Хайде да откажем цигарите завинаги!-3

  • 24 157
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 099
Руска, тая работа с цикъла - организмът ти се е уплашил smile3503 Като при смяна на надморската височина или климата, като при силни вълнения.
Държиш, нали? Hug

# 481
  • Мнения: 1 394
Цитат
щото на мене току- що ми дойде 5 дена по- рано
И при мен през първите два месеца избързваше с по 3-4 дни...промяната влияе и на организма.Ти кво мислиш.Той е свикнал да го тровим и първо органите се "учат" да се пригодят към отровата,идва момент ,в който свикват,а сега ги отучваме....и на тях не им е лесно,какво мислиш ти?... Simple Smile

# 482
  • Мнения: 1 163
Брях колко сте ранобудни. Аз днеска станах сутринта не пих кафе съответно не пуших но за полвин час изчистих пода в цялата къща изкъпах се и хайде на работа. А снощи вместо да пафкам на терасата направих на семейството варена царевица, грах с картофи, кекс, и един крем. Само колко много време имам не е истина. Ама нещо взех да се отварям на пиячка  Laughing Laughing Laughing Laughing като се прибера си правя мента със спрайт много добре ми действа.
Руске браво само така
Ливи дайвай смело докато не стане.
Днеска ще ръбам банани и праскови и мноооооооооооо вода. Край на тестянките  Cry Cry Cry че нищо няма да ми става вече от дрешките.

# 483
  • Мнения: 2 099
 Само колко много време имам не е истина. Ама нещо взех да се отварям на пиячка  Laughing Laughing Laughing Laughing като се прибера си правя мента със спрайт много добре ми действа

Мими, не мога да ти се нарадвам! Бравоооооо newsm10 Освободените време и сили са едно от най-големите богатства и завоевания. А за пиячката - и това е нормално, няма страшно, какво има в един лонг-дринк - ментичка, млекце, лед и тоник HugНали тия неврони в мозъците ни, дето крещят за опиата си, трябва с нещо да бъдат поуспокоени все пак newsm78 При все, че за алкохола нямало специални неврони - като за никотина.

# 484
  • Мнения: 1 163
Баба Здравка-Баба Мравка дано утре не прочетете: Пусната тема от Мими във форума - Как да се отърва от мента и спрайт завинаги  Laughing Laughing Laughing

# 485
  • Мнения: 2 099
Мими, няма такава опасност. Най-късно през октомври лятната ментичка сама се отЪрва от нас и ни изоставя. Сетне с летните компании само я подбутваме насам-натам  и не я побутваме.
Е, следват я други пороци, ама то без пороци хич може ли...

# 486
  • на майната си
  • Мнения: 425
Мммммм, любимото ми лятно питие, а с прясно млекце е приказка.
Ха наздраве, Бабo  Мравкe.

# 487
# 488
  • Мнения: 2 099
dodyniki,  съкровищата наистина са уникални! Господ здраве да ви дава Praynig
А като ми пробягва погледа над сентенцията ти  - без да я омаловажавам - все се сещам за моя пра-свекър - баща и дядо на злокачествени пушачи, свещеник, който му намерил цаката да успокоява попадията: "Що народ съм погребал от чист въздух!... И нито един - от мръсен, попадийке. Остави децата".
Две от въпросните "попски унуки" успях да откажа от цигарите. Болгар-болгар!  smile3508

# 489
  • Мнения: 60
Здрасти на всички доста време не съм ви писала.Не съм пропушила и се чувствам много добре ,а за ментата със спрайта любимото ми лятно питие много е готино.Като мога да ви споделя че съм много слаба пиячка,но стига съм ви занимавала със коктейли не се предавайте и се отървете от противния дим .Много е хубаво да се живее без него взех да усещам мириса на парфюмите ми и ми е много готино.Да не казвам че вече не казвам на децата си излезте от стаята ,че пуша което е отвратително  незнам със какъв акъл съм го правила.Пожелавам успех на всички и няма да ви забравя ще влизам от време на време да ви чета и ако мога ще помагам.На новите мога да кажа че форума е супер и страшно много помага, а момичетата са върха. newsm10

# 490
  • Мнения: 1 163
motto има нова тема. Пиши там.

# 491
  • Мнения: 60
mimi_msm благодаря

Общи условия

Активация на акаунт