в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 194 997
  • 809
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 55
Към шестия месец вече си личеше,преди това малко като преяла бях.3 кг бях качила дотогава.И после стана страшно-още 12 кг за три месеца.  261uu

# 751
  • Мнения: 1 372
С първото ми дете до средата на шестия месец си носех моите дрехи, с второто към края на четвъртия вече започнах да нося дрехи за бременна. Като килограми съм качила еднакво, но сега имам огромен корем спрямо първия път.

# 752
  • Мнения: 162
До 5-ти месец колегите ми на работа не забелязваха коремчето ми, преди да забременея нямах никакъв корем.

# 753
  • Мнения: 2 358
Аз в 11 седмица вече имах корем, а почна да расте някъде към 9 г.с.

# 754
  • Мнения: 16
аз съм бременна в в края на 5г.с. и коремчето не ми се личи все още но имам чувството че все едно имам камък вътре Grinning така ми тежи

# 755
  • Мнения: 2 456
аз съм бременна в в края на 5г.с. и коремчето не ми се личи все още но имам чувството че все едно имам камък вътре Grinning така ми тежи
Shocked какво ли ще кажеш в 38-40г.с тогава?  Simple Smile

# 756
  • Мнения: 2 231
А на мен щеше да ми е интересна тема със залавие
в кой месец от бременноста започна да ви расте дупето   Joy
Не за друго ми защото моето започна да расте веднага, а корема към 5 месец  Mr. Green
Освен на най-прибллижените ми, в работата казах на останалите в 6 месец, като започнах да ставам подозрително дупеста и бузеста  hahaha

# 757
  • Мнения: 436
Още в края на 4-я месец се забелязваше, но ако човек не знаеше, не можеше да предположи, че съм бременна. В 5-я вече си личи доста, макар че с по-широки дрехи все още има хора, които не го забелязват  Peace

# 758
  • Мнения: 49
Аз пък имам останало коремче от едно зимно напълняване и за съжаление сигурно няма да разбера кога точно започва да расте бебчо  Sad

# 759
  • Мнения: 94
На мен в 3-тия месец ми изглеждаше все едно съм се наяла доста и се е подул. А в 5-ти вече си ми личеше, тогава започнаха и хора които не знаеха - да забелязват, че съм бременна..  Wink

# 760
  • София
  • Мнения: 295
Първият път в четвърти месец, сега - от втория.  ooooh!

# 761
  • Мнения: 326
Аз по принцип имам малко коремче и се чудех, кога ще забележа, че вече не е просто шкембе.
Сигурни от 3 седмици вече ми се е позаформило.Не е много по-голямо от нормалния ми корем, но е някак по-различен.

# 762
  • Мнения: 355
Моят корем започна да расте още в 8 г.с., но пък доста равномерно през цялата бременност. Накрая дори не ми тежеше, с изключение на моментите, когато трябваше да се обувам  Grinning

# 763
  • Мнения: 54
И корем и дупе и баджаци почнаха да растат още в първия месец  #2gunfire апетит,та дрънка!

# 764
  • Мнения: 208
Аз пуснах темата и ще се включа,защото съм бременна втори път.В момента съм в 9 седмица и нищо не ми личи, за разлика от първият път( говоря за разлика която само аз я виждах,а не другите - гола ,а не с дрехи).Корема ми е перфектен за момента.Но ми става лошо,яде ми де постоянно всичко и то по много. Но се ограничавам и не ям повече отколкото преди да забременея. Сега се храня по здравословно, но да се тъпча никой не може да ме накара.

Общи условия

Активация на акаунт