Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 614
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 750
Някоя мама дали има записан графика на доктора? Имам предвид в кой ден от седмицата в кой кабинет е. Мислех да го запиша, но реших, че е лесен за запомняне и затова сега не мога да се сетя...  Embarassed

Понеделник и петък сутрин е в 216ти (2ри етаж). За другите дни не съм сигурна, но май повечето дни е сутрин. Аз съм на преглед другия понеделник и вече нямам търпение.

# 136
  • Мнения: 4 199
Той има приемен кабинет и на гърба на болницата, по-скоро отстрани се пада. Ех, само заради Папукчиев съм готова за още едно бебе, разкошен човек Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 1 532
Момичета а при него по здравна каса заплаща ли се нещо допълнително. Води ли раждания ?

# 138
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 750
Не води раждания и не се плаща нищо.

Даже преди да се запишка на ЖК ме прие на частно и втория път не ми поиска пари, а ме гледа с ехограф...Спорихме, но не ги взе. Не е комерсиален в никой случай.

Малко ме разочарова обаче с нещо друго- казах му,че ме притеснява кръвната захар, той ми пусна талон за кръвна картина (ПКК )(които си платих, защото още нямам право на тях преди да се запиша на ЖК). Боцнаха ме, видях си резултатите- няма глюкоза. Оказа се, че тя не е част от ПКК. И излишно съм чакала по опашките и са ме боцкали. Но как може докторът да не го знае??? Много се ядосах тогава и честно казано не знам дали да се записвам при него, но нямам по-добра алтернатива наоколо...

# 139
  • Мнения: 270
Здавейте, изчетох всичко за д-р Папукчиев тук и си записах час за него- за след 2 седмици. Прави ми впечатление обаче, че повечето дами при него отиват бременни или си следят бременността. Аз не съм в тази категория. Имам направление от ЛЛ и трябва да ида на преглед при АГ. Просто избрах този, но започвам да се притеснявам- да не би да се занимава само с бременни момичета, и да не прави "обикновени" профилактични прегледи. Аз съм с нарушен цикъл, ЛЛ спомена нещо за хормони, но си ме прати на гинеколог. Моля за коментар. Иначе след всички положителни мнения за него, сигурно не бих имала против и мен да следи някой ден....

# 140
  • Мнения: 30 162
sea_flower , прави прегледи, не се притеснявай. Моя колежка си следи и двете бременности при него и отделно си е ходила на прегледи, доволна е. Аз само съм била при него за следене на бременността и също съм доволна - много приятен, любезен, обяснява, не е искал и 1 ст. допълнително!!!

# 141
  • Мнения: 270
Чудесно, благодаря!

# 142
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Здавейте, изчетох всичко за д-р Папукчиев тук и си записах час за него- за след 2 седмици. Прави ми впечатление обаче, че повечето дами при него отиват бременни или си следят бременността. Аз не съм в тази категория. Имам направление от ЛЛ и трябва да ида на преглед при АГ. Просто избрах този, но започвам да се притеснявам- да не би да се занимава само с бременни момичета, и да не прави "обикновени" профилактични прегледи. Аз съм с нарушен цикъл, ЛЛ спомена нещо за хормони, но си ме прати на гинеколог. Моля за коментар. Иначе след всички положителни мнения за него, сигурно не бих имала против и мен да следи някой ден....

Аз също съм от твоята "категория". Вече имам две деца. Бях резервирана, но след първия  преглед  Laughing - той стана моят лекар.

# 143
  • Мнения: 270
Факт е, че всичко изчетено тук, и след като успях да си запазя час при него, макар и след две седмици се успокоих! Thanks all Simple Smile

# 144
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
В момента си избирам лекар, който да ви води ЖК и виждам, че много позитивни отзиви има за д-р Папукчиев. И ми изниква една питанка - мога ли да си запиша час за преглед (установяване на бременност?!?) или и аз не знам какво и ако реша след това да се запиша на ЖК. Всичко това с едно и също направление ли става? Аз имам направление от ЛЛ, на което пише "Проследяване на първа бременност" или нещо от този тип.
Малко съм объркана с тези направления...

# 145
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 750
Здравейте момичета,
В момента си избирам лекар, който да ви води ЖК и виждам, че много позитивни отзиви има за д-р Папукчиев. И ми изниква една питанка - мога ли да си запиша час за преглед (установяване на бременност?!?) или и аз не знам какво и ако реша след това да се запиша на ЖК. Всичко това с едно и също направление ли става? Аз имам направление от ЛЛ, на което пише "Проследяване на първа бременност" или нещо от този тип.
Малко съм объркана с тези направления...

Здрасти,ако си преди 10-11 г.с. няма да те запишат за ЖК и прегледът не ти е безплатен. Ще ти струва 20 лв при Папукчиев (с ехограф) и вероятно ще те извикат рано сутринта, преди редовните часове.

Поне при мен беше така, но и не съм искала направление от личния, може и да може да вземеш направление за преглед, лично за мен не си струваше висенето по опашките за 20 лв.

А направлението за ЖК се нарича "майчино здравеопазване- избор на специалист".

# 146
  • Мнения: 270
Единственото, което мога да споделя- при него се записват часове, но се ходи и без час. Аз имах записан час, но на опашката имаше дами без час. Тях той ги привикваше- незнам какъв е реда.
Аз си бях с направление от личен лекар, просто за преглед. Води и ЖК, но там не съм наясно със начина на записване и т.н.
Все пак, може би трябва да идеш на преглед при него, и ако ти допада човека, да си го запишеш за ЖК.

Аз лично съм очарована от отношението на този човек!

# 147
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. Само да ви пиша какво стана при мен - обадих се на регистратура и ми казаха, че след като има бременност да се обадя в края на Март месец, за да ме запишат за април. Пробвах и втори ден  пак звъннах със същото питане, пак същото ми казаха. Явно всичките му часове за ЖК са записани до април месец. Сега си записах час при друг лекар, като го видя ще преценя дали в края на март да звъня и да се записвам за април.
Та имайте го в предвид, че края на март ще записват часове за ЖК.

# 148
  • София
  • Мнения: 67
Папукчиев ми проследи бремеността, изключително доволна съм от него и сестрата. Винаги обръщат внимание и ти отговарят на всичките глупави въпроси  Wink За записването при него - отидох директно с направление в 7-8 седмица, прегледаме, установи бремеността, но казам че може да ме запише за ЖК чак в 15-16 седмица, т.к. няма места. Увери ме, че няма да е късно и да си преценя дали да избера друг. Не съжалявам, че изчаках. Да допълня само, че при първото ми посещение при него, когато установи бремеността ми върна направлението (за да мога да го сменя с по-нататъшна дата), и не ми взе никакви пари.  Simple Smile

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 632
Привет и от мен. Искам да си дам първото мнение във форума точно за този прекрасен човек!

Много съм доволна от него. Той проследи цялата ми бременност, винаги ми обясняваше всичко подробно, всеки преглед ме гледаше на видеозон ( макар че на неговият не знам какво виждаше, защото е многооо стар) и позна пола на детето ми от първия път.
Продължавам да ходя при него и за профилактични прегледи и вниманието не се е променило.
Най-голямо впечатление ми направи това, че по време на бременноста ми винаги ме приемаше с усмивка и думите " мамче, мила ми майко и т.н.", когато се наложеше да се изправя винаги ми  подаваше ръка и постоянно питаше дали имам въпроси на които да отговори.
Лошото при него е че има много майки и жени, които искат да ги прегледа и за час се чака поне 2 седмици най-малко.
Относно прегледа без час - докато ходех на ЖК съм виждала как идва някои и пита може ли да го прегледат без час, а сестрата винаги казва, че ако изчака да минат тези, които имат записан час  доктора ще го приеме или ако се забави следващият пациент и има малко време.

Хубав ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт