Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 144
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 88
А някои си научиха урока.  Laughing Темите (особено петъчните) нарастват лавинообразно!

# 106
  • London, baby
  • Мнения: 800
Новаците могат да блеснат само с много напъни (въпреки, че някои лели не спират и до сега да го правят).

# 107
  • Мнения: X
Не забравяйте да пускате мнения, които нямат никаква връзка нито със заглавието на темата, нито с някой от предишните отговори:
Аз мисля, че форумът е за да науча нещо, или да помогна на някого. Тук пишат и много интелигентни момичета /жени/. Има прекрасни теми за стихове, за пътуване, за ремонти. Има и тъпи теми, но не ги отварям, само виждам колко е кухо заглавието.
Нямам на работа Интернет и като се върна в къщи,  първо поне 30 минути чета във форума.

И като казах 'заглавие' - никога, ама никога не обмисляйте заглавието, когато отваряте нова тема. Просто напишете първото, което ви хрумне, например: bremena li s1m?????

# 108
  • Мнения: 4 586
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372679.525;topicseen  Пример 2, влизане с ритник в бара.

# 109
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Но пък какъв услужлив модератор Mr. Green

# 110
  • Мнения: 7 474
Задължителна забрана за пускане на петъчни теми, преди да е навъртял 1000 мнения.

# 111
  • Мнения: 7 837
Значи, в петъчен стил, докато едни се разтварят широко да блеснат отпред и отзад, други духат ли духат блестящото. На всеки, според потребностите и възможностите.

# 112
  • Мнения: 3 447
Задължителна забрана за пускане на петъчни теми, преди да е навъртял 1000 мнения.
И лимит за пускане на нови теми за един ден и една седмица.

# 113
  • Мнения: 620
Новаците могат да блеснат само с много напъни (въпреки, че някои лели не спират и до сега да го правят).
Позволи ми да се усъмня, че многото напъни могат да родят блясък.

# 114
  • София
  • Мнения: 589
   hahaha кака сийка. що така бе мила....

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 19:25 от cicico

# 115
  • София
  • Мнения: 1 783
Имаме камикадзе?

# 116
  • Мнения: 6 713
По-късно ще мина с тефтера за свежи идейки, за да блЯсна и аз Mr. Green

# 117
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
... Но да започнем отначало. Желателно е, даже задължително, никнеймът ви да е съставен от името, с което майка ви е наричала, когато сте били на 2, долна черта, набора ви. Примери - mimi_79, rosenceto_81 и т.н.

Joy ooooh! Бооожеее и на лудите не им е лесно. Някой явно още не си е намерил майстора Peace
  hahaha кака сийка. що така бе мила....
Удрянето по главата е супер, хипер, мега яко - наблегнето на него. Не пропускайте да употребите пищовите в знак на неодобрение / #2gunfire/!

# 118
  • София
  • Мнения: 589
N_A_N™ тебе маминка така ли те назоваваше. А иначе какво неодобрение бе мила.... та то е смях.....смях... и чак камикадзе.
На някой явно им липсва нещо кожено и твърдо/ за съжаление няма такава емотикона/ ама то знае ли се ако и в лицето е такава помия колкото в езика, явно работата умеква и то до това води липсата на .... и щом толкова държиш  #2gunfire
 
Апропо:  newsm78  bouquet Money Tired Praynig Hug Flutter Crazy Party Stop Mr. Green Heart Eyes
Пишете си във форумчето спокойно щото аз и др. работа си имам и няма да ви взривявам.
Пък и гледам да си бременея повече в кревата... Simple Smile
А иначе тук по стари..има.. ама я да видим навън... кой как и кога.... Grinning
Хайде мили дами всичко най-добро от мен Ентусиастта..
И всичко това в духа на хумора нали....

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 19:26 от cicico

# 119
Мбухахахххахахахаха петък е!  Hug
Пуснали сте тема за мен. Ма нямаше нужда!  Embarassed

Балгодаря  bowuu
Ся отивам да готвя.   chef После кЪт сЪ врЪна ще ударя 1000 поста по съвета на Как' Сийка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт