Кухни - 24та тема

  • 55 461
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 520
Разбирам ,момичета ,но какви са тези фуги за който говорите ,аз например имам идея да сложа плочки, но не от тези мъничките ,а от най големите правоъгълни ,а и в днешно време фугите вече се правят по избар на клиента.Нашият майстор например ни е направил фуги който просто не се забелязвата в банята .Някой харесват по големи фуги други не, но то всичко е въпрос на избар.

# 301
  • Мнения: 60
Аз лично иси избрах плот,защото ми изглежда по-лесно за поддръжка,харесва ми,а и има толкова голямо разнообразие,но си е въпрос на личен избор Peace

# 302
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз избрах гръбче като плота, защото първо много по-лесно се поддържа /имала съм и плочки и имам опит/
и второ е несравнимо по-карсиво от плочките.

# 303
# 304
  • Мнения: 3
здр.аз сега се вклъучвам в темата..някой може ли да ми препорача добра фирма за кухни в Бургас..че аз не знам кои са добри..благодаря ви предварително....

# 305
  • Мнения: 1 207
здр.аз сега се вклъучвам в темата..някой може ли да ми препорача добра фирма за кухни в Бургас..че аз не знам кои са добри..благодаря ви предварително....
Върви в новата тема.

# 306
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=392642
ето горе долу пода, кухнята ще върти като буква П и ще има барплот с мивка и съдомиялна, под прозореца също ще има плот и шкафчета.
Та идеята е или да е барплота оранжев/самия плот венге/ и долните шкафчета също, а горе венге, или обратното. Ако няккави други цветови комбинации ви хрумнат ще съм благодарна Hug
[/quote]Здравей Мухата Цецка. По абсолютно същия начин в момента я правим и нашта кухня.И аз искам да сложа тъмни плочки и по-нататък ламинат.Понеже и мебелите мисля да бъдат тъмни.Не знам какъв цвят да бъде ламината.Ако сте я завършили би ли я показала.

# 307
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321


здр.аз сега се вклъучвам в темата..някой може ли да ми препорача добра фирма за кухни в Бургас..че аз не знам кои са добри..благодаря ви предварително....
Върви в новата тема.



syn един пост над твоя няколко пъти е написано, че има нова тема.
Защо не четете?

# 308
  • Русе
  • Мнения: 1 841
extim69 , има нова тема
      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410783.new#new

Общи условия

Активация на акаунт