За НОЕМВРИйската дружина, времето в очакване наполовина мина-21

  • 11 180
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 53
Хей добро утро момичета Hug
Хайде ставайте за закуска и кафенце.Закуската е за проблемните коремчета smile3550 а кафенцето тъкмо го сварих Wink
 

Добре дошли на всички нови мамита Hug
Честито на всички видели пола на бебчетата smile3504
Стискам палци на всики който очакват резутати Praynig Hug
Относно име,амиии още не си даваме зор ама от време на време си подмятаме по някое предложение.
Искам да ви питам за проблемното ходене до WCто,аз като не съм ходила и ме понаболява коремчето(ниско долу). При вас как е? тез дни не бях ходила около 3 дни,и вчера така ме наболяваше.Бях се притеснила дали не е от друго,но премина след ударна доза черешки.Обаче незнам нормалноли е да ме наболява така коремче...Трябва да питам и докито.
Пожелавам ви усмихнат ден Hug Пазете се от жегите!

# 271
  • Мнения: 499
Добро утро и от мен.
За именето - аз преди месец някъде сънувах женско име а до тогава си мислех че ще е момче. Е наистина сега се оказа момиче и ще се казва така както сънувах името. Просто си ми кънтеше в главата дори когато се събудих.
За покупки - единствено само за мен си взимам нещо което и  по- натам мога да го нося.  А за беба чак като вляза в 9-ти месец сега няма смисъл поне аз така мисля.
Е хубав ден и от мен пък после може пак да се включа.

# 272
  • Мнения: 175
Сега ми стана интересно какво е името  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug
mia aurora, както винаги си ни подготвила апетитна закуска  Heart Eyes
Имената на нас са ни почти измислени, но все още се чудим за женското име. Условието е да са международни, понеже аз съм БГ, мъжът ми руснак, а и живеем в UK, та затова  Wink Но има доста време още, все ще стигнем до консенсус  Grinning
Покупки за бебо не знам, но в най-скоро време ще трябва да пазаря за себе си. Не знам как е при вас, момичета, но моето шкембенце порасна буквално за дни. Както нямаше нищо, изведнъж заприличах на преяла, а днес вече ми се заформя малка топчица  Shocked
Добре дошла на новата мама   bouquet
Честити добри новини на всички, които са се похвалили   bouquet

# 274
  • Мнения: 97
Здравейте,

Ако няма внезапна промяна в предполагаемия пол в последния момент сме избрали името ДАРИЯ.
Още от преди да забременея си го бях намислила.
Пазар, както съм казвала и по-рано ще правя в последния момент. Първо консултация с приятелките с деца какво ще ми трябва наистина, за да не купувам излишно някакви неща. После ще видя какво могат да ми дадат от своите деца и каквото остане ще се купува.
Иначе ще се изхарчи цяло състояние.

# 275
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте на всички.

Добре дошли на новите мамчета. Hug

Честито и на младоженките. Hug

Радвам се на всички добри резултати.

Някой питаше за схващане на краката. С предишната бременост имах такова. Схващаше ми се прасеца когато се опитвах да си изправя стпалото на шпиц. Страхотна болка беше и после винаги внимавах с протягането.

И аз бях на преглед в петък. Бебоците пак са мъже.  Laughing Развиват се добре, шийката е стегната и плацентата е в добро състояние. Гадната миома продължава да расте, но няма да я мисля засега. Докторката ми забрани пътувания, море, секс - нищооооо. Увеличихме Магнерича на 3х2, защото като ставам и сядам в леглото често ми се свива коремчето. Следващия месец ще започнем с Гинепрала и така до края. каза ми още да наблегна на белтъчините и да внимавам с плодовете, защото не е желателно да хващаме разстройство - увеличавали се контракциите. Като цяло да се пазя много, което няма как да стане с друго малко дете вкъщи и да се настроя към 8-ия месец за влизане в болницата. Дай боже да я докараме до 8 месец.

Засега ще се въздържам от покупки, че знам ли. Имам доста неща от баткото и на пъро време ще ми свършат работа. Съветвам ви да не купувате много неща, защото трябва време за да се прецени кое е най-удобно като дрешка. Аз бях купила 2 камизолки като едновремешните с връзки - бяха ми адски неудобни и така н ги ползвах. Наблегнах на бодита с предно закопчаване, чорапки и ританки.

