Отговори
# 135
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Я,как се вдигнало настроението!Само така ,кукли Hug
Диме,може ли болката да ти е от овулация?Аз така я усещам моята-наболява ме вляво или вдясно.
Мира Praynig
Гери,Кали,хубаво изкарване    car003
Аз пък бира не пия,ама от бързане да не ме предредите, направо се покапах  с картофките на Зюмбюлче Joy

# 136
  • Мнения: 2 342
Едната Я е хубава, другата не. Утре ще ми се обадят дали се е оплодила  Praynig

# 137
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мира,  Praynig

# 138
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Мира дано всичко да е наред с успешно оплождане  Praynig

# 139
  • Мнения: 1 768
Ейййй хали такива, всичко сте омели без мен  Heart Eyes До преди малко го работих , минах през KFC и на бързо спретнах вечерята.Рекох и с малко от бирата на Ники , да полея вечерята ама НЕ нема и тва е  Laughing
Миренце , Praynig Praynig Praynig
Хайде малко палчета за мен утре  Blush

# 140
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
МАринекс - и за теб и за теб има палчета - Успех мила

# 141
  • Мнения: 4 700
Привет мили момичета  Hug,
интересува ме знае ли някой колко месеца след поставяне на ваксината не бива да се забременява.


Аz си поставях ваксина против варицела, но не zнам дали точно така се каzва. Мненията бяха противоречиви, каzваха ми от 1 до 3 месеца да се паzя. Е, аz иzчаках 3 месеца преди първата инсеминация и когато я правихме лекарят ми zнаеШе кога е сложена. Значи най дълго 3 месеца се чака.


Зъбче, честит рождеб ден. Много zдраве и Щастие ти желая на теб и цялото ти семейство.   bouquet

МиреPraynig

# 142
  • Мнения: 236
Леле девойки, какво ме направихте  Shocked два дена не съм ви чела и сега едвам наваксах...
Маринекс и аз преди час бях в КФС за бърза вечеря, може да сме се видели ...
Мира - успех ти желая и стискам палци да повлечеш крак  Praynig
Не мога да ви опиша колко се радвам, че се оказахте от моята кръвна група... - отбор моторджийки и рокерки  Peace И аз две години поред ходя на Каварна на феста... тази ще пропуснем юлския, но август пак сме там  Twisted Evil
Днес ми е втори ден от МЦ, за протокола... в понеделник ще си пусна хормоните, а в петък си записах час за ЦС при Стаменов. Тъпото е, че няма как да съм сигурна дали точно това ще ми е първия "Чист" ден, но да видим... Вече съм психически подготвена, че ще боли, така че нямам търпение да минава и заминава, пък дано има смисъл от това...
Дано да успея да убедя мъжа ми да си направи спермограмата тази седмица, че в петъка да имаме пълен комплект изследвания...
Вземам си бележка и ще ви чета по-редовно занапред... кой да предположи колко сте продуктивни...

# 143
  • Мнения: 3 698
Миле, много ти благодаря за информацията   bouquet
Сигурно ще пише в листовката, но аз исках психически да се подготвя колко ще се чака и да си знам преди да я купим.
Още веднъж благодаря  Hug

# 144
  • Мнения: 236
Пак аз... докато не съм забравила да кажа... някой питаше за цаната на ЦС при Стаменов/ Персенска... Днес ми казаха че струва 120 лв.
А дали резултатите от снимката стават веднага, т.е. направо да си запиша час за да ги коментираме, как смятате?

# 145
  • Мнения: 1 768
Добро утро котета  Hug
MagicGR , резултата от ЦС го имаш веднага . От спермограмата , ако е пусната сутринта , резултатите ще са готови след 14:30ч. Успех мила , а на твоя му набий малко канчето .Обясни му , че от едно лъсване на бастунчето никой мъж не е умрял , а ти се подлагаш на болезнени манипулации.Все пак ако е много срамежлив или стеснителен , можете да занесете материал от вкъщи.Само мини през клиниката за едно стерилно контейнерче и гледай от момента на даване на материала ,  до момента на занасянето му в клиниката да е минало не повече от час и да е на топличко. Praynig Praynig Ако си ходила в KFC в Младост може да сме се видяли  Laughing еййй там много бързо готвя вечерите  Joy

Хайде кафето днес е от мен  Laughing Хубав ден и приятна почивка на почиващите , а някои ще ходим пак да го работим  ooooh!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 07:35 от marinex

# 146
  • Мнения: 1 284
Първа за кафенце WinkМаринекс,благодаря ти мила  HugМного стиснати палци имаш за днес Praynig Praynig Praynig
Мира дано се е оплодила Praynig Praynig Praynig
Хубав ден момичета Hug

# 147
  • Мнения: 2 342
Добро утро! Пипнала съм гадния вирус от сестра ми. Събудих се с болезнено гърло и мускулни болки  ooooh!, ей това само ми липсваше  Tired

# 148
  • Мнения: 1 156
Добро утро. девойки
Леле, какво хубаво кафенце, тъкмо 6те ми разлепи 04ите. И аз 6те го работя днес...
4ета колко бързо излизат резултатите от изследванията в БГ. Тук за всяко не6то се 4ака минимум 10 дни, направо може6 да полудее6. За резултата от ЦС 4аках 3 седмици , до като администрацията ги обработи... Мислех 4е съм претръпнала, ама  не съм. Но поне ни6то не пла6а6. 4е тук само скенера и ЦС струват към 1 800 евро... Дали може6 да ги даде6 ей така ,от днес за утре....
Лек ден ви желая моми4ета и усмихнат уикенд.
И оплодени Я....Стскам палци
newsm51 за вси4ки

# 149
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Маринекс,днес стискам палчета за теб,мило Peace (ама как си препълнила чашката с кафенцето Wink)
Мира,вирусчето ще мине и ще замине.Не се притеснявай!Другото е по-важно! Praynig Praynig
geripetrowa,виж как се получава.. ooooh! За едни неща се чака много в чужбина,а за други-тук..

Общи условия

Активация на акаунт