Споделете 109

  • 24 300
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Туй голямото не е от мен, значи. Познава и поздравява целия квартал.  Crossing Arms Само, за да ме дразни-аз цял живот се мотая там и никого не съм успяла да запомня, и ми беше хубаво. А сега, само ме стряскат "Здравейте, как сте?"-тъй мразим формалния лаф. Вече му отговарят-деца, хора, коли, всички познава. Че и разпитва-оправи ли се гумата, оздравяхте ли... Ъх. Точно като провинциалистче и извън мах`лата пак си поздравява-Здрасти, как си?-може да е хванало пазарен ден.
То и малкото не е от мен-тез очи що са още сини-не мътно-мастилено, а синьо-синкаво  newsm78? Как сме я направили таз работа  Laughing

Тез софийските маниери-чурпогащник посред лято-няма да ги хвана.
Ео, важното е да се чувстваш комфортно със себе си, другото е бошлаф работа. Но часовник или гривна не отказвай.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 783
Кат' сте рекли стайлинг, та стайлинг...не мога да не споделя с вас тази фотосесия: http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=4065&no=1
Такъв интериор се постига с много средства, не става само с културни натрупвания.

Фрау, моята дъщеря е дружка с всчики крайМОЛски ценралноградски клошари и пияници. Прави един сценичен реверанс и "Здрасти мно`о си готин. Аз съм Ния!"

# 722
  • Мнения: 4 586
Моето даскало дръпна пред езиковата с 0.04 на матурите. Как да не се кефи човек.
Шац - на патката гравата. Отивам да ударя един език ва един сладолед.
Следствие на биполярната си депресия, днес съм с приповдигнато настроение и завишена самооценка на възможностите.
Четвърт от поздравяващите ме вече са хора с психични проблеми или техни близки.

# 723
  • Мнения: 4 300
Умни жени сте, не мога да ви разбера какво сте втелявате. Как е излязло бебето има точно толкова значение, както и ъгъла под който е влязло, простете за натурализма. Да не говорим, че вече не се ражда като от филмите за турското робство или разказите на майкините за 20 часови крясъци, живеем във времето на епдуралните упойки и добро лекарско отношени ( пиша го без грам ирония).

# 724
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
живеем във времето на епдуралните упойки и добро лекарско отношени ( пиша го без грам ирония).
Ама ме разсмя  Wink Както и да е.

# 725
  • Мнения: 4 785
Споделям, че бях прокълната милото ми да умре, да си загуби живота, да ме разкара и следващите 5 години мъж да не ме погледне  Mr. Green и тва всичкото от една потребителка с много самоличности  Mr. Green tooth

# 726
  • Мнения: 5 462
Споделям, че бях прокълната милото ми да умре, да си загуби живота, да ме разкара и следващите 5 години мъж да не ме погледне  Mr. Green и тва всичкото от една потребителка с много самоличности  Mr. Green tooth
newsm09 newsm09

# 727
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

На това цък според мен му липсва една голяма финна дамска капела и тънка пурета в другата ръка.
Ео, свежарка си!

Голямо съм магаре. Как може вече трети ден да мълча като партизанин на разпит и да се цупя. Отдава ми се до съвършенство. Тъпото е, че осъзнавам колко детински се държа, но продължавам все така. Утре милото пак поема пътеките в командировка. Тогава ще се вкисна, че не е до мен и ми липсва. Сега обаче се сърдя назидателно вместо да се радвам, че е до мен и си е вкъщи. Отвратително предвидима съм дори в собствените си очи.

# 728
  • Мнения: 274
И се цупиш за неква мега тъпотия нали?

# 729
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
То за сериозни неща не мога да се цупя.

# 730
  • Мнения: 4 785
Споделям, че бях прокълната милото ми да умре, да си загуби живота, да ме разкара и следващите 5 години мъж да не ме погледне  Mr. Green и тва всичкото от една потребителка с много самоличности  Mr. Green tooth
newsm09 newsm09

Цитат
Господ да го убие дано! Мръсно животно. Ах как ги мразя такива мръсни животни. Господ да му отнеме най-святото - живота.  #Cussing out такива боклуци като него не заслежават да живеят и да има глупачки като теб, които са готови да им ходят по гъза.

това по повод, че една потребителка беше пуснала някаква супер филмирана тема как излизала с някъв, па мъжът ѝ я извикал на пазар, па оня останал недоволен (но той не е любовникът ѝ - друг е, явно втори), та докато пазарували ѝ звъннал телефона, уж от някаква рекламна агенция, ама разбираш ли, нея я следели по тоя начин. А тя от своя страна има таланта да разпознава по шума кой къде е като му се обади по телефона. И затова така я следели - щото касите шумели. От тука нататък беше - я вие тука сте тъпи лелки кво разбирате, аз разбирам от мрежи и комуникации, ти па ше ми кажеш...абе ред обиди, ред подигравки. И моя случайно прочете темата та изкоментира - Е*ахти филмарката просто, таз в ушите да я е*беш нема да й мина... и си залужи горното, плюс още  hahaha Mr. Green

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
А, и аз се зачетох в тази тема. Naughty
Голям филм,голяма глупотевина. ooooh!

# 732
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Калино, твоето голямото е като моето голямото. И ти си като мен.  Laughing (Почти библейска "стилистика" докарах  hahaha).
Споделям, че имам квитанция, на която под "име на клиент" пише: момиченце.  Joy Joy Joy Ей сега обърнах внимание, вчера ми я написаха.
Ще си я сложа в рамка.  Party
А може и да я продам на търг в темата за лелите.  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 2 716
Господ си знае работата. Ако е трябвало, до го е убил  Joy

# 734
  • Мнения: 2 212
Василиса, много готин аватар  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт