Отговори
# 255
  • Мнения: 1 924
Хм,и аз започвам да се чудя дали да не си поръчам от тези прословути капки Инфакол.
Коликите засега при нас не са много силни(или поне успявам лесно да успокоя бебоците),но по-нататък не знам как ще се оправяме,ако се засилят.
Fresh_,аз мисля,че Инфакол и Инфаколик са едни и същи Thinking

# 256
  • Мнения: 79
Едни и същи са просто в Гърция се казват Инфаколик

# 257
  • Мнения: 69
ВЕСТИТЕЛСКО ВКЛЮЧВАНЕ ОТ МЕН Simple Smile

ДНЕС В 13:15 СЕ Е РОДИЛА МАЛКАТА ЯНА НА МАМА FANTASIA. ТЯ ТЕЖИ 3 КГ И Е 51 СМ Simple Smile

ВЧЕРА В 16:12 СЕ Е РОДИЛ СЛАДКИЯТ БЕН НА МАМА DIDIBIBI. ТЕЖИ 3150 И Е ВИСОК 50 СМ

  bouquet  newsm51 Да са живи и здрави новите ни бебоци и да са безкрайно щастливи!!!!     bouquet  newsm51

# 258
  • Мнения: 270
Честито и от мен на фантазия  и Дидибиби! Да са им живи и здрави сладурите и само радост да им доставят! newsm51

# 259
  • Мнения: 6
Честити бебенца на Фантазия и на Дидибиби. Да са им живи и здрави и много да ги радват!
Момичета, някой може ли да ми каже как се казваха капките против колики в Англия.
Смятам да поръчам защото нощно време не се издържа!През деня Вики е спокоен и спи, но след 12 вечерта е ужас, няма заспиване.
ayas, радвам се, че се включи и че всички сте добре!

# 260
  • Мнения: 2 106
Момичета, някой може ли да ми каже как се казваха капките против колики в Англия.

Инфакол

# 261
  • Мнения: 79
Честита принцеса Яна на Фантазия

Честито и на DIDIBIBI да са живи и здрави и мамите бързо да се възстановяват    bouquet

# 262
  • Мнения: 69
Дари, капките са Инфакол, но всички педиатри и фармацевти ми се кълняха, че няма смисъл да се взимат чак от там. Във всички капки се съдържал симетикон и няма значение откъде са купени...

Да ви кажа една ефикасна бабина рецепта за запечено дупе - Савинка не се беше изхождала близо 48 часа (а педиатърката ми каза, че след 48 часа запек трябва да се прави клизма в Пирогов... ужас...) Та днес баба й и бръкна в дупето с термометър и й вкара малко масло. А през това време й натискаше коремчето долу вляво с масажни движения. И най-сетне дойде облекчението. Аз не бих посмяла сама да я направя тази процедура, добре че са смелите и препатили баби Simple Smile   bouquet

# 263
  • Мнения: 46
Едни и същи са просто в Гърция се казват Инфаколик
И действието им е нищожно в сравнение с английските- Инфакол!  Peace Все пак всяко бебе приема по различен начин, различните медикаменти!

Мона-Балона ЧРД, да си жива и здрава и много много щастлива!!!

Ayas, включвай се по - често, липсваш ни Hug

Добре дошли на белия свят на ЯНА и БЕН! Да са здрави бебета, безгрижни деца и щастливи големи  Mr. Green Честито на мамите!

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 17:54 от *Di*

# 264
  • София
  • Мнения: 2 658
Честити бебенца на didibibi  Fantasia! Да си живи и здрави!



Ние се топлим с възглавничката от костилки, но за сега не смея нищо да кажа. Confused
утре съм на инструктаж при Лана, за да се науча да боравя по-добре със слинга, че не издържам само на ръце да се разнасяме.

Katerinka, на каква храна сте? Аз не съм много привърженик на тези методи, че лесно може да се увреди сфинктера.  Naughty

# 265
  • Мнения: 0
Честити бебенца на didibibi и Fantasia! Да си живи и здрави!   

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Честито на didibibi и Fantasia! Да са им живи и здрави бебчетата, а на тях бързо възтановяване.

# 267
  • Мнения: 27
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ЯНА И БЕН!!!

Искрено съчувствам на бебчетата с колики.Чувала съм че при момченцата са по силни.

Момичета не ме укорявайте за начина на хранене на Ема,след големи мъки се спрях на този вариант и сега и двете сме спокойни.Детето е нахранено,аз не се гърча от болка и така положението е овладяно.
Бромокриптина ми го исписа лекарката ми,с него за пръв път си усетих гърдите нормални,и пак ако не се изцедя до 2-3 часа стават страшни буци и болка.
От време на време слагам Емануела на гърдата да суче, особено нощем ако плаче,но след час,два пак е гладна.

Ние бяхме на дъъълга разходка и чак преди малко се прибрахме.

За погачата,аз смятам да отидем на църква да се помолим за здраве и да кажа на баба ми да направи питка.Ако ще събирам приятелки няма да е на 40 ден.

Относно запека 48ч това ми се струва страшно много време Shocked Не е ли добре бебето да се изхожда почти след всяко хранене?

# 268
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТО НА didibibi и Fantasia!

# 269
  • Мнения: 69
Честито на gloria83, Фрея, Фантазия ,Дидибиби за бебоците . Родените днес да са умни и послушни като мен...  Wink

Момичета, искрено ви благодаря за пожеланията  Hug

Общи условия

Активация на акаунт