Още мъничко остана всички Юнски бебчета да гушкат мама! Тема №73

  • 13 606
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Фу, може и аз да се окажа от скоро родилите.
Преди малко се връщам от преглед и запис на тонове. Имам гордите 3 см. разкритие, омекнала шийка, малко околоплодни води и здрави контракции макар и още хаотични. Разбира се лекарката не може да се ангажира 100% кога ще започне раждането, но най-вероятно ще е до седмица. Иначе бебето е доста едро- бедро 40 г.с. и 5 дни, глава 39 г.с. и нещо или средно термин 6 юни. Така се моля да родя наистина до края на седмицата  Praynig Praynig Praynig
Отчетох се, хайде да не ви досаждам повече!  Hug

# 16
  • Мнения: 25
Франчи, много интересни новини....оохх и аз така искам да разбера нещо такова - сега отивам на преглед
nana7504 - мерси, значи и аз ще чакам майски превод скоро, ще проверя!
Гъди, пиши и на мен какво се прави за този акаунт/нещо не го схванах/, но ще помагам с каквото мога. несъм постоянно на компа, но ще съм от резервите  Wink на ЛС, плс.

# 17
  • Мнения: 111
Първо да честитя добрата новина на Аморе да и е живо и здраво синчето и много да я радва
Ох де и при мен утре да се случи да отида на прегледа и да се установи че ще раждам вкъщи вече всеки е казал по някаква дата че да видим кой ще познае или бебока ще ни се присмива на всички  hahaha
Гъди това с номер 72 така ме разсмя че ако се посмея още малко с теб и може да си родя днес на термина  Joy

# 18
  • Мнения: 1 027
Ехааааааа  newsm44
Колко много бебета  Hug Да са живи и здрави и много усмивки и гордост да носят на мама и тати   bouquet
Мерси за поредната прекрасна тема   bouquet

# 19
  • Мнения: 187
anjeelina, преди малко разглеждах кой кога ще ражда и се сетих за теб! Даже си мислех, че вече си родила! Ти нали в Сливен ще ходиш? Хайде стискам ти палци, скоро да е! newsm10

# 20
  • Мнения: 989
Едно голямо честито на Амореволе за големия юнак!

Феникс, добре дошла у дома  Hug

Нана, за забелването на пишлето съм чувала, че започваслед 1-ия месец. И ние сме при док другата седмица, та чак тогава ще знам със сигурност.

Geraldine, ние също хапваме по 90-100лм. Понякога го яде наведнъж. Друг път спира, уригва се и продължава.

# 21
  • Мнения: 50
Честито на Amorevole! Каква изненада само - да е жив и здрав малкият Александър!

Аз днес разбрах, че ще имаме гости - първо сестра ми ще дойде, после братовчедка ми  newsm44 - така че няма да ми е скучно лятото! Много се радвам, т.к. обикновено всяко лято пътуваме и се срещаме с приятели в БГ или по други краища на планетата, и сега ми беше малко терсене, че няма да пътуваме това лято, но пък се оказа, че близките ще ми дойдат на гости!!! И така сега се вълнувам, мисля си какви развлечения ще са подходящи с бебчо, къде ще ходим, и така нататък!

чудя се какво ли става с Sv.  newsm12- сигурна съм, че е отишла да ражда, иначе досега да беше писала. Цял следобяд рефрешвам, да видя дали Гъди или Франческа няма да публикуват хубавата новина... Стискам палци!

# 22
  • Мнения: 1 425
Честито бебче на Amorevole! Да е жив и здрав Александър, много да радва мама и тати!


Добре дошла отново на Феникс! Чакам с нетърпение разказа ти!

Гъди, благодаря за темата   bouquet!

Как успявате да спите на обяд? Аз лягам всеки ден с Килиан, стискам очите час и половина и ставам. Не мога да заспя. За това пък през нощта от два дни спя много добре. А днес на вън бяха едни косачки, едни резачки и като обедната почивка е от 12 до 13 нищо не мога да има кажа  #Cussing out.

# 23
  • Мнения: 9
здравейте Майчета бъдещи и настоящи, честито на всички мами, да са ви живи и здарви бебчетата и много да ви радват!!!Гъди мерси за темата,честит рожден ден на патерица,мн.здраве,щастие,късмет и леко раждане  bouquet
при мен всичко е наред за сега да чукна на дърво, днес ще ходя на запис на тонове, бебока върви с две седмици на пред, коремът ми е огромен и въпреки че се мажа по три пъти на ден от началото на бременността сега съм като зебра по корема.На 12.06 ще ми правят изследвания защото ще съм секцио и тогава ще уточним датата за раждане.За съжаление мога да пиша много рядко, радвам се много за всички които са родили много са им сладки бебчетата и стискам палци на останалите като мен, на които им предстои.. леко и безпроблемно раждане Peace

# 24
  • Мнения: 1 419
Честито на Аморето, супееер  Hug. Да е здрав и жилав малкия Александър, а мама и тати да го даряват с мнооого любов.

