Как да блесна във форума? Ръководство за новаци и смотаняци. (петъчна)

  • 8 160
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 110
 Peace

Подмазвайте се на ''кукундрелите'' винаги действа.
-Днес аватара ти изглежда особенно добре.
-Ауууу колко си умна, как го измисли това?
-Е не, не мога, пукнах се от смях...

# 91
  • Мнения: 17 414
Подарявайте аватари, ама не на лични, а пред публика.
Селтак, теб отдавна искам да те поздравя с едно видео, ама ти смени аватара, пък. Реших, че няма смисъл, и без това не ме забелязваш Confused

# 92
  • Мнения: 593
Peace

Подмазвайте се на ''кукундрелите'' винаги действа.
-Днес аватара ти изглежда особенно добре.
-Ауууу колко си умна, как го измисли това?
-Е не, не мога, пукнах се от смях...

Ами може ли да цуна дупето на някоя съфорумка, дето е с по-нова регистрация от моята?  newsm78

# 93
  • Мнения: 24
Ауууу, коя кучка ми изтри поста?  Thinking ...Бързо да си признае!  #2gunfire #2gunfire

# 94
  • Мнения: 110
Не мисля, че е прието.
Тук е като в казармата, старото куче дава тон, новите и те ще ''обират'' лаврите когато им дойде времето(ако послушат кака Сийка разбира се). Sunglasses

Да добавя, сТрашна тема. Peace

# 95
  • Мнения: 593
Да допълня списъка (прощавайте ако вече е споменато):

Не забравяйте да пуснете поредната тема "Относно темите", "За форума" и най-вече "За перфетните хора във форума".  Laughing

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 14:21 от cybercat

# 96
  • Мнения: 34
ПП А защо темата е петъчна ли? Ами използвайте горните съвети и ще разберете.  Flutter

След посрещачката мога само да кажа "Да дойдат танковете". Много остро перо имаш. Нямам бележка от психиатър, но мога да си уредя болничен лист от някое от най-реномираните заведения, ако некоя нова звезда ме почерпи с картон vogue без бандерол  Laughing

# 97
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
някой спомена ли да си си изпросиш бан и след това да го развяваш като дисидент?

# 98
# 99
  • Мнения: 593
Побуууууууууут.  Mr. Green

Едно време новаците се наричаха ламери...

# 100
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
леймъри

# 101
  • Мнения: 660
Бъдете по-мазни и от сланина със самоиздигналите се"лидери" тук и всичко ще е Ок  Peace Twisted Evil Mr. Green
Обаче ако не сте от онези дупелизковци и мазняри на тукашните комплексирани злобни лелчета,които в ежедневието си са по-тихи от тревата,просто само четете и не пишете,няма СМИ да се разправяте с тях,някак натоварващо е Laughing Wink

# 102
  • Мнения: 4 841
Ето една дама, която очевидно е прочела темата... Не е спазила всички точки, но определено има потенциал, ако поработи върху графичното оформление на профила си  Peace

# 103
  • Мнения: 593

Айм сори, Лабрадор, ай стил хев съм комприхенсив проблъмс.  Laughing

Вярно, така както си го написал е правилно, но до сега не бях виждала някой да го напише (или каже) така.

# 104
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За някои потребители спамо-чата няма граници.

Общи условия

Активация на акаунт