КГО 2008-4та част

  • 16 716
  • 443
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Цоп!
Ама как ви открих само...... и после колко се чудих какво е КГО, ама се сетих де и направо ме напуши на смях. Искам и аз в този клуб  Wink.
Не мога да пиша сега дълго, че Криси ще се събуди и ще се опитваме да ядем пюре, голям цирк сме...... с яденето, предпочита си цицитата  Confused

Ама такива сладурчовци са всички, просто не мога да повярвам какви бяха малки......
Гуш за всички!  Hug

# 31
  • Мнения: 217
Ванче Мамчеее, тия дни се чудих включвала ли си се откакто направихме темата и защо не се включваш... Викам си, астралният близнак не й оставя много въздух, или пък нещо е загубила интерес...  newsm78 Хайде, дано те виждаме по-често тук  Hug

# 32
  • Мнения: 32
Да да, ще ме виждате!
Ето сега на... снощи не сме спали, отново много тежка нощ. Изби ни вчера 6-то зъбче, ама още е раздразнен, от 4 до 7 не е мигнал, а преди това се буди и на 30мин. И сега нали спи, а иначе да се е събудил 100 пъти, ама не. Нито да легна и аз, нито да свърша нещо  ooooh! ooooh!  и от нямане какво да правя ви гледам албумите  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 020
Айде и аз да се разпиша докато малката спинка Simple Smile
Ванче  Hug айде и да пишеш как си и какво прави малкия сладур... а и снимки да пуснеш да ви видим Simple Smile Вие няма ли да наминавате до БГ?
Софи не знам аз от какво може да е....  newsm78 най-вероятно да е от млякото... най-добре наистина да смениш АМ с кърма и да видиш дали пак се появява проблема  ooooh! А като даваш пюре с ориз има ли проблем? Има ли възможност да е алергична към ориз  newsm78 Аз не съм много запозната с алергиите де Sad
Съни, Алекс е същата... "та-те, та-те, та-те" и по цял ден... понякога вкарва и ба-ба-ба-ба... но "мама" още няма в репертоара Sad
А все се каня да напиша за пътуването.... Алекс спа като заклана като ходихме до Копривщица... то подбалканския нали е нагоре, надолу, наляво, надясно  #Crazy аз пих половин литър вода и това беше най-голямата ми грешка! През цялото време почти като куче бях с оплезен език на прозореца, за да дишам... за пръв път в живота ми се случва това... а съм пътувала по много по-отвратителни пътища.... А Алекс като все едно не съм я оставила да спи цяла нощ... щото ние тръгнахме от тук в 8...
Сиска, а хомеопатичното не смееш да го дадеш пак, така ли? то нали помагаше  Thinking
Изключих нещо... може би по-късно пак  ooooh!
....
Лелеееееее Ванче, 6-то зъбче... има да го гоним малкия сладур Simple Smile

# 34
  • софия
  • Мнения: 21
Софко, имах предвид, че подобни петна са признак на алергия към нещо, не задължително от млякото ( въпреки, че в нашия случай беше от това). Може би проявява непоносимост към някоя от съставките в кашата.

# 35
  • Мнения: 1 666
Извинявайте, че нахлувам в темата ви и то с въпрос!
Следя само една тема в този подфорум, но този път се загледах и по другите заглавия и вашето определено ме заинтригува!
Какво означава абревиатурата ви КГО?

# 36
  • Мнения: 558
mlechta  newsm10, благодаря!!! Май ще спра тая каша изобщо, и без това е голяма мъка яденето и. Еличка, смесени пюрета, еле пък с ориз още не давам, тя граха си го държи в устата едва- едва  Sick.

Елси, туй е тайна  Mr. Green... нещо като КГБ (клуб на готините баби) сме, ама не сме баби... все още  Joy... Ха, сега познай какво е КГО-2008?

Ехееее, Ванче- Мамчето е тука!!! И като гледам има с какво да се похвали! Голям мъж Крис, много зъбаци, бе!!! Да сте живи и здрави!!!
Ванче, а вие, да се знаете случайно с Фльор Блу?

# 37
  • Мнения: 1 020
еееееее Софи подскажи й също да надникне на 1-ва страница и да забележи кога са родени малките ни буби и тогава ще успее да се сети Simple Smile
Елси  Hug Като гледам и твоята буболечка е горе долу на нашата възраст... не пишеш ли при септемврийки 2008?

# 38
  • Мнения: 1 666
Ами не мога да позная, бе, затова питам! Ау, че сте потайни....
Клуб на Готините Октомврийки ли?
Защото това ми беше първата асоциация като ви видях списъка в първия пост, ама в такъв случай защо не сте в подфорум "Родени 2008"?

Да, моята дъщеричка също е родена през септември 2008г., 22 септември по-точно.
Не пиша в отчетната на септемврийките, защотоооо.... ами сложно е за обясняване.... Стана много мешана групата. Уж трябваше да е за септемврийски бебчета, а още докато бременеехме се оказа, че доста мами всъщност ще раждат през август. Та когато аз бях още с корем, някои имаха бебета на по 1м. Та се размиват нещата - мен ме вълнува едно, тях - вече съвсем друго, те моето са го минали. Ей такива работи, а и разни други .... и постепенно спрях изобщо да пиша там.

