трябва ми съвет...

  • 2 748
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте, имам доста сложен проблем. По стечение на обстоятелствата имам връзка с далечен роднина. По принцип е доста далечен и въобще изобщо ни е твърде рано за някакви планове, но все пак постоянно мисля дали няма да имам някакъв проблем, ако евентуално решим в бъдеще да имаме дете. Някой може ли да ми помогне какви изследвания се правят в тази връзка и да ме насочи къде могат да се направят. Искам да съм наясно докато е време. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 453
Колко далечни роднини сте?

# 2
  • Мнения: 195
Ако е доста далечен роднина според мен няма проблем.След3ти братовчеди вече не е опасно.

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ако е доста далечен роднина според мен няма проблем.След3ти братовчеди вече не е опасно.
И аз така съм чувала,но дали наистина е така Thinking

# 4
  • Мнения: 718
Посъветвай се с доктора си. Ако е нужно, той ще ти назначи подходящите изследвания  Peace

# 5
  • България
  • Мнения: 758
Първи,втори,трети братовчеди са много близки роднини,а оттам нататък мисля,че не е толкова страшно...Знам ли посъветвай се със специалист,но към какъв точно идея си нямам Thinking

# 6
  • Мнения: 94
Здравейте, имам доста сложен проблем. По стечение на обстоятелствата имам връзка с далечен роднина. По принцип е доста далечен и въобще изобщо ни е твърде рано за някакви планове, но все пак постоянно мисля дали няма да имам някакъв проблем, ако евентуално решим в бъдеще да имаме дете.

На баба ми сестра и се е омъжила за първия си братовчед. Имат 2 деца без никакви проблеми и още 2 поколения след тях  без каквито и да е проблеми. Просто споделям за случая, който по-скоро е бил изключение.
 Аз бих го обсъдила с генетик.

# 7
  • Мнения: 2
И аз така мисля че след трети не е страшно !

# 8
  • Мнения: 1 900
Аз бих го обсъдила с генетик.
Peace

# 9
  • Мнения: 136
Имам приятелка която е омъжена за 3-ти братовчед имат две дечица  без никакви проблеми!

# 10
  • София
  • Мнения: 260
Това си  е за генетични изследваия Peace

# 11
  • Мнения: 1 740
И аз знам ,че след 3 братовчеди вече не е проблем, но знаели човек?
Това си  е за генетични изследвания.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За по сигурно консултация с генетик. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 39 940
И аз съм чувала, че след 3ти братовчед не е опасно. Но само съм чувала.
Не съм генетик и не мога да обясня какви биха били последствията. Направи консултация.

# 14
  • Мнения: 9 473
Консултирай се със специалист.И аз съм го чувала това за слез 3-тите братовчеди.

Общи условия

Активация на акаунт