Превенар или Синфлорикс?

  • 14 668
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 524
хм ами, както изглежда и аз ще се насоча към превенар-а, защото си мисля че производителя на ваксината не случайно е указал именно този срок, а не период от 2-5 години, както е при превенар-а.... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 232
Дозичките Синфлорикс не са ли три?Или третата е реваксинацията в края на 2-та годинка?

# 32
  • Мнения: 462
Зависи от кога се почват.

На бебетата на възраст от 7 до 11 месеца се прилагат 2 инжекции. Интервалът между двете инжекции е най-малко един месец. През втората година от живота се прилага трета инжекция след интервал от най-малко два месеца.

На децата на възраст от 12 до 23 месеца се прилагат 2 инжекции. Интервалът между двете инжекции е най-малко два месеца.

# 33
  • Мнения: 20
Цената навсякъде е различна. Аз си го купих за 136 лв., горната граница е 160. Simple Smile Такава е и на Превенар-а. Ако някой си го е купил под тая сума, значи е била някаква промоция. Simple Smile Но идеята ми е, че двете са в един и същ ценови сегмент. Освен това, тази ваксина (поне за мен) не е нова - ЕМЕА отдавна я коментира и публикува доклади, вкл. и на български. Общо взето, който се интересува, се информира. Simple Smile

Здравейте, изчетох всички теми относно synflorix, и въпреки, че по повечето вече не тече диалог, аз искам да се включа с нещо като въпрос-констатация-чуденка. Във Велико Търново, в една от големите вериги аптеки, намерих synflorix за 40.00 лв.  newsm78Възможно ли е това да е някаква промоция, струва ми се твърде голяма разликата между цените, коментирани тук и това което видяха очите ми. Някой да знае нещо по въпроса?!?!

# 34
  • Мнения: 462
А, стига, бе Shocked #Crazy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 777
Сподели, коя е аптеката, че мъж ми е в Търново тази седмица  Laughing

# 36
  • Мнения: 20
Сподели, коя е аптеката, че мъж ми е в Търново тази седмица  Laughing

Казва се аптека "Марешки", на кръстовището до пазара

# 37
  • Мнения: 462
Сигурна ли си, че е Синфлорикс? Да не е Пневмо 23 или Акт-Хиб?

# 38
  • Мнения: 20
На кутията пишеше Synflorix. Видях го с очите си, имаше и лепнат етикет с цената. Дори попитах аптекарката дали не е грешка в етикетчето, беше писано на ръка, но тя мина баркода на кутията през четеца и на компютъра им излезна същата цена. Недоумявам newsm78

# 39
  • Мнения: 462
Моят съвет е, ако наистина е Синфлорикс, да си купиш дозите наведнъж! Една зелена опаковка ли е?

# 40
  • Мнения: 20
Май беше точно такава, но след обяд ще ходя пак на там и ще се отбия да проверя. Предстои ни ваксиниране и по тази причина започнах да чета и да разследвам ваксините, проявленията им и цените.

# 41
  • Мнения: 462
Стискам ти палци да е тази от картинката! Сори, по-голям размер не можах да намеря в нета. Sad  Лелеееее, ако наистина е тази, казвай, идвам до Търново да купя две дози! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 20
Ще пиша пак, като се върна от аптеката, ще е към 15,00 часа.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 777
Пиши, моля те, какъв е срокът на годност, да знам дали да пращам мъж ми към аптеката.

# 44
  • Мнения: 20
Съжалявам, вече е късно, аз съм идеален пример, защо човек не бива да е мнителен. Оказа се, че имали проблем в системата и по тази причина излизала грешна цена, това положение съществувало повече от 3 дни и от вчера са си оправили програмите. Днес цената вече си беше 136,80 лв.  fight Що не си я купих на грешната цена, самите служители даже ми се присмяха?!?!? Ама аз.... да съм проверяла по-щателно. Глупости. Така де, който си е купил синфлорикса през последните дни - печели!

Общи условия

Активация на акаунт