# 39
  • Мнения: 1 020
Ми то ние заради тези разни другите работи сме тук Simple Smile Много дълго за обяснение, а всъщност няма значение и смисъл Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 666
Аха, ясно!
Мерси, все пак, и още веднъж - сори за нахлуването! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 183
Здрасти  Simple Smile

Нямам време да пиша тия дни. Само накратко:
Направихме в неделя кръщенето в Бачковския манастир. Беше весело, въпреки, че бяхме само с кръстниците. Не ми се навлиза в подробности, защо някои хора не дойдоха, но сякаш стана по-добре. Тръгнахме сутринта и се прибрахме вечерта. Почерпката на следващата вечер. То малко като "три дена яли пили и се веселили"  Mr. Green
Ако ви се гледат снимки :
http://picasaweb.google.bg/marianakonstantinova/14062009#

Гледам Ванчето се е върнала  Hug давай снимки, че се затъжихме за вас!

И Мишето намали твърдата храна за сметка на кърмата. Явно от жегите. А тъкмо бяхме заместили 3 хранения. Отказа ми овесените ядки, пък грис яде и то този, който аз й правя. Бях й предложила грис с ванилия на ХИП, кашите Лека нощ - хич не я хареса.

Ще гледам да се включвам пак често  Peace

# 42
  • Мнения: 32
Само на бързо пускам снимки, че се оправяме да излезем.
Довечера ще пиша повече.
Тук и тук

# 43
  • Мнения: 678
Здравейте готини  Mr. Green
Не съм се включвала напоследък, ама се бях заровила из сайтове, за да организирам почивката в края на август. Малчо няма да го водиме, защото съм на мнение, че толкова малко дете няма място на плажа, та ще си се гледат с бабите. Знам, че ще ми е мъчно и ще се обвиняваме там, че не сме го взели с нас, но знам че така е по-добре.
Относно храненето - за да яде зеленчуково пюре, задължително ми се налага да вкарам вътре плодово - та хич не знам какво е това запознаване с вкуса на зеленчуците  Crazy Днес менюто беше пюре от картоф, тиквички, зелена чушка, месо и ... круша. Ама ядеше и ушите му плющаха.
Вчера бяхме на консултация - 250 гр. и 1 см. за месец. Аз съм доволна. Педи ме изгледа леко учудено, че съм доволна от това наддаване, но нали не тя го разнася по цял ден  Crossing Arms Хепатитната ваксина я отложихме отново, че баткото ни е с отвратителна хрема, която се разви точно за половин час. Тия вируси все повече задобряват  Twisted Evil
Цеци също спи доста леко и кратко. Няма нищо общо с режимното бебе, което беше батко му и с което имах страшно много време за форум. Ех мечти, мечти ...
Софко със сигурност е реакция - може и към някоя допълнителна съставка в кашата - сигурно ли е, че е напълно органик  newsm78
Ванче добре намерила ни  Hug Ей вървите си големи вие и все напред с материала  Wink
Майлили честита ти християнка. Тя напред и Бог с нея   bouquet Който е пожелал и ви обича е дошъл. За другите не си заслужава да мислиш  Peace

# 44
  • Мнения: 899
Ванчеее, добре дошла у дома  Hug. Страшен чаровник е Крисо

Алис, честита месечинка  smile3503
Да ви се връща  Heart Eyes Дори не бях забелязала, че е 18-и  Rolling Eyes

Софи, при нас се беше получил подобен ефект от оризовата каша (Хипп, безмлечна, приготвям я с кърма/вода). Аз го отдадох на факта, че беше първа твърда храна и чувствителната й кожа около устичката реагира на досега с непозната субстанция. След всяко хранене се обриваше, но скоро изчезваше. После захраних с моркови и пак се появяваха пъпчици/петна, не знам точно как да ги нарека. Не съм усетила кога точно спряха да излизат, но отдавна ги няма. При вас ситуацията е по-различна - Вики отдавна хапва други храни и не е реагирала на тях. Не мога да се сетя кое точно в кашата я дразни.....а може би наистина АМ  newsm78
Майли, честито християнче   bouquet! Май е имало хър-мър с родата, неприятно. Добре сте намислили да отскочите до Бачковския манастир, за да кръстите Мишето. Сина ми е кръстен на Кръстова гора, но беше голям. Бяхме само тримата. Дори кръстник не водехме, а примолихме една случайна женица в църквата. Затова сега съм решила да направим ритуала в Ямбол и да събера близките, рядко ги каним по някакъв повод.

Мананке, аз същото си мислех. Дидо беше толкова кротко и самостоятелно бебе, ако имаше тогава форуми щях да вися целодневно  Laughing. Пък това дребното е чешит и трудно намирам време за себе си и забавления.

Общи условия

Активация на акаунт