За НОЕМВРИйската дружина, времето в очакване наполовина мина-21

  • 11 177
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 48
Катерина26,можеш да смениш гинеколога,но първо трябва от личната лекарка да си вземеш направление за преизбор на гинеколог(имаш право на това) и после да отидеш с него при другия гинеколог да те запише(от предния иска само изследванията който ти е пускал).Успех Hug

# 256
  • Мнения: 128
Комикс,Цветето,благодаря за отговорите Hug
Там е работата,че нямам картон,нито ме е мерил и теглил.Само изследванията са ми при него.Разговори-нулеви,никакъв диалог между нас.А аз постоянно му задавам въпроси,които ме вълнуват ,а отговорите са ограничават с "да и не".За целта ,си мислех да му кажа,че се местим в друг град,за да нямам проблеми и ядове с него и безболезнено за се разделим.
Дали мога да си взема изследванията и да не си спестя разхождането до личната newsm78
Благодаря предварително!

# 257
  • Мнения: 48
На мен ми казаха че без направление от личната преизбор не можеш да направиш,задължително трябва да вземеш,а това че ще му кажеш че се местите ми звучи добре Grinning

# 258
  • Мнения: 65
Аууу писали писали та се забравили...
Аз днес вече направих първия плаж   grinning039 .Стискайте палци утре съм на изпит и след това пак на плажа.
Аз да се отчета в петък бяхме при док. не видяхме пола щото бебо не спря да шава,обаче много добре се развива...а аз обратно на всички съм свалила 3 килограма,но поне бебчо си е наред.
Ще ви оставям засега че племенничката ми става на 4 години ...   party023  newsm64  newsm59 да ви почерпя виртуално.
Хубава вечер на всички

# 259
  • Мнения: 0
Здравейте мами,  Hug
Аз вчера си пуснах БХС-то сега ще чакам резултатите след вторник стискайте палци всичко да е наред  Praynig  

# 260
  • Мнения: 257
Здравейте!
pipi_UK,добре дошла при нас  Hug
комикс  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug   love001
askim87,да ти е жива и здрава племенничката!  Gift
Kpacu_,имаш моите стиснати палчета fingerscrossed

# 261
  • Мнения: 246
Здравейте мами,аз не съм писала 2/3 дни, но ни нямаше Simple Smile
За първа страничка -права бях с предчувствието,90% щъркела е  stork-boy
Другото интересно е,че ми откриха двурога матка...сега отивам назад да ви чета и да търся повече инфо из нета  за моята диагноза... Hug

П.С. Прочетох каквото можах    Rolling Eyes
Честито на мамите с хубави резултати Simple Smile Честито и на всички видели пола на бебоците Simple Smile Добре дошли и на новите мами Simple Smile
За килограмите .... вече сме +6.....множко ми се виждат...но каквото такова Simple Smile
askim87 да ти е жива и здрава племенницата
Kpacu  fingerscrossed
Nana5kovaОБИЧАЙТЕ СЕ,УВАЖАВАЙТЕ СЕ И СЕ ОБОЖАВАЙТЕ.Дълъг и безоблачен семеен живот изпълнен с много разбирателство и предимно щастливи мигове   bouquet Честито   bouquet Чакаме снимки Simple Smile
Ако съм пропуснала нещо важно  Embarassed извинявам се ,не е умишлено   bouquet

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 21:47 от Boyannа

# 262
  • Мнения: 14 654
Благодаря, Neya, че си ми добавила син щъркел на първа страничка  Hug
Boyannа, честити сини гащи Simple Smile Двурогата матка не е толкова рядко срещане явление. С миналата бременност лекарят, който ме следеше все цъкаше, че матката ми е двурога, обаче сегашната ми лекарка не е споменавала такова нещо. Да се похваля, че цитонамазката ми е чудесна, 1-2 група, обаче в микробиологията са открили малко количество гъбички, което страшно ме изненада, понеже нямам нито течение, нито дискомфорт. Макмирор ми изписаха, на милото - някаква таблетка, която да пие еднократно - за всеки случай, понеже питах не трябва ли лечение и за партньора.

# 263
  • Мнения: 499
Хей момичета ето ме. На мен също ми откриха гъбички-кандида. И ми изписа едно което се слага само веднъж влагалищно.  Гинозал се казва и е като спринцовка и има течност като крем. И са ще видим но и мен нито ме сърби нито нищо. Но щом са го видели на изследването значи са гъбички. Е сега щ ечакаме новини от НАНА
askim87 да ти е жива и здрава малката трътличка.

# 264
  • Мнения: 21
Здравейте!

Искам да задам въпрос на момичетата с контракции. Аз от три дни съм на инжекции, но днес отново имах болки ниско долу. Не би ли трябвало папаверина да спре контракциите и болките? Не знам до колко да се плаша... Малко съжалявам, че не влязох в болница - сега щях да съм по-спокойна като има лекари около мен.

Иначе малкото човече днес е много активно. Ритниците му се усещат ту в ляво, ту в дясно... и са напълно отчетливи, таткото ги усеща много добре с ръка... Толкова е хубаво!

Честити сини гащи на Янечек, Боянна и Ленора!

Добре дошла на пипи!

комикс   Hug

Нана, честит празник!

# 265
  • Мнения: 5
здравейте мили бъдещи мамчета!искам да се присъединя към вас и да споделя най-красивите чувства,които една жена може да изпита някога.ще се радвам да бъда една от вас и заедно да цподелим миговетв до появата на нашите малки ангелчета

# 266
  • София
  • Мнения: 1 262
Нана, честито (вече вероятно на патерици), занапред да се обичате и цените все повече и повече   bouquet

Kvetina, welcome  Hug

Катерина , трябва да отидеш до личната, няма как, трябва ти ново направление  Peace

Мен все повече ме сърбят ръцете за покупки. Днес разглеждах колички и много се навивам вече да си вземем. А е толкова рано.

Вие вече мислите ли за име? Ние не сме, а всички около нас ни плашат, че нямало време и т.н. Странна работа  newsm78

Лека нощ от мен  Hug

# 267
  • Мнения: 175
Вие вече мислите ли за име? Ние не сме, а всички около нас ни плашат, че нямало време и т.н. Странна работа  newsm78
Добро утро и добре дошли на новите момичета  Hug
Ние бяхме измислили няколко имена, които в последствие искахме да решим кое от тях ще е. В крайна сметка я записахме със съвсем друго име  Grinning
Сега не бързам, но се замислям...ако ми дойде на ум нещо хубаво.

# 268
  • Мнения: 60
Добро утро момичета!
Ние си бяхме намислили имената още преди да забременея Simple Smile
Споделихме ги с родителите ни и моята майака каза " Надявам се да е момче , че "Габриела " не ми харесва много!" е какво да се прави тя е нямала никакъв късмет  Joy Ние сме много щастливи от розовите ни гащи Simple Smile
Вчера бях на пазар и си търсих рокля за мен, но се усетих че гледам само бебшките сладурски неща. Такава бонбонска рокличка видях, добре че с мен бе една приятелка и ме възпря да я купя  Embarassed
Нямам търпение да почна да пазарувам вече за бебка. Simple Smile
А сега ви оставям че отивам на работа Лек ден и се пазете от слънцето!

# 269
  • Мнения: 128
Ние нищо не сме пазарували и до последно няма да вземаме нищо.Иначе засега за мен си пазарувам ,че не се знае после какво ме чака Laughing

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 11:51 от Катерина26

Общи условия

Активация на акаунт