Хайде да откажем цигарите завинаги!-3

  • 24 176
  • 491
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 163
Добрутро дами. Хайде на отчет. Всеки да дъхне през компа да видя аз кой пушил и кой не пушил.

# 451
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен, аз не съм пушила 9 дни. Rolling EyesНе ми се пуши, вече не ми спи толкова.Не ям повече от обикновенно, но съм качила килце. Thinking
Хубав,слънчев и без цигарен ден, пожелавам на всички.   bouquet
Това е от мен, отчетох се...

пп:Мими, как е детенце?Оправя ли се? Hug

# 452
  • Мнения: 1 394
Цитат
И още нещо- знам, че цигарите в живота ми вече са история
А така ,Руске!Ти вече си непушач.Щом знаеш това,което си писала-това значи!Бравос! Hug
Цитат
но съм качила килце.
Едно ли само?Ако е едно-един ден на плодове и си готова!  Peace

# 453
  • Мнения: 44
Така, изчезнсах, защото от миризливия цигарен дим, който сама произвеждах и то с голямо усърдие, не се виждаше нищо, та не можех за видя компа, че да стигна до нега. Close #Crazy Два дена си пуших като стой та гледай, но снощи след като свърших кутията си казах, че днес ще пробнвам пак. Та от сутринта не съм запалила. Да видим докъде ще я докарам този път.
Привет на всички новодошли и успех на всички.
Аз отивам по задачи и после като седна пак са компа ще докладвам.

# 454
  • Мнения: 1 163
bubsan по добре е милото. От вчера не е вдигало температура но има зверска кашлица със храчки и от нослето и почна да излиза малко кръвчица абе не е за говорене то не беше духане то не бе чудо. Ей така не ми е боледувала отдавна.
На тебе браво девет дена са си постижение голямо. А за спането щото и на мен ми се спеше много четох в една книга, че организмът ти се пълни с кислород и е затова но като свикнеш да дишаш с чисти дробове минава. А за килограмите не ме питайте  Cry Cry Cry така ми стърчи шкембето и няма сваляне. Но по добре дебела и без цигари отколкото слаба и задръстена от никотин.
ливи без тревоги и аз имах големи поражения. Издържам пет шест часа или един ден и после хайде налапвам си цигарката, че пуша и двойно наваксвам си пропуснатото. Може би още не си напълно готова но след още няколко опита съм сигурна, че ще успееш.

# 455
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ливи, чакаме те пак в отбора.

Руска Яйцеочева Simple Smile не се отчела днес, предполагаме кафето е "чисто".

# 456
  • Мнения: 2 099
И аз съм чиста - да се отчета и аз, де. Нищо, че съм ветеран в отказването и старейшина във форума. bowuu
ПИшете за съня и цигарите. И се сещам, че това беше също една от причините за безмилостната необходимост да спра:
- след около 4-5 часа сън се будех от никотинов глад и ставах да изпуша 2 цигари. Пък сънят - той вече се провалил. На сутринта - пиян морков.
- в остатъка от съня ми се будех непрекъснато от сънената мисъл, че живея на гара и непрестанно ми пищят някакви влакови свирки или локомитиви. А то - шумно свиреха бронхите и дробовете ми, та ме будеха. Sick 
НЯМО ГО ВЕЧЕ ТОВА! НЯМА Я И СУТРЕШНАТА КАШЛИЦА! От нея дъщеря ми непрекъснато трепереше от ужас, че умирам. smile3515
Да не се пуши е страхотно!

# 457
  • Мнения: 27
Едно килце, ама като се има предвид,че не съм мърдала от 6 години си е притеснително. Лошото е ,че кантара си е същия.(немога него да го набедя) ooooh! А още по лошо е, че жените в родата са закръглени и има от кой да взема туй-онуй  Laughing А пък хубавото е, че милото обеща, до 100 кила ша ма обича, имам много да ям до 100  Whistling

# 458
здравеите ве4е плизо 15 4аса без цигарен дим .поне 12 от тях прекарани в сън.запо4вам да се раздвийвам из ка6ти да си намирам работа по барзо да ми минава времето 4ао за сега успех на вси4ки и много   Hug дано този пат се полу4и имам няколко не успе6ни опита.

# 459
  • Мнения: 1 163
здравеите ве4е плизо 15 4аса без цигарен дим .поне 12 от тях прекарани в сън.запо4вам да се раздвийвам из ка6ти да си намирам работа по барзо да ми минава времето 4ао за сега успех на вси4ки и много   Hug дано този пат се полу4и имам няколко не успе6ни опита.
Ще успееш няма начин. Тука в темата няма провалили се. Има такива, които още не са готови да се откажат от цигарите. Та почвай да чистиш и готвиш. Аз взех и кексове да правя  Laughing Laughing тая събота и неделя ще месим с детето някакви сладки много свободно време имам откакто не пуша.

# 460
  • Мнения: 7 723
....

Руска Яйцеочева Simple Smile не се отчела днес, предполагаме кафето е "чисто".


Ако питаш дали съм имала разговор със свещения порцелан-
не, не съм още. Дори  "чист" яйрян обядвах, ама пак нищо Close

...иначе не мога да си се нарадвам на себе си!  Party
...чак ми идва да се цункам Heart Eyes

# 461
  • на майната си
  • Мнения: 425
Оооо, свещения порцелан е в другата тема Simple Smile, аз като страдащ от несгодите на отказващия не питам за WC-то Simple Smile.
Имах предвид кафенце без цигарка.

И цункай се, не спотайвай чувствата си .

# 462
  • Мнения: 2 926
Ха, здравейте  Mr. Green
На тия които са устискали им изпращам по една целувка   love001
А на тия които са пафкали по един шамар  bash
Това в кръга на майтапа,разбира се, но все пак се надявам при следващият опит да подходите с малко повече инат и воля  Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 7
Мили момичета,от няколко дни чета темата ви и благодаря на Бог,че я открих!
Чест и почитания за вас и вашата воля!
И аз имам планове и мноооого неуспешни опити-знам че мога,но не знам как да го поискам ......
А,нали всичко се случва в главата.....
Определила съм дата-20.08.2009-тя наближава,но ужасът ми от наближаването и се покачва.....затова потърсих помощ и намерих вашата тема!
Аз съм тежък случай,но ще разказвам по-нататък-засега само ще кажа че съм на хранителен режим за отслабване,но съм решена да махна и гадния порок,същевремнно #Crazy
И още нещо имам да казвам пуша от 14 години и то сериозно.....в момента съм на 28.....и вече не мога да дишам.... ooooh!предполгам,знаете за какво иде реч....
Надявам се да ме приемете във ващите благородни редици!

# 464
  • Мнения: 1 163
miss_tyra Hug Hug Давай смело ние те подкрепяме. И защо си мислиш, че си неспасяем случай ама и чесно да ти кажа като не пушиш ще ти е по лесно да спазваш и здравословен режим на хранене. Аз преди знаеш ли какво правих. Диета+много много цигари за убиване на апетита. Един път се пробвах пак и ужас получих сърцебиене та се стигна до това да ходя и на преглед при кардиолог от гадните миризливи цигари. Сега ми е по лесно като реша че днеска да кажем няма да ям не изпушвам една кутия цигари а пия вода в изобилие. А между другото на какъв режим си свалила си 15 кила похвално е това.

Общи условия

Активация на акаунт