Вече кашички, пюренца хапва януарското детенце!

  • 10 304
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
Немате спирка значииии Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 389
Мерси за темичката   bouquet

Ние сега си изядохме пюренцето и сега си бърбори в кошарата нещо....

При нас ТV е постоянно включен, много се заглежда, ама поне е плазмен, та за облъчването не се притеснявам.

Айде ние излзиаме малко на разходка, че после ще чакам от БТК да дойдат, да погледнат модема, че постоянно ми прекъсва нета Close Май ще се местя на друг доставчик!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 613
Да се запиша и аз в новата тема.
Еспа- ми то пък няма свършване домакинската работа Tired, в събота реших, че ще съм изрядна домакиня, че вечерта щяха да ни идват гости- цял ден чистих, мих, прах, накрая не остана нищо за дооправяне, ама аз се чувствах като парцал Tired- и ето минаха три дни и стаите пак са разхърляни....и затова колкото мога, толкова, с риск все нещо да не е дооправено, а пък бебчо да си е на първо място! Дано да премине лактационната криза бързо, нацелувай Сами от мен Hug
Дани- браво за мерките, а Йоанка е просто прелестна Flutter

# 18
  • Мнения: 1 102
Сиси, мерси за темичката.   bouquet
Йоанка-принцеска е много сладка, надявам се в скоро време да се запознаем.  Hug
Еспа, наистина чистенето няма край, у нас сме с тъмни мебели и ела да видиш един пръст прах, сякаш парцал не са виждали, ама на кой му пука, просто ги подминавам.
Сладурче, дано нищо му няма на дундьото, разбирам какво си изпитала,аз не можах да мигна след нашето падане. А на децата наистина не може да се доверява човек, поне аз на моя не мога.
Бърборанче, сега пък се запече ли?преди месец два с мен се тръшкаше че много се изхожда, и ето запекла си е, аз още не успях, ама поне намалихме от 5-6 на 2-3 пъти. Дано бързо се изходи малката кукла. Praynig

# 19
  • Мнения: 2 892
Хайде и аз да се запиша, докато си поема въздух. Асансьорът не работеше и на връщане от разходка се качихме пеша до осмия етаж.  Crazy  После нахраних Анчето, че се измори от качването пеша - бая енергия изразходи тя.  Joy  Сега тя спи, а аз отмарям на компютъра.
И у нас телевизорът работи непрекъснато - тя обича да гледа телевизия.
Espa, дано бързо премине този период. Биричката ще помогне, вЕрвай ми!  Wink

# 20
  • Мнения: 429
Еспа, нацелувай Сами и да си прекарате единпрекрасен ден в кърмене и гушкане  Heart Eyes
Мюрвет, тя се изхижда всеки ден (по 2-3 пъти), но докато го прави и е много мъчително, напъва се и почервенява цялата, а акото е твърдо като на възрастен човек...То няма как да е иначе като изяжда по около 100 мл твърда храна на ден + едва 500 мл кърма (даже може и по-малко). Вече ще опитвам да и давам вода с лъжичка, нали отново обяви бойкот на шишето  Joy Ще се оправим:)
Green eyes, много гадно без асансьор!

# 21
  • Мнения: 30
Малеее, легнах малко да дремна и вие пък и нова тема сте почнали.

Сиси, тенкс за темичката  Hug Hug Hug

Зозима, сега като прочетох цялата статия направо....  Shocked Ние в къщи имаме във всяка стая телевизор, но за щастие все са плазмени и LCD. Но не съм много убедена, че имат по-малко излъчване или още никой не го е доказал просто. Ама ми прави впечатление, че тъй като ТВ-то е нон-стоп включен, Никола вече също не му прави впечатление. Само ако има нещо много шарено се заглежда за малко. Много обича футболни мачове  hahaha. Пусто моя мъж като работи в телевизия и все трябва да следи дали има ефир.....
Абе, общо взето дано оцелее горкото дете, въпреки нас....

Браво на Йоанка-калпазанка! Остава и да започне много да слуша и вече ще е дете-мечта  Laughing

Еспа, и аз като усетя, че ми намалява кърмата, лягам и почивам и нищо не ме интересува от къщната работа. Абе май си търся оправдание  hahaha, ама хайде. То пък и ние сме хора. Добре, че мъжо е добричък и не ми се кара много за кочината.

Сиси, много ти се проточи нещо тая лактационна криза. В крайна сметка не е от цикъл, а?
Ама аз като се замисля, май и по 10 дни криза съм изкарвала  Thinking

Аз пък имам кърма, а Никола много често не ще да яде. Ама цедя, като не е изял гърдата, че като се задържи кърма за по-дълго време и почва да ме боли гърдата нещо  newsm78

Грийн айс, много добре те разбирам. Знам как се качват 8 етажа с количката. Много се е изморила Анчето  hahaha hahaha hahaha


# 22
  • София
  • Мнения: 2 613
Гледам говорите дали бебоците се заглеждат в телевизора- и моята се заглежда- сутрин, докато я кърмя си пускам някой от сутрешните блокове, за да се поразсъня и гледам, че и тя започва да върти глава към телевизора, а така веднъж даваха тази реклама, дето е на Гарниер за това, дето прави мазаж и моята се загледа- а аз й казах, че й е прекалено рано да се заглежда по реклами за антицелулитни масажи hahaha

# 23
  • Мнения: 925
На бързо да се разпиша, че да не свърши и тази тема  Joy
Сис  bouquet
Сладурче на всеки се случва. Ние вкъщи малката ми племенница я изпуснахме да тупне от леглото като бяхме се събрали 6 възрастни около нея... Така, че споко  Hug
Еспа  Hug Hug Hug да те нагушкам и тебе, че си ми много сладка. Спокойствие и силна храна за тебе  Hug
Делян си гледа телевизия. Телевизорът е 100 херцов, тъй че поне съм ограничила щетите, колкото мога  Joy Даже много си харесва мацката дето чете времото по Нова и тази дето дава наградите при Гала и все им гука  hahaha
А двете долни зъбчета са му очертани поне от седмица ама не пробиват, що ли и аз не знам  newsm78
Хубав ден ви желая  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 389
много си харесва мацката дето чете времото по Нова и тази дето дава наградите при Гала и все им гука  hahaha

 Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 857
Здравейте.
Аз Марти го кърмя пред компютъра, тв гледа много от отдавна, даже като не е включен се чуди какво не е наред.
В къщи и аз не съм оправила много, ама "като ми се доработи, лягам и чакам да ми мине".
Еспа, пий бира и хапвай повече. При мен за сега /чукам на дърво/ всичко е ок. Но аз кърмя по 2 пъти нощем. Марти, даже болен, си хапва.
Дони - чудесен е Гого.
Мини, за много говорещите съм забелязала, че са много оправни. Силно се надявам и мойто да е така /а той от сутрин до вечер нещо се обяснява/. Не знам дали ще продължи така.
Грийн айс - аз съм на 4, оставям количката долу и полека се изкачвам. Заради това не пазарувам нищо, щото не мога да се пренеса.
Айде до после пак.

# 26
  • Мнения: 925
много си харесва мацката дето чете времото по Нова и тази дето дава наградите при Гала и все им гука  hahaha

 Crossing Arms
Сватя, ма той докато порастне тия за нищо няма да стават, тотално ще са се сбабичосали.  Ама за да си по - спокойна ще му спра телевизията, или само анимационни филми ще му давам да гледа / само да не мине на хентай, де  Joy/

# 27
  • Мнения: 164
Малееее вече и нова тема имаме Rolling Eyes

Мерси Сиска Hug
Обсъждате телевизорите и ние си гледаме бая ,но и нашия си е LCD.
Продължаваме да нервничим и тия зъби вече незнам , а тепърва се започва с тях имахме малък промеждутък около 2 месеца от коликите и се почна .
Гери и ние не си отваряме устичката за лъжицата по време на ядене.
Яде различно ,понякога цяло пюре ,друг път половината, но всичко много бавно се случва и се мажеме до ушите, ама добре ,че поне си имаме лигавник с ръкави та поне не мажем ръкавите на дрешките , а само гащеризоните или крачетата, ама с него и става топло и мрънка.И задължително трябва да и сложа нещо в ръчичките да държи докато се храним ,иначе ми грабва лъжицата и като я размята ,прави нова замаска на стените , нова дамаска на холната гарнитура, абе пада си малко художник. Laughing

# 28
# 29
  • Мнения: 270
Мини,накрая ще взема да дойда да я изям тази Стефания Heart Eyes Hug
С 300 зора моето джереме заспа,малеееееее много й е трудно това заспиване и това си му е Crossing Armsпуууу.
И аз днес ще си почивам,даже и ноктите си налакирах Flutter,че вече ми бяха като орлови.Сега си пийвам фреш и гледам турския сериал.Малката много обича да зяпа в ТВ-то,но аз не го пускам много,повече компютъра.
За акането,понякога пропуска ден,но общо взето по веднъж на ден го прави,ама въпреки,че я кърмя малко й се е сгъстило и мирише повече Sick
Отивам да си врътна една салата и да си я хапна с вдигнати крака на масата в хола Mr. Green(да ми е сладко,след описанието на акото на Йоана hahaha)

Общи условия

Активация на акаунт