Любители на кучета-8

  • 38 908
  • 442
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако все пак се притеснвяш, звъни на доктора и да не ти пука, че е казал 10 часа... По-добре да го притесниш напразно, вместо да се тормозиш... И ако се съмняваш нещо, звънни на друг доктор за консултация. Винаги 2 мнения са по-добре от 1 Simple Smile

# 76
  • Мнения: 98
 Долкото знам, при започнало раждане, кученце би следвало да излиза на всеки час и половина. И дребните породи раждат по трудно, затова обикножено се прибшгвало до секцио. Според мен си извикай доктора и въобще не се притеснявай, че ще го притесниш.

# 77
  • Мнения: 542
galia69 дано всичко е на ред! Praynig и днес да се обадиш с хубава новина! Simple Smile

ето ни и нас с дейзи на първата ни разходка навън,макар и още да нямаме каишка!
    
в началото я беше страх ,но после започна да бяга навсякъде,но винаги след нас!искам да ви питам носите ли вода на кучетата навън в това топло време!аэ вчера и давах в идна от играчките за пякък !но не знам дали е правилно,щото не и даваме да яде нищо от земята!

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 08:58 от Писето

# 78
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз нося на Бела вода на по-дългите разходки, но за бебе водата е абсолютно задължителна в това време. Шише тип спорт е най-удачния вариант, отделно има шишета с паничка за вода, които се продават в зоомагазините, но са ненужно оскъпени. Шишето тип спорт има специална капачка, която позволява кучето да "суче" вода, така че си мисля, че това е най-доброто решение. Хем няма после да търсиш къде да прибираш мокра паничка.
А, и вода никога не се дава, ако кучето до преди секунди е тичало, важно е да почине малко, както при децата. И след като пие вода, също е добре да се въздържа от дивеене и беснеене за няколко минути.
П.С. Много сте хубави на разходката, а и много послушни Hug

# 79
  • Мнения: 165
Добро утро.  Simple Smile

galia69 , как сте? Има ли вече добри новини? И снимки.  Hug

Писето, много ти е сладка бебката. Хубаво е още от първите разходки навън да започнеш да я приучаваш към повод. Това по принцип не е особено приятно за мъничето и се опитва всячески да се изплъзне  Laughing Аз мойта хубостница още вкъщи започнах да я приучавам като оставях повода да се влачи след нея докато свикне. После пък трябваше да я отучвам да не го гризе, голяма беладжийка беше  Mr. Green

А за кучешките алеи - начинанието е хубаво, но да видим докъде ще стигне развитието му... Твърдо ЗА съм такива места, но наистина ще е тъпо да заведеш кучето си в "специално пригоденото пространство" и да го държиш на повод. Това е нелепо.

# 80
  • Мнения: 2 123
Галя, стискам ви палци!!!

Когато първото ми куче раждаше, помня, че беше много важно първото кученце да излезе максимум час след  като изтекат водите. Ако не стане - цезарово сечение.
Слава богу тогава нещата бяха наред и имахме 6  Shocked божествени мини пудела

Айде и чакаме снимки на бебинцааааа

# 81
  • Мнения: 289
Момичета да се похваля имаме 4 момиченца и 1 момченце само едото е черничко всички са като Сара ,Снощи много се мъчи милата и тази сутрин я заведохме на лекаря мъчиха се да извадят първото кученце но само една лапка се подаваше и това е накрая я срязаха .Сега се притеснявам че Сара ги заобикаля бебетата и не им обръща внимание а те са гладни

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Галя, честити бебоци  Crazy  дано мама се смили и ги нахрани  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 9 850
Галя, да са ти честити бебоците! Дано мама скоро почне да им обръща внимание, защото те сега имат най-голяма нужда от нея. И бързо възстановяване на нея.

# 84
  • Мнения: 2 111
Галя,честити бебчета,а на мама Сара бързо възстановяване  Hug

# 85
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Галя, честити ви бебоци  Hug!  Сигурно са много сладки мишчици. Сара даде ли им да засучат?Ей, не щяхте нашия Титко за зет  Wink.

# 86
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Честити бебчета! Ще чакаме снимки Simple Smile
Относно носенето на вода - аз нося вода в един нисък и широк буркан от малинов конфитюр с винтова капачка. Върши много добра работа  Peace

# 87
  • Мнения: 98
 И от мен също!!! С пожелание да попаднат на най-добрите кучешки стопани Hug Проблема вероятно идва от "ненормалното" раждане.
 Писето, и за да добавя, че до преди 3-4 седмици в Б-ския "Кауфланд" имаше "кучешки" бутилки - 2 лева бройката, но аз лично съм изпуснала момента и се надявам пак да заредят.

# 88
  • Мнения: 3 371
Галя , честити ви бебоци ! Hug Бързо да се възстановява и мам Сарка , че да си ги гледка Praynig!

# 89
  • Мнения: 289
Благодаря ви момичета за пожеланията успях два пъти до сега да и ги сложа на цицките някои сукаха някои спаха бебешка му работа  Сара още не е на себе си гледа като изтървана и още не може да осъзнае че има бебета нормално ли е това състояние .Малко по късно ще пусна снимки че трябва да ги качим в снимка .бг
Имам въпрос едното бебе е малко вяло и не може да засуче иначе писка че се нетрае но не му идва на акъла че трябва да бозае да му давам ли по малко сухо мляко страх ме е да не отпадне съвсем като не суче или да не се меся .

Общи условия

Активация на акаунт