ФЕВРУАРСКА МАМА ЧАКА,ТОЧИЦАТА ДА ПОКАЖЕ ЕХОГРАФА

  • 14 775
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 60
Здравейте мами!

Хайде и аз да се присъединя към вас-бременна съм в 7 г.с и преди 2 дни видях тупкащо сърчице Heart EyesДано всичко да е наред с мен и с всички вас-леко бременеене и ще си пишем  bouquet

# 286
  • Мнения: 219
Здравейте!!!  Heart Eyes

Началото на август ще ходим във Франция живот и здраве за 10 дни. Дано не е проблем самолета или нещо друго. Ние да сме добре е най-важното  Peace

Ох, за секса е разредено положението, веднъж на седмица май се събира. Имам желание голямо, но не се чувствам особено комфортно. Ще видим по-натам. А и вечер съм страшно уморена...

Продължава да ми е  Sick по цял ден и всички миризми допринасят за това да ми е лошо  #Crazy На моменти едвам издържам, ама това е...

Добре дошли, CurlyZ и Vela

# 287
  • Мнения: 239
Добре дошла на новата мама  Hug

Ralipo, благородно ти завиждам Grinning
И на мен ми се ходи пак, но ще трябва да почакаме малко.

За самолета не се притеснявай. С първата бременност летях пак в началото така, че няма проблеми. Полета не е дълъг и не виждам причина за проблем.

# 288
  • Мнения: 239
Момичета предлагам вече да пишем в новата темичка ако искате че тази я напълнихме

# 289
  • Мнения: 219
vabeni, и аз съм влюбена в тази държава от малка  Heart Eyes Сега за 3ти път ще ходя и нямам търпение. Ще пропуснем морето тази година, но нищо  Peace
Благодаря ти за успокоението  Hug
Нямам търпение да стане др.петък и да отида да чуем  Praynig сърчицето. Но ще трябва и на търпение да се науча  hahaha

# 290

Общи условия

Активация на акаунт