В коя седмица може да се види пола на бебето

  • 75 619
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Първия път ми казаха, че ще е момче в началото на 4-ти м. Не си спомням коя седмица е било, но тогава ми направи впечатление, че е доста рано за прогнози. Но момче си се роди.
Сега в 13 г.с. на ФМ изказаха предположения за пола, но чакам следващия преглед, за да видим пак.
Казват, че момченцата се виждат по-рано...Не знам дали е вярно, при мен беше така.

# 16
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
В 13 седмица доктора ми каза момче и позна  Peace

# 17
  • Мнения: 2 013
На мен чак в 6м ми казаха истинския пол,понеже бебка все така заставаше на консултациите,че не можеше да се види.

# 18
  • Мнения: 1 046
Още не знам пола, не се вижда нищо и вече си мисля да им кажа оттук нататък и да се вижда да не ми казват, каквото излезе накрая такова.

# 19
  • Мнения: 1 796
В 17 седмица ходих на ФМ и на 3Д-то се видя,че ще е момиче(така хубаво си разтваря всеки път крачетата и всичко се вижда Embarassed), по-късно моята лекарка потвърди пола на обикновен ехограф.Аз от самото начало си мисля че ще е момиче,но след 2 месеца ще се види със сигурност.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 535
В 14-та седмица ми казаха за първи път, в 16-та потвърдиха - виждаше се доста по-добре вече

# 21
  • Мнения: 260
Чак в осмия месец док беше сигурна, че е момиче /добре се криеше бебка  Grinning/, преди това само предполагаше.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 211
И при нас голямо криене падна, до преди 5 дни не се знаеше какво е - по последни данни момиче аз съм вече средата на 8-ия месец по  едно време се шегувах аз ще си го родя и ще видя няма да ви питам.....Ще поживеем ще видим само да е живо и здраво, аз за себе си бях убедена че е момче, по всичките му там бабешки симптоми уж беше за момче, сега като вляза някъде в бебешки магазин и навсякъде ми дават синьо- момче нали, пък то  Simple SmileТака че въобще не вярвам вече на тези предварителни показатели.....

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
В 12 г.с. док видя веднага щом започна прегледа. 

# 24
  • Мнения: 9 441
Дам Thinking пола на бебка се видя в края на 3-я месец.

# 25
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ако не ме лъже паметта пола може да се види след 14та седмица. До тогава половите органи на бебетата изглеждат еднакво.

На мен ми казаха пола в 16та седмица, когато отидох на ФМ. Виждаше се идеално какво е бебето!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 8
Вече е толкова напреднала техниката..че и яйчниците ще и видят ако е момиче  Wink
На нас мисля,че казаха след 16 г.с. ,имало нещо общо с това,че бебето има едно сакче,и не се знае дали(ако има)тестисите ще слязат (от корема)...  оффф много тъпо обяснявам  Confused

# 27
  • Мнения: 2 110
Ако, лекаря знае като гледа какво вижда ,може много рано да се види !

# 28
  • Мнения: 1 305
В началото малката много се криеше, и не можеха докторите да ми кажат от какъв пол е. Към 20 г.с. се завъртя и се видя, че е момиче.
А за предчувствието да аз си мислех, че ще имаме дъщеря така и стана.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На първата ФМ ми казаха , че ще е момиче в 13 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт