Нищо че пазарът е пълен с плодове, ние със Дюкан си хапваме месце - 194

  • 22 912
  • 452
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
ООООООООООО,отивам да плувам сигурно ,ама не в морето,а на работа,със сигурност.... Laughing  На 1 ва страничка,ох,ох...много свалени килца ме чакат тия дни...Третата върви,свалила съм 400 грама,оня ден дето се тревожех,че съм + ,днес го няма,явно е било вода....чувствам се страхотно без големи ограничения..някак си свободнааа...Третата фаза е много приятна,все едно не съм на никакъв режим...успех на всички!

# 16
  • Мнения: 328
Peace
EEEEE  Crazy Crazy Crazy,отидох за 6мин да преспа Теди и хоп нова тема Shocked и вече и на 2стр Crazy Cry Cry
Не успях да се запиша и аз за килцето.От 4 дена П нито грам , най накрая днес -500гр но не се знае да изчакам 2-3 дена и тогава ще съм спокойна.
Вещи отново Благодаря за готината тема,и Браво за сина ти. Hug  bouquet

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 15:16 от gachoni

# 17
  • Мнения: 0
Айде, 2ра=2кг, че ми писна вече 3та седмица да не помръдва наникъде. Което не е лошо, ама.....
Запис и за който иска -2кг Hug
Слънчеви събота и неделя, момичета!

# 18
# 19
  • Мнения: 980
Ами внимателно си газя ами..Я колко остри камъни има по дъното..
Ама ми е чудно, Вещи когИ успя да ме издебнеш ?? Така се крих зад тия скали..да се топна на спокойствие.

Нооо скоро ще плувам като другата девойка ( макар че като гледам снимката ми се струва , че сякаш има газове..то няма лошо де..щот дават допълнителна скорост все пак )  Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 63
Нооо скоро ще плувам като другата девойка ( макар че като гледам снимката ми се струва , че сякаш има газове..то няма лошо де..щот дават допълнителна скорост все пак )  Joy Joy
ох, излязоха ми сълзи от смях, на работа съм, ей  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 141
Вещи, късмет на детенце! Да попадне в най-хубавия клас!

Михи69, браво! Мрънкането от задържането явно дава полза!

Днес открих едно ново мляко на Верея. 0,1% мазнини, малко плодов пулп, малко нишесте, без добавени захара. Цената му е малко височка, 0,95 за кофичка от 290 гр. Мисля, че Дюкан говори точно за такива млекца в книгата си.

Мирка  Hug
Кри  Hug

И утре среща за всички край морето!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ей, от вас човек не може да се вреди да се запише на първа страница  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 5 001
Нооо скоро ще плувам като другата девойка ( макар че като гледам снимката ми се струва , че сякаш има газове..то няма лошо де..щот дават допълнителна скорост все пак )  Joy Joy
ох, излязоха ми сълзи от смях, на работа съм, ей  Grinning

И аз умрях от смях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Блек-че  Hug Hug Hug Hug Hug



Вещи,ама и на твоя син се смях.....Лелеееее...от Видин,а? Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 2
хоп , еее чаках, чаках и пак на втора  Cry

Simple Smile да, сега ще видим дали работи

Вещи пак си избрала заглавие трепач!

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 18:05 от @Eternity

# 25
  • Мнения: 2 425
Хайде и аз тук  Laughing
Кри, точно така Hug. Остава и линийката да сложиш, да махнеш и от подписа това розавото  Sick Хайде сега да видим тези пусти килограми кВо ще мислят по въпроса  Crazy. Давай, че не спирай. Само надолу и надолу  Wink

Михииии 69, бравооооооооооо  Hug. Нали знаеш, че те следя  Wink

Още щях ли да пиша  newsm78

# 26
  • Мнения: 6
Еее и втора страничка е пак нещо...
И вместо да се чудя какво да напиша, направо ви казвам какво си хапнах за обяд, чудна вкуснотийка.Едно дюканско гювече, ей тук

# 27
  • Мнения: 5
ееееееее... за секунда я изтървах..... нищо, дано поне втората страничка успея да уцеля Simple Smile
успях! успях!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 15:24 от M5

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 730
В предната тема мярнах и Roisin - пиши как си, сладурке!

А АДреналикката само чете, чете и нищо не рече.

Уф, ако знаете как ме е яд, че няма да съм на срещата утре  Cry

# 29
  • Мнения: X
Цитат
Аз искам да ви попитам. Ако забременея   Embarassed, което много искам, веднага ще премина в трета олекотена. Но докато разбера това, ще правя 1П/1 ПЗ. Протеиновите дни крият ли някаква опастност при бременност?
Момичета, не искам да прозвучи нахално от моя страна.   bouquet
Само бих искала да си повторя въпроса, защото беше в края на предишната тема и може да не го видите.   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт