ФЕВРУАРСКА МАМА ЧАКА,ТОЧИЦАТА ДА ПОКАЖЕ ЕХОГРАФА

  • 14 843
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 246
Според мен би трябвало да витите сърдечна дейност в 6-та седмица.Успех в събота на прегледа и да се отчетеш тук Simple Smile
Благодаря  налика,задължително ще пиша!  Hug

# 226
  • Мнения: 1 131
Влизам да ви съобщя,че БЕБКА е с диагноза кухо яйце(за втори път) и няма да е между  февруарските мами Cry.Вчера са я кюртирали.
Нека да изпратим положителната си енергия към нея и следващия път да се радва на прекрасна бременност и здраво бебе.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 227
  • Мнения: 239

Привет момичета  Hug

Бебка, много съжалявам миличка за случилото.Незнам какво да ти кажа, освен да ти напомня, че това, което не ни убива ни прави по-силни.
Моля се силно скоро да се завърнеш и да ни съобщиш радостна новина. Praynig
Прегръщам те силно Hug

Момичета някой знае ли каква е цената на ранната ФМ при Марков. Сега като ви четох се замислих дали на се запиша час при него Thinking Ако мога да се вредя разбира се. С първата бременност ходих при него, беше още във Фемина и останах супер доволна. В краен случай ще отида в Шейново за където се бях запътила по принцип.

Честито на всички който са видели сърчица и успех на всички, на които им предстои.

btw в Шейново ми казаха, че ако ранната ФМ е ОК отпада нуждата от такава в 20г.с.
Някой чувал ли е нещо по въпроса newsm78

Поздрави и лек ден на всички  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 246
Много съжалявам Бебка...Не знам в такъв момент какво мога да кажа,но не преставай да вярваш,че ЩЕ СЕ СЛУЧИ НАЙ-ХУБАВОТО !!! Praynig

# 229
  • Мнения: 41
Бебка, ужасно съжалявам, бъди силна и вярвай, че един ден всичко ще е наред.

# 230
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Бебка, много съжалявам. В такива случаи направо оставам без думи, защото каквото и да кажа знам, че е безсмислено..


Аз снощи бях много радостна от факта, че си имам ембрионче и тупкащо сърце. Обаче днес пак имам зацапване по бельото. Не знам до колко е нормално. И Дуфастона ми свърши. Тъкмо вчера казах на лекаря че няма да се вясвам при него до 12 г.с. Пак ми потънаха гемиите....

# 231
  • София
  • Мнения: 1 252
Здравейте момичета. От известно време ви мятам по едно око, защото все още не знам точния си термин. При вчерашния преглед чухме сърчицето на бебето, а лекарката го определи, че отговаря на 6гс и 6 дена.  По последни изчисления трябва да съм във вашия отбор Wink Освен, ако бебето не ми спретне изненада и не реши да се появи по-рано.

Имам си юначе на 3г и 2 месеца, та това ми е втора бременност. Първия път ми костваше 2 години докато забременея и сега ми дойде малко изненадващо от първия опит и успяхме.

Бебка  Hug Успех следващия път, мила!
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност.  Hug

# 232
  • Мнения: 149
БЕБКА, наистина думите няма да оправят положението, но знай, че сме с теб. Много  Hug Hug Hug

# 233
  • Мнения: 239
Ra4e добре дошла в отбора  Hug

Нарцис надявам се всичко да е ОК при теб.Ако толкова ти е притеснено и мислиш, че е сериозно обади се на док.
А сутрин имам нещо като течение немога да го определя точно.Много бледо розовеникаво белезникаво, но не е кръв защото самата консистенция е гъста - кашава. Имам спомен, че и с предната бременност бях така май почти през цялото време.

Ако някой има някаква идея или е в същото положение нека сподели моля newsm78

# 234
  • Мнения: 239
От 1 час се опитвам да се свържа с клиниката на Д-р Марков но уви. Никой не ми вдига нито стационарния нито мобилния #Cussing out

Някой ако е звънял тези дни да каже колко време му е отнело да се свърже Embarassed


А това ужасно време така ми скапва настроението, че........................ Tired

# 235
  • Мнения: 143
Бебка,много съжалявам за случилото се,кураж и силна прегръдка с пожелания следващия път всичко да е наред и да е скоро.

# 236
  • Мнения: 2

Добро утро!

Здравейте момичета,аз съм малко притеснена.Снощи се изнервих, поплаках за глупости и тази сутрин съм с кървене и болки ниско доло в корема.На обед съм на лекар ,дано не е нещо сериозно.Оплаках ви се ,стискайте ми палци.Лек ден ви пожелавам.
Дано всичко бъде наред. Затова, момичета, не трябва да се ядосваме за каквото и да било. Защото нервите правят най-големите поразии по нашето здраве. А в нашето положение е изключително важно да сме спокойни.

Здравейте на всички, от доста време се ровя в този форум, но едва днес се регистрирах, защо съм отлагала  newsm78. Аз също съм от майките които очакват февруарче, това за мен е втора бременност, имам дъщеря на....утре става на 4 годинки.
Какво съвпадение - и моят син утре става на 4 години. Ти от София ли си?f

На мен тази сутрин ми гади по-малко от вчера, уфф, не искам да ми е лошо. Бях забравила за тия неразположения, ама какво да се прави.

Успешен ден ден на всички!  Hug


от София сме и дъщеря ми е родена в Майчин дом. А колкото да неразположенията  аз такива преди нямах, всичко беше спокойно  Wink
доколкото може да е спокойна една първа бременност.

# 237
  • Мнения: 2
Много съжалявам за Бебка, сигурно разочарованието е огромно, но не се предавай следващия път сигурно ще стане както трябва. Кураж и успех!

# 238
  • София
  • Мнения: 246
Момичета,нека поговорим за по-хубави неща като например какъв пол искате да е бебето? Мислили ли сте за имена? Въпреки че е рано наистина,но не пречи да си пообсъдим. Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 72
Бебка съжалявам и аз много за станалото,незнам какво да кажа ,само ще стискам палци следващия път всичко да бъде наред,и ще те чакаме да се похвалиш Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт