СЕПТЕМВРИ - 09'25

  • 13 263
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14
Добро утро,момичета!


# 271
  • Мнения: 14
Добро утро!!!
bamba,благодаря за кафенцето!Ама много си ранобудна!То и аз тази сутрин съм ранно пиле,ама мъжа ми замина в 6.00 и аз се ококорих с него!
Вчера нямах време да се включа по темите,но сега ше го направя.

За име ,все още не сме се спрели на никое конкретно.И двамата обаче сме единодушни,че искаме да си има имен ден.
LaDiDa,на мен името Константин също много ми харесва.То беше едно от имената,които сибях наумила ако е момче!Не се оставяй мъжа ти да те придума за неговия вариант!
Покупки аз не съм правила за бебето.Кошара си имаме от баткото,която е правена от баща ми и е супер стабилна,от масивно дърво.Снощи дадох някои поръчки на свекървата,да купува от Италия.Тя естествено много се зарадва,че и възлагам такава задача.
Коластра нямам все още.При първата бременност се появи веднъж в шестия месец,но само леко ми намокри,не ми е текло много!
Neky,и моето бебче е разположено напречно,но това не значи,че няма да се обърне.Просто все още им е широчко и могат да се въртят,както си искат!
За походката-моята все още е стабилна.Дори си ходя на високи сандали и не ми пречи.Имам доста енергия и да ви кажа честно на моменти забравям,че съм бременна.Тя бебка е доста мъничка все още-520гр.Като понатежи после сигурно и аз ще се заклатя.
Gorska kitka,много е неприятно това с урочасването.Ина мен ми се е случвало.А сина ми ,като беше бебе постоянно го урочасваха,защото беше много пухкав и бял и все някой се заглеждаше по него.Добре,че една съседка можеше да бае,та го оправяхме на време.
и нещо друго щях да пиша ,ама забравих какво.То и без това доста дълго стана...
после,като се сетя пак ще се включа. Hug

# 272
  • Мнения: 338
Добро Утро Сладурки  kaffeetrmker_2

# 273
  • Мнения: 5 026
Горска,  Hug

Бях на консултация - не ме гледа на видеозон  Confused, но каза,че на ФМ не може да се сбърка пола, та ще видим. Иначе се чуват тоновете на бебето вече с оная тръба-слушалка  Grinning Качила съм към 800гр - бива, доволна съм от себе си.

# 274
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро!
Горска Китка, съжалявам, че си имала такава страшна седмица, надявам се всичко да е наред сега  Hug А що се касае до лошотията на хората, няма какво да се прави освен да не им обръщаш внимание. Важното е ние и нашите бебета да сме наред!  Hug Добре, че не е станало нещо по-сериозно в метрото и си успяла да се оправиш сама.
А за коластра, аз се чудя дали имам или не, от трети месец някъде имам нещо като бял "гел" (не знам как да го нарека) по зърната, но е много малко. Не съм сигурна какво е и не съм питала и лекарката. Само се дразня, щото много трудно се измива, ама какво да правя.

# 275
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен, аз днес отново съм на работа.Имам намерение уж да работя поне до края на юли месец ама нещо много почна да ме мързи, че ще видим.
Момичета искам да ви попитам нещо относно бельото, вие носите ли прашки все още или вече сте на гащички, защото майка ми не спира да мрънка да ги свалям вече тези прашки а на мен са ми толкова удобни.

# 276
  • Мнения: 14
Desi,аз преди да забременея само с прашки ходех,особенно лятото.Да ти кажа сега страшно много ме дразнят.Кожата ми е станала много чувствителна!Сега съм си накупила само безшевно,най-удобно ми е за момента.Не мисля,че прашките са проблем.Какви са притесненията на майка ти?

# 277
  • Мнения: 1 046
Не съм фенка на този тип бельо, но не виждам проблем да си ги носиш.
Ако се поразтърсиш ще видиш, че има такива теми и доста момичета са казали, че докрая са били на подобни гащички.

# 278
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен. Таз сутрин дребчо се излюпи още в 7, а на мен как ми се спеше, че откарахме на играта снощи до към 2. Та измих си чинииките, пуснах пералня и така.

За имената ние мислихме за Мартин ( първата буквичка е на майка ми ), ама нещо май взех да се разколебавам. Та сега си мисля още ( пък мъжо ще одобрява ). Чудя се за Даниел/ Данаил, харесва ми и Кристиан, но имаме познати с детенце което се казва така и май ще отпадне. Та така ще мисля още.

desi и аз си нося прашки, хич и няма да ги оставям като са ми удобни какво, а и как да сложа бяло панталонче с гащи  ooooh!.

Още нещо щях да пиша, но дребчо само дивее и ми прави бели. По късничко като се приспим пак. Хубав ден на всички момичета  Hug...

# 279
  • София
  • Мнения: 516
Добро утро и от мен  newsm46
Аз все по трудно започвам да ставам ....
Gorska_Kitka наистина има жени с лоши очи  Confused аз познавам една такава и предпочитам да не се виждам с нея, защото тръпки ме побиват само като ме погледне. Иначе съм голяма късметлийка, че работя основно с мъже  Wink  Червено конче и аз си вързах, ама не за друго, а защото моя се хвали наляво и надявсно, че чакаме бебе  Crazy
bamba мерси за кафенцето  Wink
desi_k84 щом са ти удобни си ги носи прашките, аз ги свалих малко преди да забременя, но не за друго ами ме убиваха  Embarassed
Много искам вече да съм отпускааааааа, но и аз сигурно ще си работя до края на юли  Confused Чесно да си призная единствената причина да ходя на работа е, че ми е съвестно да си взема болничен  Crazy голяма съм оФсъ  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 14
в началото на бременността,страшно ме дразнеха прашките,даже мислех да не нося повече,но сега пак са ми удобни,само си накупих по-голям номер newsm53
аз искам да ви питам:вие, бяло течение имате ли?

# 281
  • София
  • Мнения: 516
bamba аз имам такова от към 3-тия месец горе-долу  Confused правих си микробиология нищо не се откри, та предполагам, че може сега да е нормално  newsm78

# 282
  • Мнения: 183
Добро утро!

bamba благодаря за кафенцето. Аз тъкмо седнах да пия моето.

Тази сутрин малката се събуди още в 6.00 часа и съответно събуди и мен и баща й. По едно време се усети, че ще ходи на детска и реши, че много й се спи и пак си легна.  hahaha Точно след пет минути й мина и реши, че ще гледа детско, докато стане време да тръгваме. Абе за час и половина си смени сто пъти настроението това дете, направо не мога да превключвам толкова бързо, за да съм на нейната вълна. И така, закарах я и след това минах през болницата да дам и стерилна урина, а утре ще ми бъдат готови резултатите от вчерашните ми изледвания.

Gorska_Kitka, наистина добре, че се включи. Вече си мислех какво ли не. Аз очи никога не съм хващала и не знам какво е чувството, но както го описваш, сигурно е било ужасно. А за лошотията на хората сме си говорили много пъти, за съжаление нищо няма да променим с това, слава богу наистина, че си успяла да се справиш в метрото. Дано занапред се сблъскваш все по-рядко с такова отношение.

desi_k84, няма проблем да си носиш прашки, докогато ти е удобно. Аз лично носих и предната и тази бременност непрекъснато. Просто съм свикнала и никакво друго бельо не ми е удобно. Чак за раждането си бях купила тип Бабешки гащи, за да мога след операцията да си ги обуя. И да съм ги носила максимум месец след раждането, за да ми пристягат корема, след това пак си минах на нормалното за мен бельо.

*clara* честити покупки! И аз онзи ден си купих две потничета, че вече с блузки с ръкави не издържам. Само да си намеря и пола, каквато искам и май повече дрехи няма да пазарувам.

Коластра на мен не ми е текла нито предната, нито тази бременност, а кърма си имах. Затова не мисля, че е определящо. А бяло течение си имам още от началото, на моменти е доста силно, но е нормално за състоянието ни. Добре, че има ежедневни превръзки, че иначе не ми се мисли.   Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 56
Добро утро момичета!

Вече въобще не ми се работи и едвам се мъкна вече до офиса! И аз съм една куха лейка и ми е съвестно да изляза в болничен Sad
Сега чакам да излезе резултатът от проверката на фирмата и стомахчето ми се е свило, все едно моята лична фирма проверяват! Пфууу загубена работа, казвам ви! Embarassed
Добре поне, че ще почина няколко дни в началото на юли. И да ви кажа, че ми беше неудобно да си поискам 1 седмица и съм говорила само за 3 дни Shocked Много съм загубена! Сега обаче съм решила да си поискам и другите 2, след като ме изстискаха до такава крайна степен!

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 11:09 от kriskata :-)

# 284
  • Мнения: 11
Благодаря ви много момичета за отговорите, занечи вече мога да съм спокойна и да си нося бельото което ми е удомно. Незнам какви са притесненията на майка ми но само мрънка, добре че не и се връзвам на думите инаме непрекъснато ще сме в обтегнати отношения.

Общи условия

Активация на акаунт