Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 161
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 194
Не забравяйте!

Старите кучки, са си стари кучки, макар и помиярки tooth

# 76
  • Мнения: 11 607
Можете възмутено и на висок глас да се поинтересувате как, по дяволите Бу и Никол са натрупали толкова безброй хиляди публикации?

Да, да...и след това бан от Бу...По-добре неука цял живот......Пък току-виж за питането Бу и цена ти сложи - с ДДС.....

# 77
  • Мнения: 15 619
 

Дерзайте!  Понаучете новаците, как се лъска козината на старо куче!

# 78
  • Мнения: 5 393
Да, да...и след това бан от Бу...По-добре неука цял живот......Пък току-виж за питането Бу и цена ти сложи - с ДДС.....

Мдааа, това е следващото- един скоростен бан  още с първите публикации е добра стъпка към форумско блесване.

# 79
  • Мнения: 2 631
Можете възмутено и на висок глас да се поинтересувате как, по дяволите Бу и Никол са натрупали толкова безброй хиляди публикации?

Да, да...и след това бан от Бу...По-добре неука цял живот......Пък току-виж за питането Бу и цена ти сложи - с ДДС.....

А като ви баннат непременно си направете 2-3 нови регистрации на мига!!

# 80
  • Мнения: 17 415
Всички новаци, тъпаци и простаци могат да се внедрят първо в Споделете, като методично и целенасочено ах-кат и ох-кат на всеки пост от по-стара кучка. Бъдете старателни и сервилни, честитете им всички празници, както и тези на детето/милото/кучето. С времето сетивата им ще се притъпят и ще ви приемат като (почти) една от тях. Пак ще е очеизвадно за обръгналото око, че всичко това ви струва огромно усилие, но дерзайте - по-безболезнен начин форумската история не познава.



Длъжна съм да отбележа и риска да бъдат заклеймени като спамъри/хич не е малък/. Случи ли се това, язък за усилията. Не са малко потребителите, напуснали тази обител, поради факта, че не са добре приети.

# 81
  • Мнения: 2 137
Добре че не съм си сложила лентичка на семейството и детето...

# 82
# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Добре че не съм си сложила лентичка на семейството и детето...
Аз пък съм сложила, защото ми е по-лесно когато питам за нещо, свързано с хранене или здравословен проблем да не обяснявам всеки път колко е голямо детето.Ама албума на фамилията до девето коляно няма да сложа.

# 84
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Сийке, безсънието ти се отразява твърде зле ...

# 85
  • Мнения: 5 393
Добре че не съм си сложила лентичка на семейството и детето...

Споко де. Като оставим настрана шегата,  в лентичките с възрастта на детето или бременността няма нищо лошо. Това все пак Е форум за майки и деца. Grinning

# 86
  • Мнения: 2 829
интересна тема Joy
новак ли съм незнам
старо куче не съм все още...

# 87
  • Мнения: 2 716
В десятката.

9. Прескачайте закованите теми!!!!!  #2gunfire

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
Старите кучки, са си стари кучки, макар и помиярки tooth
Мастии!
Това е елегантната думичка.
Може и "дърти мастии".
Всеки новак ще пожъне успех, ако назове така поне една три-четиризвездна потребителка, отказваща да погледне с необходимата серизоност на въпроса как да усвоим левитацията в шест бързи стъпки, докато Милото ражда и кърми, защото мъжете образуват по природа по-малко стриЙ и вече има нАучни доказателства, че мъжовете могат да износят бебе, а ние сме българки - най-красивите жени на света - и е време да се научим да летим, вместо да се занимаваме с глупости.

# 89
  • Мнения: 593
cybercat , знам, че имаш  чувство за хумор и няма да ми се разсърдиш.  bouquet

Ай ся, трябва ли да ти обяснявам, че цяла нощ не съм спала и не съм в кондиция.  Laughing

Аз съм с поведение на новак и самочувствие на старо куче.

Общи условия

Активация на акаунт