Юли 2006 - Тема 84

  • 13 751
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 341
Асе, Иси, страхотни сте всички! Малките обират точките, то е разбираемо. Wink
Ама Валери какъв е сладур с кърпата на глава и раничка на гърба! Heart Eyes Мимата да й изям голото дупе...

Асе, задължително ще се организираме да се видим като пристигнем някой път на родна земя. Задължително ще се завлека и до морето, защото искам да се видя с всички морски мами, които имат желание.

Та в този ред на мисли, Пингвина и Лала не са се включвали мнооооого отдавна.
Момичета, включете се да кажете как сте, как са малчовците? Hug

Дю, оригинални подаръци сте измислили! Peace Радвам се, че сте изкарали хубаво...

# 256
  • Мнения: 2 484
Дю наистина оригинални подаръци,щом са сноубордисти,аз бих се чудила ако ми подарът такова нещо какво да го правя,но не съм се  и качвала,не е за всеки такъв подарък,явно си ги познавате хората Party

Днес ми мина последния изпит,приключих годината  Sunglasses Sunglasses Sunglasses и сега лятооооооо


отивам да видя снимките на Ася Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 241
Ами аз забравих да отбележа, че те са бивши състезатели по сноуборд.  Laughing А не исках да казвам предварително за подаръка, че знае ли човек.. то бг-мама е голяма работа. Можеше да се развали изненадата.

# 258
  • Мнения: 845
E, че страхотна изненада да се срещнеш по този начин  Wink Иска, Асе супер Simple Smile
За подаръците за РД- питах Венцито, а той скромно ми отговаря "бонбони" Rolling Eyes За колело се бях замислила, но реших да е догодина. За сега имаме, ще му вземем среден БВХ. Тогава ще му е по мярка. Триколката му е любимата играчка, като ходим на гости в кръщелника. Много е гадно да избираш подарък на дете, което има почти всичко ooooh! То и без това автопарка ни е огромен, та ми се ще да е нещо с по-малки габарити  hahaha Нищо, имам още 1 седмица да мисля. Днес обедната почивка обикалях детските магазини. Утре пак  Wink Иска ми се да го изненадам. За сега съм в чуденка детски клуб или барче с атракционни играчки. Първия вариант не ми се иска, защото сме ходили много пъти, а детските клубове са само 4 и май на децата им писва. Последния път се целиха само с едни топки през цялото време. Ако избера втория-ще трябва да си гледаме сами децата. С родата няма да празнуваме.
Ели-честита ти ваканция!
Рони- и нашата любима цифра е 8  Crazy
Betta-браво на Яна. Като и гледам нивото да не я пуснеш догодина на училище Wink Ние знаем само да броим до 10 и буквите.
Моето пате сутрин в градината правят аеробика. Сега през уикенда ме буди в 8 и сладко сладко ми вика. "Хайде мамо, ще правим гимнастика, за да сме здрави" Shockedаз се опъвам и искам да си доизлежавам още мъничко и той заповеднически- "Ставай, ставай" Та скоро не бях правила упражнения и то в сънено състояние Grinning

# 259
  • Мнения: 708
Иска, нямаше начин да не ви забележа на "Синия вир". Толкова атрактивно семейство сте Hug-всеки с раничката на гърбът, от най-малкия, до най-големия  Grinning Супер сте свежи и ви пожелавам тази свежест никога да не я губите Hug
Благодаря за хубавите думи.  Hug Hug Hug Най-малкия член на семейството тренира с раничката ,защото живот и здраве сме решили тази година да го качим до най-близката хижа. Тук на нито една снимка го няма съпругът ти ,защото е зад обектива ,но аз го имам на снимка ето тук http://s156.photobucket.com/albums/t23/isikamenova/Siniq%20wir/?albumview=grid сложих и малко наши снимки Валери се наложи 3 пъти да го преобличаме ,защото се намокри в реката ,като след първия път сушихме и обувки Crazy
Асе, задължително ще се организираме да се видим като пристигнем някой път на родна земя. Задължително ще се завлека и до морето, защото искам да се видя с всички морски мами, които имат желание.
ха така сега и местожителството да вземем да си сменим та да можем и ние да се причислим към морските мами Crazy Joy (шегичка къде се слагам и аз  Wink)
лека и спокойна вечер .  bouquet

# 260
  • Мнения: 1 341
Ха, добра вечер! Hug

Иси, как къде се буташ?! С теб винаги би ми било приятно да се видя! Липсват ми дългите ни телефонни разговори! Hug
Снимките нещо не ми ги зарежда. Confused По-късно ще опитам пак.

Дю, предположих, че са професионални сноубордисти. Simple Smile

Аз сега сложих Ема да спи. Днес ми е много сладка...косичката й започва да расте, много говори и обяснява...И ме избива на любоввв. То бива майчина обич, ама това моето май е прекалено. Сигурно на 10 минутки съм й повтаряла колко е прекрасна, и че мноого я обичам. Принципно не ми е такова постоянното състояние, но все по-често ме обхваща. Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 845
====Днес ми е много сладка...косичката й започва да расте, много говори и обяснява...И ме избива на любоввв. То бива майчина обич, ама това моето май е прекалено. Сигурно на 10 минутки съм й повтаряла колко е прекрасна, и че мноого я обичам. Принципно не ми е такова постоянното състояние, но все по-често ме обхваща. Heart Eyes
И аз съм така. Даже си мисля, че вече ми е параноя  Crazy Но е нормално, нали юлчетата са най-най.  Heart Eyes
Преди време четох, че децата, които са отглеждани с много любов са по-напористи и уверени в живота. Не говоря за глезене и угаждане, а топла семейна обстановка, спокойствие и сигурност. Wink

# 262
  • Мнения: 444
Ха, добрютру! Hug

Преди малко пак имаше сръдня и естествено бях.  smile3534 Командва ме как да седна, къде да стъпя...аамаха! Crossing Arms Като стане с дупето нагоре в 7ч. цял свят му е крив. Поне следя сутрешния блок да съм в час с политиката. Laughing

Ронка, аз също не крия обичта си, при всяко гушване са добре намляскани. Ако аз не има давам ласки и милувки, кой!? Казват дете да се целува само насън, за да не ставало глезено. То това ако е единствената причина да се глезят, пак добре.
Днес сме на ортопед с бебчо, а после на имен ден!

Бета, да ти е жива и здрава сладката Яна! Да расте все така умна и красива!  bouquet

Ети,  ти ли имаше колана Seven omni potens?/незнам как се пише/ И ако да, сподели, моля те дали си заслужава парите, защото мисля билетите от Депеш да ги инвестирам в нещо такова. Нямам време за упражнения,купих си обръч, да въртя  Laughing, оказа се, че съм взела много малък и лек .... един път не мога да го врътна. Поне докато върша домакинската работа, нещо да ми климбуцка големия тумбак.

# 263
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, вчера бяхме на контролен преглед. Цеци няма вече течност в ушенцата, сливицата му се е свила почти, абе в перфектно здраве сме  Praynig
Много се изнервих в ИСУЛ, щото видяхме от 8,30 до 11,30, но с тези хубави новини, бързо ми мина Simple Smile
После като имам време ще се включа и по темичките, за които говорите, ама сега се залавям за работа  Hug

# 264
  • Мнения: 1 241
Добро утро и от мен! Гледам никой не е предложил кафе, но явно сте повече заети от мен:


Аз сега сложих Ема да спи. Днес ми е много сладка...косичката й започва да расте, много говори и обяснява...И ме избива на любоввв. То бива майчина обич, ама това моето май е прекалено. Сигурно на 10 минутки съм й повтаряла колко е прекрасна, и че мноого я обичам. Принципно не ми е такова постоянното състояние, но все по-често ме обхваща. Heart Eyes
Ронка, и аз съм така от както съм в почивка. А и Гергана също е взела много често да ми повтаря колко съм хубава и колко много ме обича - чак до небето!  Heart Eyes

Ивка, браво на Цеци, дано няма усложнения!  Hug

Нани, не се притеснявай за формата, минали са едва 1-2 месеца от раждането. Аз съм сигурна, че ще се възстановиш.

Иси, браво на вас, семейство за пример сте. И ние много обичаме да ходим сред природата, но сега ми идва малко тежко вече, та ще продължим след раждането.

Днес е Еньовден, честит имен ден на Яна на Бета! Да е здрава и щастлива, много да радва мама и тати и в най-скоро време да стане кака!!!



# 265
  • Мнения: 1 341
Честит Имен Ден на Янето! С много здраве да си носи името! Hug

На този ден преди 2г. кръстихме Ема! Божеее, как минава времето. Crazy

Е значи не съм единствената кукувица, обсебваща с ласки детето. Аз не я мляскам много, поради простата причина, че тя не дава. Crossing Arms Но при всяка въможност се възползвам, докато не писне...то сигурно и затова не ми дава, щото голям тормоз от моя страна получава.И аз съм чела това за любовта и увереността в децата, мисля, че има логика!
Нанни, как само на сън бре? И аз го бях чела някъде тук във форума, но не обръщам внимание на неща, които са извън моите норми за "нормално-то" Mr. Green

Ивка, радвам се за Цеце! Hug

Ема още спи...днес ни отиде режима по дяволите, ама нищо, здраве да е...довечера ще ляга рано.

Сега ви оставям, че още не съм си допила кафето.

Дю, мерси за ароматното Или! Hug

# 266
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честито на празнуващите - именници, завьршили учебната година и покрьстени bouquet

Хубаво е че има оздравяли дечица Hug

Снимките на всички ви са супер Hug

Аз сьщо гушкам и целувам Алекс, но само когато е добьр, като е лош не ми е до целувки  Mr. Green
И моят син казва че ще става на 8 годинки, а като го питаш на колко е и казва или 8 или 5 Crazy Откьде тази любов кам 8-цата при тези деца newsm78
За РД и подарьци още не сме решили Rolling Eyes Играчки не ми се купуват, защото не играе с тях. Онзи ден купих книжка за оцветяване и пастели и много им се радва и се старае да оцветява като мен, но все пак добре се справя Peace
Знае да брои до 3 и с мька до 5 на бг и на итал, познава само неговата буква, но проблема е че нарочно не иска да се научи на нищо- карам го да повтаря по мен числата или да пишем заедно букви и не иска, незнам защо но е много своенравен и не обича да прави каквото му се казва/ на кого ли прилича? Blush/ Не може да се занимава с нищо за повече от 5-10мин, направо не знам какво ще прави като трьгне на детска ooooh!
Ронка и Алекс не говори с всеки, но е нормално, то ние големите пробираме а кво остава за децата Laughing
И моят говори глупости/махай се, циганин, глупак и тем подобни/, но колкото повече се карам и правя забележки, толкова повече повтаря ooooh!

# 267
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЯНА   Hug
А сега по темите, които разисквате:
- за подарък за РД ще купуваме една кола с педали. Един ден си я хареса в Спорт депо и тати му каза, че ще му я купи за РД и Цеци сега е като папагал, разказал е даже на лелките в детската, какъв ще му е подаръка, абе търси си го като наследство. Та няма начин, това ще е. А къде ще го празнуваме идея си нямам, ние миналата година май не го отпразнувахме, както трябва, та трябва тази да го направим подобаващо, но не сме мислили, то ни е далече май още. Ние май за всичко в последния момент решаваме.
- направо ме смаяхте със знанията на дечицата, особено с буквите. Цеци броеше преди до 10 без грешка, а сега ги бърка, пропуска и е взел да вкарва 15 и 19 тук там  Crazy Букви не знаем, трябва да седна да го науча май  newsm78 Но пък казва 2 дълги стихотворения, няколко къси, всеки ден по нещо научава в детската, а и пее една песен на Преслава  Crazy
- за говоренето, говори с непознати, заговаря ги, особено като чакаме пред кабинета на доктора УНГ притеснява всички хора. А доктора е смаян, каза, че такъв бърборан не е виждал, пита ме дали млъква поне въздух да си вземе. Вчера му даде един бонбон, та докато яде да мълчи, да се чуем, какво си говорим  hahaha
- ние се целуваме непрекъснато и през 1 минута си казваме колко много се обичаме  Heart Eyes Нека да е лигав, не мога да се спра  Hug А и той ми обяснява, че ме обича до Голяма мечка, а аз до Големия черпак, а тати до Пегас и така редим съзвездията  Wink
Ети, мног се смях, като си представих как те дърпа малчо сутрин за гисмастика  hahaha
Ели, всички изпити ли взе? Хайде сега стягайте къщичката и беж далеч от  afwitch
Много  Hug на всички

# 268
  • Мнения: 1 341
Момичета, обадиха ми се и утре отивам да гледам апартамент! Дано ми хареса и да се нанасяме скоро, че ми писнааа.
Квартала не е най-хубаво, защото е бъкано с араби, ама няма пълно щастие.

И Ема не подлежи много на обучение. Ако я карам да повтори нещо, няма да се случи. Naughty Но това не означава, че не попива всичко, напротив. Като си говорим и след известно време изтърси по нещо и то точно на място. Crazy

# 269
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Честит имен ден на Яна,нека да бъде винаги будно и умно дете  bouquet

Ронка успех с апартамента,ще стискаме палци Peace

Ивка,браво на вас,дано детенце вече да е добре,стига с тези проблеми Hug

Нанни,такива са те лъвовете,своенравни и все тяхното да е Laughing Що се отнася до колана Омни потенс,според мен не си заслужава парите,по-добре уред за коремни преси,по 10-ина минутки дневно ще има по-голяма полза Peace

Изчезвам на фитнес,че пак ще са наложи аз да го затварям довечера Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт