За НОЕМВРИйската дружина, времето в очакване наполовина мина-21

  • 11 181
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 568
Нана, приятно изкарване днес!
Дълъг и щастлив семеен живот, много любов и къща, пълна с деца!



Добре дошли на новите бремелинки!  Hug
Честити сини гащи на Янечек, Фанта и Ленора!   bouquet

# 241
  • Мнения: 175
Нана, пожелавам ти дълъг семеен живот, изпълнен с щастие и любов!
                                           

# 242
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Нана, днес е вашият ден! Поздравления!

# 243
  • Мнения: 60
Ех момичета кокичета, не давате на човек да се ожени и да иде  на доктор да си види бебенцето и сте изписали две теми за една седмица ! Grinning Hug
Шегувам се, радвам се че имаме такава активност и добре дошли на новите мами!
Нана, пожелавам ти пътя по който тръгваш от денс да е обсипан само с цветя и хубави моменти! Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам от сърце!
 Та за протокола да отбележа  ние сме в отбора на розовите гащи Simple Smile Може да ни запишете на първа страничка, а и да ни преместите за дата 04.11.2009 че упорито това се показва при прегледите Simple Smile
А сега се връщам да чета какво сте изписали докато аз повтарях само "да" Simple Smile

# 244
  • Мнения: 128
Нана,щастлив семеен път!!!


# 245
  • Мнения: 128
Момичета,някой знае ли как мога да си сменя наблюдаващия гинеколог ,за да се запиша при друг? newsm78
Мога ли да си изискам документите от него?
Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 1 765
Катерина можеш, разбира се, но се подготви за кофти рекации и не се предавай, докато не ти предаде цялата ти документация, успех   bouquet

Биляна, супер се радвам за хубавите резултати, айде, на зима живот и здраве, ще бутаме количките заедно  Hug

Нана, честито!

# 247
  • Мнения: 14 654
Nana5kova, честото! Да сте много щастливи и да остареете в мир и сговор с твоята половинка!
Моят поздрав за новото семейство:  
Аз, момичета, така както бях свалила миналия месец 1 кг, този съм качила 3 (кила, не грама) ooooh! Явно ще трябва да се поспра със сладоледа и шоколада.

# 248
  • Мнения: 97
Привет, какви сте писателки само , не е истина.

Вчера ми излязоха резултатите за щитовидната - Почти всичко е влязло във норма, само антителата пак са височки, но все пак наполовина от миналия месец..- тогава направо беше зловещо положението. Докторката вчера не си вдигаше телефона, за да каже как продължаваме с лечението. Само да се оплача че ме изръсиха с 190лв. за тези изследвания - разорих се направо.

Нещо странно - всяка вечер преди да заспя като гледам телевизия в леглото си държа ръцете на корема и се ослушвам. Снощи изведнъж нещо вътре се преобърна, сякаш цялата ми вътрешност се претърколи на 180 градуса. Много ме стресна първоначално, после реших че бебка се е преметнала, но чак пък толкова силно и рязко движение, при положение че досега само лекичко тупкаше отвътре ? Не знам да се притеснявам ли..........шашава работа.

Вчера бях на лекцията за кърменето на сп.9 месеца в ЦУМ - беше доста информативна и полезна, но с представянето на продукти за бременни се проточи почти 3 часа. Няма как де, нали са спонсори на мероприятието. Беше забавно да видиш толкова тумбаци на едно място  Laughing

Хайде отивам на пазар докато е хладно. Хубав ден на всички Hug

# 249
  • Мнения: 257
Нана,честит ви празник!Много щастие и любов!!! и ти да го настъпиш Mr. Green



# 250
  • Мнения: 53
хей момичета добро утро-слънчево изпълнено с много настроение ииии...надяваме се една много прекрасна сватба на Нана smile3503
Нана пожелавам ти да имаш най-прекрасната сватба,този ден да е един от наи-незабравимите-изпълнен с много усмивки,много обич и блясък в очите!!! Бъди най -красивата и най-щастлива булка!!!

Ние тук с момичетата ще празнуваме за вас smile3503 baloni yesyes dancing По една тортичка с кафенце smile3503

# 251
  • Мнения: 53
Хеееееййй КОМИКС толкова е хубаво е че се завърна и си пак с нас  Hug как си? нали няма пак да ни изоставиш Wink

ей люлинските кандидат-мами кога ще си чукнем една среща,да си мерим пупите Wink
оставям ви сега после ще чета от вчера каквото сте изписали,излизам докато не е много жега Hug
  УСИМХВАЙТЕ СЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

# 252
  • Мнения: 0
Здравейте ноемврийски мамчета!
Аз съм нова във форума и много ще се радвам да споделям всички вълнуващи моменти с вас!
Страхотна тема! Поздрввления Neya!

# 253
  • Мнения: 419
Нана,пожелавам ти един незабравим и прекрасен сватбен ден! Бъди много щастлива и обичана жена, а през ноември - и горда мама!

# 254
  • Варна
  • Мнения: 29
Честит празник, Нана!!! Желая ти прекрасен семеен живот, с много бебчета и дано докато остарявате заедно да се обичате толкова силно както сега. Пожелавам ти го от сърце  Hug


Мария, браво за резултатите. На мен ще ми ги взимат кръвчица в понеделник и във вторник съм при ендокринолога. Стискай палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт