Жената зодия Риби - 6

  • 19 668
  • 435
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 370
сигурно е така delicate.имам в приедвид ,че аз явно се недооценявам или пък прекалено деликатна.и  всичко това го оценявам като в мой минус.абе,някои черти от характера ми направо си ги мразя,защото съм патица на моменти.

# 76
  • Мнения: 5
айде и аз ще седна да изпия с вас по едно. Wink и за морето съм съгласна да говорим утре.
черпя ви снещо  по-силничко ,че имам нужда.


бен,защо неразкажеш,може дати олекне?готови сме дате изслушаме.нали затова сме рибки. Winkаз споделих свас отчасти  какво ме гложде и се чуствам много по-добре,за което ви благодаря. Hug
значи,аз пък съм такъв чешит ,че на мен може да ми се оббаждат през ноща и да търсят помощ,но аз небих направила същото,защото се трахувам дане нахалствам и дали непритеснявам по този начин.ей,много съм задръстена обаче,защото на всеки друг не би му пукало. ooooh!

Ама то и аз не си спомням да съм звъняла и да съм търсила помощ така директно.....В пъти по-лесно ми е да давам, отколкото да си поискам. Ако някой се сети доброволно да ми помогне - ааааа, много ще ми стане приятно. Много. И каквато съм ще запомня жеста му за цял живот и ще му го връщам поне 20 пъти. Но така да ходя да искам помощ май не ми се е случвало....хм, накархте ме да се замисля.  newsm78 Tired

Не пийте без нищо, замезвайте с ядки

Я тука гледайте - най-известната арабска певица. Ако нямате нищо против зодия Риби е  Mr. Green Голямо диско праскат вече и тия ейййй  Whistling

http://www.youtube.com/watch?v=Q1aQoJYMP20

# 77
# 78
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
Аз пък в тази жега черпя със сладолед. Ама като гледам Вие карате на алкохол, та сладоледа ще си остане за мен  Grinning

за помагането и търсенето на помощ - нищо ново и по - различно от Вас няма да кажа... Винаги съм готова да помогна, но когато дойде реда аз да поискам да ми помогнат... Започвам да си мисля че сега на човека няма да му е до мен, че може би досаждам, че не знам кво  и що...  И съм се научила да се оправям някак си сама.

# 79
  • Мнения: 370
малееееееее,като гледам какви гти пишете ,защо ли не се очудвам?! newsm78МОГА ДА КАЖА САМО-РИБИ.и както казва нур,ако вземе някой да се сети за мен сами вземе ,че и ми помогне ,после 20 години все благодарности ще приема от мене.незабравям такива неща. Naughtyобаче честно да си кажа,притеснявам се някой да ми помага за нещо.чуствам се задължена после.

# 80
  • Мнения: 5
Сандра, айде и за тебе да не стоиш така отстрани сама, докато ние си смучим алкохолните благини  Hug

   

А това за самостоятелното оправяне ни е познато на всички ни тук, вярвай ми.

Иве, то ти нека се чувстваш задължена, но не е там работата...Тънкият проблем при нас е, че хората, от които евентуално бихме очаквали помощ, трябва сами да се сетят някак си, че имаме нужда от такава без ние да им казваме  newsm78...Много сложно за обяснение да му се невиди

# 81
  • Мнения: 370
нур,никак не е сложно за обяснение.направо си те разбирам без думи,защото аз съм същата.точно това имам в предвид,но неможех да го обясня.ти го направи вместо мен.

http://www.youtube.com/watch?v=scdm5il-hC4&feature=related
поздрав момичета.

и поздрав момичета
http://www.vbox7.com/play:ae974bfa

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 18:55 от ivafara

# 82
  • Мнения: 5
Мерси за песничката. Е като сме такива викам аз, че вече е крайно време да се приемем каквито сме. Не съм убедена, че ще можем, винаги ще си имаме съмненията, въпросите, несигурността и объркаността, но.....НО!  Mr. Green Дотука го измислих само. Нататъка не мога  Laughing Отивам да си украсявам профила.

Оф, нямам цигари и ми иде да сляза да набия комшията, дето чука некви работи вънка с един чук и ми се хили лигаво-нахално отсреща

# 83
  • Мнения: 1 798
Иве,многооо любима моя песен  newsm19мерсаж

# 84
  • Мнения: 370
моляяяяяяя delicate   bowuu
и аз така викам нур,да се приемеме такива каквито сме .май наистина е време.

# 85
  • Мнения: 15 619
Здравейте отново. Mr. Green На мен ми просветна.... Кой номер будала съм, я да видя. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 86
  • Мнения: 5
Луни, на български ли говориш???  newsm78 Аз съм се заела с разкрасителни мероприятия на профила си и хептен вече не съм в час. Обаче тва 13 не си личи бе! Тюююююхххххх!  ooooh!


Аре сега и бременна ме изкара тая линия!  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 15 619
Нур!  Joy Joy Joy Joy Joy Hug Mr. Green Heart Eyes
Имам предвид последното обсъждано качество рибешко. Та, вместо да повтарям, че и аз тъй, па не иначе......  CrazyТъй си споделих. Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 347
За искането на помощ, ами трудна работа... толкова ми е неудобно, ужасно зле се чувствам, че се натрапвам и ... абе тежко го преживявам, гледам да се справям сама и да избягвам тези моменти...
За моренцето, е няма друго такова нещо  Wink И преди ви бях споменала, че ми е много много любимо... Родена съм в западна България, десетина години живях малко по-на юг и ей ме на, преместих се там където исках да живея, до любимото си море... Потърсих си работа, наех си квартира и ... започнах да изживявам мечтата си... На всички им беше много странно как така го правя, без да има някой който да ме чака, друга причина заради която се преместих, но... влече си ме и туй то  Sunglasses

За пийваненето, хич не е лошо водка със сладолед... със радост бих се възползвала  Blush Mr. Green

П.П. ivafara, много ми олеква като споделя, но сега ми се натрупаха доста неща и ... предпочитам за друго да говоря, за да се разсея  Hug Hug

# 89
  • Мнения: 26

хайде и от мен по едно

Общи условия

Активация на акаунт