Тайната на дългата и здрава коса - 68

  • 40 152
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
 newsm78 Честно казано не знам. Предполагам, че може.
Аз в корените слагам само тривитаминол, а по дължината размесвам с масло.   bouquet

# 211
  • Мнения: 39
newsm78 Честно казано не знам. Предполагам, че може.
Аз в корените слагам само тривитаминол, а по дължината размесвам с масло.   bouquet


ахааам значи и ти в корените мажеш само с тривитаминол, с памуче ли го нанасяш? не правиш ли сместа с газта, мазта и другите компоненти? и аз си мислех за нещо такова да намажа корените с тривитаминола, а краищата евентуално с бадемово масло или със стимуланта на Икаров

# 212
  • Мнения: X
Да, с памуче. Правех маската само с тривитаминол и масла. Без газ, жълтък, алкохол и т.н.
Значи - основната съставка е тривитаминол. И според типа коса се прибавят и други компоненти. На 1 стр. е обяснено коя съставка изсушава, коя не и т.н.
На мен това, което си решила е добра идея.  Peace

# 213
  • Мнения: 41
Аз само с тривитаминол,преди година,сега не слагам,ползвам готови маски,и в никакъв случай не сьм го смесвала с маз,заз и т.н.защото мирише ужасно.

# 214
  • Мнения: 39
Аз само с тривитаминол,преди година,сега не слагам,ползвам готови маски,и в никакъв случай не сьм го смесвала с маз,заз и т.н.защото мирише ужасно.

хахахах и аз заради миризмата не искам да ги смесвам, а и да ви кажа честно тоя тривитаминол ми се вижда мазничък ако трябва да добавя и маз направо не ми се мисли, а газта не я коментирам изобщо.

помня, че едно време са ме мазали с газ, маз и оцет за въшки голЕма смрад беше  Wink

# 215
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Има и немиришещи съставки - жълтъкът, например спомага много за отмиване на мазните съставки, но на някои коси не действа добре. Трябва да се пробва. Вместо мас може да се сложи някакво масло - по избор.

# 216
  • Мнения: 39
Има и немиришещи съставки - жълтъкът, например спомага много за отмиване на мазните съставки, но на някои коси не действа добре. Трябва да се пробва. Вместо мас може да се сложи някакво масло - по избор.


да ама в по предните теми четох, че жълтъка изсушава косъма, а аз съм и на много кичури т.е. в краищата косата ми е мнооого суха и даже е почнала да се къса тук-там... може би някоя друга съставка трябва да видя по нататъка. Абе за сега тривитаминол в корените /с памуче/, а за краищата бадемово масло.

# 217
  • Мнения: 26
К`во подстригване, к`ви пет лева. Naughty

На черен фон с малка ножичка в ръка, кичур по кичур, косъм по косъм. Flutter

Аз не съм с дълга коса, дължината ми е до раменете и не я виждам пред очите си тази която се къса,тя е тази горната ,която е дълга 15 см. Видях я на огледалото и когато се реша непрекъснато падат късчета коса !

# 218
  • Мнения: 146
Какво мислите за новата серия продукти за коса Elseve Re- nutrition с пчелно млечице. Останах без шампоан и трябва да си взема нещо временно докато отида в някой салон да си купя професионален и се чудя какъв шампоан да си взема сега. Косата ми е с бързо омазнпващи се корени, сухи краища и премминала през 2 обезцветявания. Досега бях с Absolut repair на  Loreal professionell, но от този шампоан ми се омазнява косата на втория ден, че даже и по-бързо. Май ми е много силен. Та слушам предложения - този с пчелното млечице, розовия Елсев, на Глис някой.....
Маската е страхотна. Другите продукти не съм използвала. До сега опитвах да съживя поизсъхналата си коса с Фито Карите, но Elseve Re- nutrition с пчелно млечице ми подейства много по-добре.
 Peace

# 219
  • Мнения: 122
Цитат
Маската е страхотна. Другите продукти не съм използвала. До сега опитвах да съживя поизсъхналата си коса с Фито Карите, но Elseve Re- nutrition с пчелно млечице ми подейства много по-добре.
 Peace
тази маска в корените ли я слагаш или само по краищата

# 220
Момичета, смятам да ползвам прословутите витамини,но косата ми е изрусена и не знам дали да правя" оригиналната маска" или само витамините,  косъма ми е тънък и съответно повечко се заплита и капе? Единственото хубаво е, че косата ми расте като бясна.Освен това от различните масла включ.и стимуланта на Икаров получавам сърбежи и зачервявания- т.е чувствителен скалп. Ако някой знаe моля да помогне!:kissloveu: Kissing Heart

# 221
  • Мнения: 4 496
От маслата няма как да е. Може би от Стимуланта. Пробвай оригиналната маска + някое масло по избор, но БЕЗ ГАЗ. Hug

# 222
  • София
  • Мнения: 547
днес си натърках скалпа с чесън  Confused мерише, не мерише, трябваше да направя нещо за започващия отново косопад Rolling Eyes а съм толкова безпарична напоследък.. ooooh!

# 223
  • Мнения: 4 496
Пробвай с отвара от коприва. Не е скъпо и заздравява. Hug

# 224
  • София
  • Мнения: 547
Мис Арк Hug
бях забравила за нея, иначе имам цял пакет Simple Smile
а какво представлява картинката в подписа ти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт