трябва ми съвет...

  • 2 747
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 919
Ако е доста далечен роднина според мен няма проблем.След3ти братовчеди вече не е опасно.
И аз така знам.
Ние сме също някакви далечни роднини с моя мъж. Laughing

# 16
  • Мнения: 93
щом е по далечен от 3-ти братовчед няма проблем Peace

# 17
  • Мнения: 1 437
консултация с генетик  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 120
Щом сте далечни роднини, няма какво толкова да се притесняваш.
Ще ти дам примери колкот искаш.
До преди 50 години по селата почти всички са били роднини и в повечето случаи са си взимали мъж/жена от същото село.
Като съм в селото на баба ми, се оказва, че пости със всеки имаме някаква роднинска връзка, близка или далечна.

# 19
  • Мнения: 647
Здравейте, имам доста сложен проблем. По стечение на обстоятелствата имам връзка с далечен роднина. По принцип е доста далечен и въобще изобщо ни е твърде рано за някакви планове, но все пак постоянно мисля дали няма да имам някакъв проблем, ако евентуално решим в бъдеще да имаме дете. Някой може ли да ми помогне какви изследвания се правят в тази връзка и да ме насочи къде могат да се направят. Искам да съм наясно докато е време. Благодаря ви предварително!

Имам роднини - първи братовчеди, не знам как изобщо са се женили на времето, но си имат двама напълно нормални синове и внуци вече.

# 20
  • Мнения: 136
Поначало е добре двойката да си направи генетични изследвания преди да се заеме с бебеправене. Чувала съм, че във Варна и в София има добри генетици.

Общи условия

Активация на акаунт