Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-13

  • 82 700
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 972
Браво ,Хули и вики и мама,
Вие сте като Уикипедия! Даже по-добри!!!
Продължавайте в същия дух! Hug
И дано наистина в тази тема добрите новини са повече от лошите!

Мацки ,утре съм на втора вливка.Стискайте палци!!! Praynig

# 16
# 17
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Сиско, дано всичко мине леко и безпроблемно Hug После пиши Peace

# 18
  • Мнения: 972
Исках да ви изпратя една емот икона ,ама нещо не ми се получи номера! newsm78
Ей ,не го разбрах това качване на маймунки и това си е !!! #Cussing out #Cussing out
Все пак ви благодаря ,момичета!
И сега ще спазя една от препоръките на Хули- Малко антиоксидантче и добавка от мен си --Добрият стар хеви метъл...

# 19
  • Мнения: 91
Толкова рядко се уреждам на компа от децата, че ще забравя как се пуска. Успях обаче да прочета някой и друг ред. Радвам се,че се регистрирах във форума. Харесвам ви. Успех на вливането. ЧАО!!!

# 20
  • Мнения: 3 914
sisko77 ,като отвориш прозореца за отговор ,отляво на него има емотикони,точно под тях има думичка ОЩЕ,като кликнеш на нея и изчакаш малко,защото са доста и бавно зарежда,ще ти се отвори голям прозорец с най-различни емот иконки Mr. Green,кликваш на избраното и то се появява в отговора ти Hug
Успех на вливката  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 567
И сега ще спазя една от препоръките на Хули- Малко антиоксидантче и добавка от мен си --Добрият стар хеви метъл...

Хихи... smile3501    love001 - уцелила си най-хубавата рецепта преди вливка... newsm47
(мен лично хеви метъла страшно ме активира и в момента го слушам надула здраво колоните... Mr. Green)
Успех утре. Всичко да мине леко...

Само да добавя, че иконката се показва там, където е курсорът на мишката.. примерно ус newsm51пех (курсорът на мишката беше след с-то)...

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
Сиско, стискам ти палци вливането да мине безпроблемно, макар че съм сигурна - ти си пич  smile3508
Сега  музикалните си интереси отпочнахме, а ?
Аз съм малко сухарче и скука  smile3511 .Обичам класика - симфонична музика, Бийтълз, джаз, рок  иииииииииииии......представете си  рап  newsm44

# 23
  • Мнения: 972
А бе аз като ти кажа ,че си готина БЕЙБИ ХУЛИ, значи е така! smile3501
Била сухарка моляти се!!!
Как не те беше срам да го кажеш?! smile3512
Аз като слушам Андреа Бочели ,да не би да съм сухарка!?
Класиката си е класика,а поднесена ни от гласове като Бочели,Павароти  newsm45,Доминго и
Карерас ... Коментарът е излишен...
Има едно изказване на Селин Дион което е много красноречиво:
"Ако Бог можеше да пее,той щеше да звучи като Андреа Бочели!" smile3501 smile3501 smile3501

Вики и мама ,благодаря за указанията !  love001
  Нали съм ви казала ,че аз бързо разбирам ,но трябва много да ми се обяснява!!! Embarassed Embarassed

Благодарско на всички за подкрепата!  love001  love001  love001

# 24
  • Мнения: 972
Егати и пъстричкото писъмце съм ви написала!!!

# 25
  • Мнения: 3 914
Има едно изказване на Селин Дион което е много красноречиво:
"Ако Бог можеше да пее,той щеше да звучи като Андреа Бочели!" smile3501 smile3501 smile3501

Това е напълно вярно,освен това аз съм и леко пристрастна към него,по разбираеми причини Peace
Иначе  хард рока ми е страст от малка Wink

sisko77  newsm10,всички сме били в началото така,и на мен обясняваха много,онзи ден с Хули се сетихме как бях регистрирана тук.Дори това не можах да направя тогава,та друг го направи Embarassed JoyНо се научих,ти също ще се научиш Hug

# 26
  • Мнения: 972
Лалева80, честит рожден ден!
Исках първа да ти честитя !



Пожелавам ти една ръка , на която да се облегнеш;
едно рамо,на което стихват тревогите;
една обич,която да носиш в сърцето си;
един път,който те води към хората;
една цел ,която да следваш в живота си
за  да бъдеш истински щастлива!!!

# 27
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
sisko77, много силно ти желая лека вливка!!! newsm10. Днес ми казаха, че няма смисъл да се мъчим след вливката , а да си осигурим ЗОФРАН ампула и някой да ни го направи 12 часа след вливката. Можело и хапчета, но венозно е по-добре.Още веднъж - кураж!!!
Лалева 80 ЧРД и от мен, макар, че сега разбрах/ нали съм новак/ Желая ти много щастие и късмет и радост с твоето слънчице!!!  bouquet

# 28
  • Мнения: 20
Момичета,заредихте ми деня с положителна енергия! Grinning
sisko,лека вливка. Peace
Лалева,ти си истински боец!Честит рожден ден!Желая ти крепко здраве,щастие,любов и успех! newsm59

# 29
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Лалева, да си жива и здрава, парична и мнооого обичана smile3510  remybussi
Дано деня ти бъде изпълнен с много хубави моменти и на всички хубава седмица.
Дано тази седмица аз получа този протокол от онкокомисията в Онкологията, че май ще си остана без терапия newsm45
Целувки на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт