Любители на кучета-8

  • 38 905
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=381038&pid=12739696
Надявам се утре вече да се похваля със снимки на бебоците  благодаря за пожеланията  Hug.За сега ви пускам да видите с какъв приятел се сдоби Сара . WinkМалкия син днес се прибира и ми подава една пласмасова кутийка а вътре в стърготини се свил ей този малкия сладур .Сара като се влюби в него цял ден го варди и се мъчи да го закача през стъклото на аквариума . Joy
Ерота много е сладка малката Симона с кучето майка и на Сара си има за компания и тя един малък Виктор и той си я храни със солетки и бисквитки .

# 61
  • Мнения: 98
Erota, и двамата са мноооого сладки. Сподели, как ви протичат разходките?
galiq69, ЧЕСТИТО!!! Да са ви живи, здрави, непослушни и любопитни, защото тогава са най-вълнуващи Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 34
galia69 много са сладки Сара и мъничето  Heart Eyes  Приятно и безболезнено раждане!
Аз да се похваля имам си зайче от  5 дена  ето и снимки  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384975&pid=12743510

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз да се похваля имам си зайче от  5 дена  ето и снимки  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384975&pid=12743510
Много е сладък дългоухчо  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 289
 klarisss Етка   Unknown_lady  Благодаря ви  Hug
Етка много ти е сладък зайко на нашия магазин имаше едно черничко с бяла лентичка на челцето бях си го харесала  Blush
Тази вечер изкарах една безсънна нощ нашата хубавица беше решила да не спи и да ме разкарва цяла нощ разхождаше се цяла нощ ту при децата ту при нас .В 4 сутринта повърна дойде при мен гушнахме се и поспахме до около 6 .Малкия син като се събуди я оставих той да я варди и аз спах до обяд .

# 65
  • Мнения: 98
Помислих си , че вече е родила, но явно скоро ще да е. Може би е редно да потърсите ветеринар за домашна консултация.

# 66
  • Мнения: 1 335
...В 4 сутринта повърна дойде при мен гушнахме се и поспахме...
Тя се подготвя  Най-вероятно плодовете се обръщат Mr. Green Намали храната! Ако откаже да яде, не я насилвай.

# 67
  • Мнения: 289
 :pray:arcana  и аз си мисля че ще е скоро раждането .От вчера почти не е яла аз по принцип не я тъпча колкото иска толкова яде .В началото докато сновеше из къщи си помислих че си  търси хамстера той заспа и аз го преместих при децата .След като повърна ми светна окончателно червената лампичка  Simple Smile
 klarisss  не ми се иска излишно да я срещам с лекар много се страхува от тях иначе имам уговорка с лекаря който се грижи за нея от бебе да му се обадим  .Днес цял ден я следя бодра е спинка а и периодично си общувам с бебетата .Вчера я снимах докато ритаха но не знам как да ви ги покажа малките футболисти .

# 68
  • Мнения: 101
София прави кучешки алеи и тоалетни в парковете

Два проекта за улеснение на собствениците на домашни кучета стартира Столична община от другия месец, съобщи за "Новинар" шефката на инспектората Веска Георгиева. Единият е за изграждане на кучешки алеи, а другият - за тоалетни разположени в няколко парка. Кучешките алеи по подобие на велосипедните ще бъдат със специални знаци изрисувани върху асфалта и по тях ще имат право да се разхождат само домашните любимци и техните собственици.


Кучешките тоалетни пък ще представляват специални устройства на стойки, пълни с ръкавици, които хората да използват за почистване на изпражненията. След това кучешките екскременти ще се изхвърлят в кошчето за боклук, но при условие, че то не е предназначено за разделно събиране, обясни Георгиева .

Междувременно вчера директорът на общинското предприятие "Екоравновесие" Мирослав Найденов съобщи, че броят на бездомните кучета в София е намалял с 23% спрямо миналата година и те вече са 8500. По данни на "Екоравновесие" обаче по-смущаващ е броят на домашните животни - 250 000, а за 2008-а едва 350 човека са платили такса куче.
 

в. "Новинар"


Айде кучелюби, да ни е честито:) Ако стане реалност, разбира се. Нека пазим града чист.

