За каква професия мечтаете?

  • 3 919
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Да помечтаем ...

Споделете, ако имате желание, вашата професия мечта. Много хора са завършили някаква специалност и работят по нея, други пък не работят по специалността си, но и в двата случая съм сигурна, че има неудоволетворени от това какво правят и какво искат да правят. Какво искате да работите, от каква професия ще бъдете най-удоволетворени и ще давате всичко от себе си. Да забравим замалко заплащането и просто да помечтаем, какво желаем да правим. Да си предствим, че сме малки деца и големите ни питат, какви искаме да станем като порастнем.

Темата - причина да пусна тази е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183468.0;all с автор Гигова.

# 1
  • Мнения: 9 865
Преводач на художествена литература от езиците, които с толкова старание учих.
Писател.
Хубава тема!

# 2
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 925
Да работя с малки деца с проблеми в развитието.

# 3
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Научен работник, който изследва морските обитатели в тропическия пояс.

# 4
  • Мнения: 187
Шеф на зоопарк Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 814
Актриса.Харесва ми привилегията,която имат да живеят в други светове.

# 6
  • Мнения: 8 801
Изследователска и творческа работа-писател, журналист, археолог, фотограф.... това ми се иска. Но в същото време искам да имам сигурни доходи-наеми, ренти, наследство...нещо такова, за да не се безпокоя за пари. Heart Eyes

# 7
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Пилот

# 8
  • Мнения: 3 371
родителите ми искаха да стана лекар, приеха ме обаче стоматология, която мъчих само 2 г.
не станах  Laughing
в 6-ти клас реших, че ще стана археолог - завърших археология  Twisted Evil
после доста по-късно потънах в дебрите на философията  Crazy и за по-сигурно и такава диплома си прикачих Laughing

а всъщност искам да имам антикварна книжарница или ретро магазин. обожавам миризмата на стари книги/знам, че е идиотско, не се смейте Wink/. и изобщо 'историята' на старите вещи/когато ми попадне нещо старо -от пръстени та до шкафче с чекмедженца си 'съставям' историята на притежателите му -какви ли са били , щастливи ли са били, какво ги е вълнувало, ужасно много неща могат да се разберат за някого от предметите, знам, знам, че и това е откачено Crazy/.

задължително обаче е да общувам с хора, освен с предмети  Laughing

в реалността съм съпруга на мъжа си  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 892
Профайлър и да разследвам серийни убийства  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 723
Прекрасна тема!! Върна ме в детските години, когато седях на терасата, правех сапунени балони и светът ми изглеждаше огромен.
В библиотека или книжарница, ама от онези, дето има дух в тях.
Трябва,обаче, и да общувам с хора. Ако не изприказвам 3000-те си думи дневно, ще гръмна.

п.п. Гледам, че общо взето съм преповторила April snow.

# 11
  • Мнения: 0
В момента работя за фирма в която мототое вашите мечти наше вдъхновение

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Принцеса  Mr. Green
Още когато жевеех с нашите, баща ми го каза. Сигурна съм, че оконателно съм убедила и съпруга ми.

# 13
  • Мнения: 581
Пътешественик. Искам да ми плащат да се шляя по света и да се наслаждавам на красотите му.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз искам да съм като онова мазно индийче от травъл ченъл - да обикалям света, да дегустирам храни и вина, да давам препоръки на хората къде да ходят и какво да видят, какво да хапнат...ееех Heart Eyes Аз, разбира се, ще съм безкрайно по-красива и секси от мазното индийче, а и няма да ми се лепи нищо, което хапна Mr. Green
Мечта номер две - да си имам малко заведение за вкусни неща. Ще сервирам горещо какао с капка алкохол за блясък в очите и разточителни шоколадови вкуснотии Crazy
Мечта номер три, пак производна на първите две - да организирам пътешествия за хората. Нещо като тур. агент, ама не баш. Не ме привлича да продавам чужди пакети, да развеждам хленчещи туристи...Бих правила специални предложения за специални клиенти. Доставя ми удоволствие да ровя, да намирам инфо за разни места, да проучвам отзиви, варианти, маршрути и т.н. Бих задоволила всяко споделено желание, без да си мръдне клиентът пръста, страшно съм организирана. И ми е страшно хубаво, когато свърша нещо, което да направи другите щастливи. Да, това последното сякаш ми е най на сърце.
Ако някой от вас иска специално пътешествие, на специално място, със специално отношение и ндивидуален подход - да ми пише на лични Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт