

Имам само две забележки: до градината не може да се стигне с количка и не ми хареса храната. Ама аз съм си претенциозна по-принцип, така че това може да не се смята като забележка.

nuni75, цените ми се сториха нормални. Ама и то нямаш избор. Това е единствения ресторант в района.

# 19
  • Мнения: 198
 Някой има ли скорошни впечатления от хотела ?
С други думи става ли за есенен уикенд?

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
последно, водата топла, минерална ли е?

# 21
  • Мнения: 155
Хотелът е целогодишен. Наши приятели карат ски всяка зима там.
Шани, доколкото знам там няма минерална вода. Но сигурно я затоплят, ние сме ходили само лятото

# 22
  • Варна
  • Мнения: 677
Някой да е ходил този сезон в хотела да сподели пресни впечатления  Hug?

# 23
  • Мнения: 1 893
И мен ме интересуват пресни отзиви. Как са новите писти?
Шани, водата не е минерална, но я затопляха добре, обаче слагат много препарати и мирише силно.

# 24
  • Мнения: 902
А защо хотелът се нарича "еко", по-скоро е Спа newsm78

# 25
  • Мнения: 1 893
Предполагам, защото е в гората и наоколо има(ше) само борови гори. Не знам как е с пистите сега. А Спа определено не е.

# 26
  • Мнения: 902
Предполагам, защото е в гората и наоколо има(ше) само борови гори. Не знам как е с пистите сега. А Спа определено не е.
То по тази логика всички хотели в планината са еко. Има спа център - поне това виждам на страницата. И за да не станат грешки - не съм го посещавала!

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 20:50 от smurfette

# 27
  • Мнения: 1 893
Поне аз не се сещам за много хотели в планината, около които на километър, два да няма нищо освен гора9 но не знам дали затова са го кръстили Еко)
И понеже съм го посещавала, знам че и Спа не е. Най- малкото водата не е минерална.

# 28
  • Мнения: 3 695
През зимата топла ли е водата в басейна?

# 29
  • Мнения: 1 893
През зимата топла ли е водата в басейна?

Да, топла е (около 31,32 градуса). Но пак казвам, не е минерална и й слагат много препарати.

Общи условия

Активация на акаунт