По-рано дес научих, че нощес една много добра моя приятелка, с термин средата на юли, е родила малко предсрочно. Някои от вас знаят историята й накратко, но не съм я разказвала публично, че беше много тежко по онова време - много накратко, бяха две момиченца еднояйчни близначки и на едното му спря сърчицето в 5ти месец. Но въпреки това даде шанс на сестричката си да остане и ето я сега на бял свят борената Виктория  Heart Eyes. Много съм щастлива за тях, защото изстрадаха ужасно много  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Ей наистина голяма изненада. Честито Амореволе. Да е жив и здрав малкия Александър, много да радва мама и тате.

# 26
  • Мнения: 1 475
Добре дошла на Феникс- големи бонбони твоите юнаци, ама те грам не се различават един от друг Wink Hug

Франчи, развалнувах се покрай теб, какво изненада само, утре очаквам с нетърпение и моя преглед за да чуя същото,ако все така вървим с големите размери!!! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 18
Привет, бъдещи и настоящи мами Hug ! Добре че ви има!
аз съм от най-нередовните във форума и чак ме хваща срамммм , но до преди няколко дни бях на работа и не ми оставаше много време за "сърфиране"... от 2-3 дни реших да се дам свободно и да си остана в къщи, че да не вземат да ми изтекат водите в офиса, но да ви се оплача - терминът ми е утре, а със скромните 2 см. разкритие ( които си ги влача от 1 седмица) нямам никаква надежда точно утре да е големия ден Crossing Arms а уж казват, че второто дете идвало по- рано- преди 3 години родих 2 дни преди термин, но сега явно ще пренося.. а това чакане - много ме изнервя, всеки ден се намират трима, четирима човека да ми звъннат с въпроса " айде, ко става, роди ли"  иде ми да ги #2gunfire  #2gunfire
За водите - мога да кажа, е че все едно се напишквате, само че - дори и да искате да ги спрете - не става.. това, което знам е , че е да са добре да са розови и не е хубаво ако са с зеленикав цвят..
за капките- преди три години давах и от трите- саб симплекс, еспумизан и инфакол- редувах ги и общо взето и от трите вида ефекта беше един и същ..
поздрави на всички обебебели се- всички бебета  изглеждат толкова мили и сладки – и да не забравя: кураж на всички чакащи!

# 28
  • Мнения: 1 924
Така.Почвам романа сега Mr. Green

На 28 вечерта си се прибрахме с детето вкъщи и аз започнах да си готвя вечеря...и изведнъж се започнаха едни болезнени стягания в корема!Но аз си викам-а,сигурно бебетата се наместват.И си продължавам с готвенето,но скришом хвърлям по едно око на часовника...а те болките през 2 минути...
Моят багаж не беше готов още,та се разтърчах леко.Взех и едно душче,и междувременно периодично си разбърквах лещата-надявах се,че ще ми остане време да хапна,но не ми било писано тази вечер да вечерям Mr. Green

Раждането:пристигнах в Тина Киркова в 21 ч,прие ме една мила акушерка,разкритие почти пълно,първо бебе-главично разположено,време за клизма-нулево(йеес!),но пък бръсненето не ми се размина.Докато попълваха разните бумаги,вече имах напъни и хоп-на магарето.Дотук всичко беше супер,защото контракциите ми бяха доста поносими.      Неприятният момент е,че след раждането на Бо (в 21:35) трябваше да обърнат седалищния  Йоан  с ръце Sick-ужасно чувство!-за щастие мина бързо и в 21:40 се приключи с всичко Grinning

Дребните бяха на термолегла за един ден,а Бо беше на системка милото,а и се наложи да му прелеят кръв,но хубавото е,че след ден и половина си ги взех при мен Grinning

Еднояйчни се оказаха и наистина са много еднакви,но аз си ги различавам,защото Бо е по-дребничък Heart EyesТакива са мишки,батко им се роди гигант и сега ми е странно да държа такива миниатюри.Губят се в дрешките Mr. Green

Батко им сега е в шаш какво става и иска да ги пипа и да им бърка в очите.Ще се наложи да ги вържа за мен в слинга,за да няма достъп Mr. Green

Айде аз бягам,че Ясен иска да спи и мрънка!Шоуто е на 100 % Crazy

М/у другото в болницата с засякох с Катеринка,много са й готини куклите.
Вчера видях и мима1977,беше с изтичащи води,сигурно е родила вече

# 29
  • Мнения: 78
Честит син на Amorevole!!! Да е жив и здрав!!!

Франческа, ти ме плашиш...какви са тези мерки? Ние сме с един термин, да не говорим, че аз съм огромна. По ехографа на моя док. винаги съм назад, а неговият апарат е доста добър и точен. Но пък и аз не съм готова и не бързам да раждам де. Трябваше да ходя вчера на преглед, но нещо започнах да готвя и цял следобяд пълних чушки, след това ме нападнаха гости и така си остана. Днес пък той не е в кабинета и прегледът ми се отлага за утре. Аз съм се настроила  да раждам средата на юни.
Последният месец май е най-кошмарно. Като изляза по града и всеки ме пита кога ще раждам и защо още не съм родила. Много е досадно.

Общи условия

Активация на акаунт