# 69
  • София
  • Мнения: 9 850
Когато направят това, също и ни предоставят транспорт до тези кучешки алеи и т.н., тогава и аз ще отида да си платя таксата за кучето. Зад нас има страхотни поляни, но "братята роми" са ги превърнали в огромно бунище, сред което аз и моето куче можем да се разхождаме. А пред блоковете майките с деца ни гонят, че нашите кучета носели зарази и били агресивни... ooooh!

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ох, аз напоследък съм се зарибила ужасно много по кученца ЧАО-ЧАО, но  у нас не искат куче, пък не вземам само аз решенията.
Обаче много, много ги харесвам Simple Smile

# 71
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Лейди, не думай!!!!

Снощи ходихме на доктор. Ние от скоро посещаваме д-р Димов от Бест Вет. Преди бяхме при Попов, от който съм много доволна, обаче той уви си прекрати практиката. Както и да е. Резултатите ни са следните:

Повишени чернодробни ензими 5 пъти  Sad
Ехографа показва - масивна чернодробна дистрофия  Cry

Като чух диагнозата, аз много се разплаках и малко се страхувам, че за да ме утеши, доктора каза, да не се шашкам толкова, всичко било обратимо, черния дроб се регенерирал. Назначи следното:
1. Лечебна храна (която хич не знам Хъката как ще я яде, какъвто е претенциозен)
2. Лекарство за черния дроб
3. След един месец - контролен преглед

Доктора каза, че е изумен, защото това бил черен дроб на закоравял алкохолик...бих се смяла, ама не ми е смешно  Sad. Освен това Хъко не е лаком (доста странно за кокер), от масата не му даваме... абе много сме дисциплинирани...

Много съм тъжна. Дано се оправи животинката, че ....

Ха! Току що говорих с Попов... и той ме поуспокои. Назначи още едно лекарство, та ще видим...




Димов ли? newsm78 Непременно потърси второ мнение!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 508
Знаеш ли къде е 144-то и 81-во училище в Младост 3? Зад тях има една крадинка до един тенис корд Simple Smile Там сме всяка вечер след 19:00 часа

Преди около две седмици видях Руфъс пред блока ви, страшно е сладък Simple Smile

Аз първоначално се чудех откъде ми изглеждаш толкова позната, чак като видях кучето се сетих, живяли сме в съседни входове  Simple Smile
Мен едва ли ме помниш, но със сигурност познаваш кучето ни - старата дакелка Макси.

# 73
  • Мнения: 98
Когато направят това, също и ни предоставят транспорт до тези кучешки алеи и т.н., тогава и аз ще отида да си платя таксата за кучето. Зад нас има страхотни поляни, но "братята роми" са ги превърнали в огромно бунище, сред което аз и моето куче можем да се разхождаме. А пред блоковете майките с деца ни гонят, че нашите кучета носели зарази и били агресивни... ooooh!
 
 На мен ми е малко, като отбиване на номера. Преди два дни разбрах къде ще е алеята за славейковските кучкари и се  #Cussing out Не е като да не ми е близо, но не е там работата. Хванаха ме ядовете, че файда от такова чудо няма как да има, ако и там ще трябва да го водя на повод. А това ще се налaга винаги, когато се засичаме с други мъжкари. 
 Ако някой от Варна ме чете да напише, какво се случи с велоалеите, които започнаха през далечната 2006та.
 

# 74
  • Мнения: 289
След като снощи Сара се въртя и ходи да си рови и прави гнездо а не роди  днес я заведохме на вет лекар .След като я прегледаха казаха че има мляко температурата и беше 37.5 нямало бебета в родовия канал и ни пратиха да си ходим като казаха да не се притесняваме скоро няма да раждаме .Към три следобяд от влагалището изтече течност и след около час започна да получава контракции и да скимти по време на контракцията в паузите си подремва .
След колко време имам право да се притесня че няма родено бебе и да се обадя на доктора .Моля не ми се смейте и не ме упреквайте че задавам глупави въпроси но доктора каза че след 10часа от както е изтекла течноста да се притеснявам .Мен ме притеснява че целия екшън става през ноща аз ще си я вардя и няма да се отделя от нея но като ми е за сефте много се притеснявам .

Общи условия

Активация на акаунт