Кухни - 24та тема

  • 55 459
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 86
wb  И другото което искам да попитам, видях че в едната стая имаш висок радиатор, достатъчен ли ви е като отопление на стаята че и аз исма да сложа такъв в нашата бъдеща кухня след като избием стената под прозореца Simple Smile

А това и на мен ми е интересно, защото в целия апартамент радиаторите са вертикални  newsm78

# 46
  • Враца
  • Мнения: 876
иноксовото нещо зад котлона е плот, който да предпазва от нагряване и съответно цапане дървения материал (човека с кухнята го препоръча понеже аз и идея си нямах от кухни като я поръчвах)...много полезно нещо се оказа...мисля че е на Бланко, но идея си нямам за цената му...нещо 70-80 лв ми се мотае в главата но си беше отдавна...иначе в Ларедут-а има подобни (аз си взех иноксов плот за котлона, който се оказа че не мога да ползвам защото е сензорен и като се покрие контрол панела с каквото и да било започва да пищи - та си имам два излишни ако някой ги иска ги давам за по 20 лв)

а за радиаторите когато ги купувахме аз изрично не исках обикновен в хола защото идеята е да добавим и бар столове, за които радиатора ще пречи и жената ми каза за тези че били практични и спестявали място (предимно в магазини ги поръчвали)...този отвесен радиатор топли и кухнята и хола (е те и не са от най - големите де)...според кубатурата на помещението се изчисляват дължината на ребрата и броя им (същото важи и за броя ребрата - глидери май се казваха на радиатора в спалнята)...в самия магазин като казахме площта на помещенията жената ги сметна, като аз исках цветни, но трябваше да чакам и се отказах...иначе има вариант и каквито искаш цветове да добавиш а да не са бели...много по - хубаво стоят цветните...модела на радиаторите беше този с най - добра циркулация ...отвесния в  хола не е сложен симетрично на стената (въпреки настояването ми)  защото трябвало да има пространство за движението на топлия въздух...

не знам но новото си е ново...просто нямате си на идея колко бързо загряват и каква топлина излъчват...нищо общо със старите радиатори

# 47
  • Мнения: 198
мерси много за бързия отговор   bouquet
а случайно да се сещаш коя е фирмата, от която сте купили радиаторите  Embarassed

# 48
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
wb и моите са сензорни, защо не ползваш плота, заради пищенето ли? При мен писка около 5 мин и спира след това и си го ползвам без проблем. Е, остава да свети също така символът за грешка, което си е хабене на енергия, но го преживявам някак си. Като махна плотаи  изгасва.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 876
Джемма    bouquet благодаря...не се бях сетила, но ще пробвам, а иначе те пристигат два плота в комплект, та единя не съм го и отваряла и не ми и трябва, а другия просто не влезе в употреба....но ще се пробвам защото много си го харесвам а тук подобни само на плодове и цветя съм виждала

цъфка фирмата е врачанска и продават всякакви неща свързани с отоплението...като за монтажа ни препоръчаха човек...много съм доволна от обслужването и вече трето жилище правим с тях инсталациите

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
Продължавам с тъпите въпроси  Embarassed , мале като индианец съм в тази тема.
wb Първо да ти кажа, че кухнята ти е страхотна влезнах от любопитство да видя за какви плотове излишни говориш и така разгледах снимките. И сега въпроса  Embarassed чешмата като подвижен душ ли може да се използва така виждам от едната снимка и  на коя фирма е  Peace

# 51
  • Мнения: 198
wb мерси още веднъж    Hug , Враца ми идва далечко, но ще се огледам тук в софия Simple Smile

# 52
  • Враца
  • Мнения: 876
предполагам че ги поръчват от СФ или друг по - голям град...може да се обадиш да ги питаш да те насочат към магазин в Сф

kimbolina смесителят за мивката е нещото в което се влюбих...досега само няколко пъти съм използвала издърпващия се механизъм (за плодове и големи тенджери основно, но все пак още не живеем в апартамента), но нещото което обожавам е функцията за превключване на душ миене...страхотно улеснение е просто...фирмата е Форма вита...цената и е около 83-86 лв (поне беше преди година) и по нищо не отстъпва от другите които са за по 120-160 лв ...ето това тр … 72;та  серията е Наполи май...много го бъркат със смесителите на Бланко (дори и човека дето ни прави кухнята се учуди когато монтираха спалнята и гардероба, че не помни да ни е продал на Бланко смесител ...видях го в един сайт цената му е около 95 лв сега

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 17:51 от wb

# 53
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Имам едно въпросче към момичетата, които имат вграден дозатор за веро на мивките. Понеже ние вече монтирахме мивката, може ли след време да се направи дупка на място и да се сложи дозатор?

# 54
  • Враца
  • Мнения: 876
да..няма проблеми да се добави по - късно...проблем може да възникне с диаметъра на режещата машинка, която не всеки майсторна кухни  има защото самите дозатори са със различен диаметър от смесителите

kimbolina не се притеснявай...аз с толкова висши уж а да ме гледа човек как пусках за първи път котлоните, като абсолютен абориген...натискам наред докато тръгне...сега ще разучавам книжки, че излязоха функции на уредите за които не подозирах че ги има ...има цяла седмица да си чета упътвания след като се нанесем

# 55
  • Мнения: 1 919
 Wink за сензорното пищене на котлоните....ами трябваше ми време да открия, че когато ги "заключа" не пищят-също открих, че моите се активират от 2 см разстояние т.е без да ги докосвам, направено с цел когато се готви и искаш да превключиш на по ниска или висока степен да не се опариш newsm78 смейте се вие ама и аз ги гледах като абориген...от печка "раховец" сега на туй чудо на природата bowuu

# 56
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
wb, жива и здрава да си.
От кога си търся такъв смесител на нормална цена.

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На моя заключването не му влияе- пак пищи.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 896
На моя заключването не му влияе- пак пищи.

и при нашия модел е така /Горение/

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
И нашият не спира да пищи - на Бомпани  Peace

Общи условия

Активация на акаунт