Детска ясла № 28, София

  • 9 525
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
По- скоро съм склонна да вярвам, че няма пренасочени деца, но може би това се дължи на моя оптимизъм. И дано да е така, че да не хартисаме  с теб заради 18 ОДЗ. Wink

# 16
  • Мнения: 131
Еее, скъпа подала си декември и си със заден номер, аз подадох януари 2008г., за прием септември 2009г. Като пресметнеш чакам повече време от теб.и също се интересувам за шансовете си.

# 17
... че да не хартисаме  с теб заради 18 ОДЗ. Wink

Аа не си ме разбрала, ние сме вътре, макар че на някои хора комай не им харесва това  Peace Но сериозно, само на думи ли директорката ти е казала, че ви приемат от септември? Щото те ако имат да приемат примерно 10 деца, не ги приемат накуп, за да не става лудница, а приемат по 1-2 на 2 седмици примерно. Така че имай едно наум, че може и да не тръгнете на 1 или на 15 септември, или когато е там денят Х

Сега видях, една дама от общината е пуснала тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409676.0
Може да й пуснем няколко въпросчета, въпреки, че предполагам, няма да ни отговори с мотива, че "чистите" ясли не са на тяхно подчинение.
Аз ще пиша, но чак довечера, за да си вляза с моята си регистрация. Щеше ми се да го направи някой сега, в работно време, щото гледам, че е на линия....

# 18
  • Мнения: 131
Прочетох всичко, но пишат за градини и яслени групи, електронната система, иначе и аз щях да се изтипосам там.

# 19
  • Мнения: 1 146
По последна информация проблемът бил в кухнята, не могат да осигурят храна на децата и до 10 дена със сигурност няма да отворят яслата. Това знам аз. Директорката щяла да се опита да издейства да не затварят яслата през август, но през този месец фирмата доставчик на хранителни продукти е в отпуск, та не се знаело как ще осигурят храна за децата. Аз лично не знам да е имало деца, които да са пренасочени към друга ясла. Аз лично разбрах 3 дена преди да затворят яслата, че ще има ремонт. Никой не ми предложи алтернатива. От директорката до момента нямам лоши впечатления, но все си мисля, че можеше да звънне на родителите, има телефоните на всички, да ни обясни и да се извини. Вместо това почти месец нямах никаква информация какво става в яслата...

# 20
Ейй, на всеки различно казват! Това е нещото, което най-много ме вбесява!!!!

Ами ще си намерят друг доставчих на хранителни продукти бе!!! 3 месеца доставчикът не им е доставял. Лелееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 146
Ми и мен това ме изнервя  Close Да се направи една среща в двора на яслата и да кажат какво що става и край. То без това нас няма да ни вземат след ремонта, защото е на 3, но това не пречи да се възмущавам.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 727
nuni, откъде го разбра това за доставчиците на храна? обажда се на директорката? или?
Питам, защото утре смятам да ида лично, да видя работи ли се нещо, щото днеска директорката ми обясни, че се работело. Аз това не го вярвам - всеки ден минавам оттам, веригата стои на вратата, а едни и същи дрехи са проснати на горния балкон. Та да знам какво да й говоря.

Ако нямат доставчик, ще си носим пюрета - нямам нищо против, поне ще знам какво ядат!  Crossing Arms

Честно ви казвам, майка ми днеска ми каза, че няма сили повече - напълно я разбирам, не е лесно с двама, макар и средно бесни.
И ако ни отрежат и август, ще ида при районния кмет - според наредбата за яслите, той назначава директорите на ясли.
Това не може да остане без последствия!

# 23
  • Мнения: 131
То май районния кмет е за  #2gunfire
Не организира ли той ремонтите,не отпуска ли той парите за ремонт, не сключва ли той договорите. Ако не той , то неговите заместници, знам ли, така си мисля.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 727
Не знам, на една майка директорката й била разправяла, че няма никой над нея - разбирай, няма началник.
На мен пък ми обясняваше, че нямало такова неща като предимство за близнаци....  Shocked

# 25
  • Мнения: 1 146
Узи, от директорката, но и от общината се разбра това за доставчиците и за почивката през август. Директорката се борела се сега яслата да не бъде затваряна през август месец. Но за катинарите и на мен ми го казват близки, ако се работеше вътре нямаше да виси тоя катинар на вратата.
Да вземем да се съберем няколко майки да отидем заедно там, пък дано намерим някой и този някой ни обърне внимание.
А майка ти я разбирам милата. Ние какви ли гимнастики не измислихме за тези месеци, баби, пра баби, занимални - изнервящо и уморително е.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 727

Да вземем да се съберем няколко майки да отидем заедно там, пък дано намерим някой и този някой ни обърне внимание.
Утре към 11:00 съм в яслата  Peace

# 27
  • Мнения: 1 146
В 10 имам една среща, ако успея да приключа навреме, ще дойда задължително.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 727
Там съм, ако не завали  Peace

P.S. Опа, в грешка съм - директорът на яслата се назначава от кмета на общината, а не от районния кмет, както писах по-горе.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 10:11 от Узи

# 29
  • Мнения: 1 146
Узи, съжалявам, не успях да дойда. Какво стана?

Общи условия

Активация на акаунт