Май много се отплеснах.
Лек и прохладен ден на всички.

# 276
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета! Спинки, щом доки забранява-ще го слушаш, заради бебчовците!
Мария, ние също си избрахме името Дария още преди да забременея - но все още не знаем пола, за момченце още не сме се договорили! Приятен ден на всички!

# 277
  • Мнения: 128
За имената- аз все още си избирам имена на момиченца,ама таткото е убеден ,че ще е момче.Та другият месец ще разберем какво ще е.До тогава продължавам да мечтая ,че ще е момиче. Blush

# 278
  • Мнения: 418
 Hug Hug Hug Hug ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН ДНЕС МЕРСИ ЗА ЗАКУСЧИЦАТА ЕТО И ОБЕДНОТО МЕНЮ

 ТОВА Е МОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ  Simple Smile

Приятен ден от мен и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 434
Здравейте,знам ,че и преди сте писали,но не мога да намеря адреса в интернет,от който мога да си проверя резултатите от БХС за това че ако някой го знае моля да пише! Praynig Praynig PraynigИ ако има някакви особености при самото влизане в страницата също да пише!Мерси предварително!

# 280
  • Мнения: 0
Здравейте, мили мами!
Аз тъкмо се включвам във форума. Ще се радвам, ако мога да бъда полезна с нещо и да си споделям с вас вълненията! Нашето бебче вече почти три седмици се занимава с (видима отвън) гимнастика и днес пак продължава... Само така!  Heart Eyes
Пожелавам ви хубав почивен ден, времето днес май пак е идеално за разходки на коремчетата - така, че... ще бягаме навън Nature Sun With Face

<object width="120" height="180"><param name="movie" value="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Eli and Nasko&year=2009&month=11&day=7&babycount=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Eli and Nasko&year=2009&month=11&day=7&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed></object>

# 281
  • Мнения: 418
Здравейте,знам ,че и преди сте писали,но не мога да намеря адреса в интернет,от който мога да си проверя резултатите от БХС за това че ако някой го знае моля да пише! Praynig Praynig PraynigИ ако има някакви особености при самото влизане в страницата също да пише!Мерси предварително!
.

www.lmpbg.org  - това е адреса ...Успех от мен и Супер резултати!!!! Heart Eyes Heart Eyes  Peace Peace

# 282
  • Мнения: 128
Bibo, тук се проверяват резултатите от БХС в Майчин дом - http://84.238.215.2/cgi-bin/WebAccess/AltID. Трябва да въведеш точно всички свои данни.Успех!

# 283
  • Мнения: 14 654
Здравейте, момичета.
За имената сте подхванали темата гледам  Laughing Аз като разбрах, че бебето ще е момче, веднага си помислих за Камен, споделих с таткото - харесва му много и на него. Така че, ако не ми хрумне нещо в последния момент, както с първото дете, нашето ще се казва Камен.
На майка ми като й казах, защото ме подпря с въпрос вчера, нацупи устни и каза, че бебето щяло да се роди близо до датата на свекър ми и трябвало на него. Не знам какво й стана, тя не е изобщо такава, предполагам че баба ми през целия 8-часов път от морето до София й е надувала главата и тя затова така странно реагира.

spinki, трима сина  Grinning Кой е като теб  Hug Дано да ти е възможно най-леко, че не е лесна твоята работа.
tiara2life, за този сайт трябва да ползваш други тагове - в правилата са описани, а и повечето ги има в менюто горе като публикуваш  Simple Smile

Присъединявам се с две ръце и един крак към мнението, че по-неудобна дреха от камизолките с връвчици няма. Не се подлъгвайте по бабите, които са отгледали техните деца с такива. Бодитата са удобната и практична дреха, с която трябва да се запасите.

# 284
  • Мнения: 95
Здравейте момичета, моля ви за съвет  Praynig Преди три дни започнах да получавам контракции и съм притеснена. С малкият ми син имах контракции от почти същото време до края но ми направиха серклаж. Сега отново ми предлагат. Според двама от лекарите които до сега съм посещавала, серклажът вече почти не се практикува  освен в България и не знам как да постъпя newsm78
 Моля Ви посъветвайте ме Praynig

Общи условия

Активация на акаунт