Малкото ни МАРТенско човече, ето че пюренца лапа вече!

  • 11 289
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 858
Здарвейте  Hug
Ние още си носим дрехи 0-3 че даже и някой са ни големи.
Памперси сме на Памперс 3-ка, че двойката ни жилят баджачките, но все още не съм набарала тези със ластиците  Crossing Arms
Никита и аз като теб нямам дупки на ушите и незнам дали ще си ги пробия някога  Whistling
Окич мног Outta Jointо сладка таз Мария  Hug
Ние вече трети ден вечер в 7.30 ни хващат някакви безобразни колики, а уж бяха затихнали, такъв рев, такъв гърч.... нямам думи да ви опиша колко е зор.....досега така не е била, дори в началото когато си мислех че е ад..... трета вечер плача заедно с нея и нищо не помага....и Инфакола и увеличих и масаж на корема и я стискам колкото се може повече към себе си за да усети че съм с нея и че че се опитвам да я утеша.........но нищо..... явно трябва просто да минат. Надявам се че това са последните, нали казват че точно преди да отшумят са най-силните.  Cry
Днес дори и аз пробвах това с тези трънчета, хич не вярвах, но колкото и да е странно и за мен и за Пламен - извадихе няколко  Shocked
Лека нощ от нас  Hug

# 241
  • Мнения: 819
Хм, и аз пробвах този масаж днес, ама никакви трънчета не видах  newsm78 Ама тя София не е имала колики, не се е драла така неутешимо, та знам ли, сигурно няма никакви трънчета.

# 242
  • София
  • Мнения: 5 795
Прочетох ви най-накрая  ooooh! С този ремонт откачих, ама пак ще съм по-редовна  Flutter Mr. Green
Честити месечинки на порасналите тези дни!   bouquet Честит ник на Каяна! И аз като Окич мисля, че на аватара ти много му отиваше старият, но и този е хубав  Peace
Елг, дано бързо се възстанови мъжлето  Praynig
Беба, хидроцелето май не е страшно, на едно детенце в другата отчетна му правиха операция и преди 1г  Rolling Eyes Дано всичо е наред! Praynig
Тедсън, Слънце, при вас също  Praynig Моят д-р каза цитонамазка 6м след раждането  Thinking
Гери Мур, дано не стигате до АБ!
Хели-хели, благодаря че питаш за нас  Hug Адачшето харесва количката само ако спи  Crazy , буден ли е - иска да го нося и може с часове да си мълчи  ooooh! Имам и аз от форумското кенгуру Laughing, ама така и не свикнахме и двамата да го ползваме  Crazy , та така-  носим се. И едно хубаво нещо да има от "разходките" му на балкона - свикна да спи на недвижеща се количка и така ми е добре. С баткото обикалях като луда улиците  Crazy  Simple Smile
Роси, успокоихте ли се? Hug
Това с тези трънчета ми звучи много ..  Crazy Rolling Eyes
Ланселота, аз смятам да захраня с оризова каша и то след поне още 1м Peace А педогогическото не е ли само за кърмени деца, нещо такова ми се върти в главата  Rolling Eyes
Зеленко, и аз над 25 градуса не вирея.  Confused Лятото просто полудявам  Crazy
Поли-Уоли, пропуснах преди - много сложна спец. си избрала, нищо не разбирам от такива неща  Blush
Отивам да спя, а имам да гледам и много снимки и клипчета, утре ще наваксвам  Simple Smile
Лека! Hug

# 243
  • Варна
  • Мнения: 33
Честито на празнуващите днес!

Хм, и аз пробвах този масаж днес, ама никакви трънчета не видах  newsm78
И мен ме заинтригуваха тези трънчета, но и при Дани нищо не излезе.. Как става номера при вас, нали просто мажете в кръгови движения?

Относно размерите- напоследък екстра й идват 6-9мес. На 30/6 сме на консултация и тогава ще знам мерки. Броя на гънките расте, така че се надявам да е ок.

rossykv - честита ти пораснала Стелка на патерици! Много да те радва и да ви се разминава по-скоро този период!  Hug

оки4- много ти е сладка Мария  Heart Eyes

Nagaina- с бебчо ли ще ходиш на лекциите... или?

*Nikita* - честито ви с Никол  Simple Smile

Хайде лека и тиха от нас!

# 244
  • Мнения: 660
Тони, ходих тая седмица и още я нямат, ама вашата много евтина?!? Дали е същата? Тази беше май около 12 или 14 лв. някъде. На мен ми хареса, щото има по ръбовете гумени работи за чесане на зъбките.Вашата има ли? А шумоляща ли е? Къде е това Симба  newsm78

Аз също наскоро се регистрирах във Фейсбука, ама нещо не смогвам и там, а и нещо не ми допадна, не може да ме впечатли.

Ми то тук до нас се оказа склад и магазин на Simba Toys. Студентски град, срещу Зимния дворец. Както се очертава освен форумско кенгуру, ще си имаме и форумска активна гимнастика от там... Joy Книжката е със шумащи "корици", а вътре "страниците" са просто от плат и са щампирани картинки. Няма гумени крайчета - всичко е от плат. Та сега се чудя на ръка ли да я изпера, или в пералнята, защото тези шумящите неща да не се развалят. newsm78 Някой да е прал такава книжка? Утре като я изпера и Рая се заиграе ще я снимам и ще покажа. Peace

Facebook-а и мен нещо не можа да ме грабне, макар че влизам поне по един -два пъти на ден.

Поздравления за дупките на ушите и на двете ви с каката. Laughing

# 245
  • София
  • Мнения: 659
 Eхо. Аз вися по нощите да приготвям багажа за великото преселение, че през деня и с двамата вкъщи не става.

 dessiss, много и се радвах на Вики, толкова е съсредоточена в книжката - голяма умница

 oki4, много е сладка Мария, а и ти много готино си направила клипчето  Peace

 Ето едно и от нас, да видите какво става, когато прекарваш цялата бременност пред компютъра

 Аз Тео вече никъде не смея да го оставя, освен в шезлонга. Само като го сложа някъде и моментално се е завъртял. А пък като се обърне по корем и почва да се върти в кръг - днес няколко пъти го направи този номер. Няма да ви радправям как се боря с него да му сложа гащите. Аз го слагам по гръб, той напира да се обръща  ooooh! голяма борба водим.

 tedsan, Слънце, стискам палци всичко да е наред с вас

 Тео се размрънка. Изчезвам!

# 246
  • Мнения: 2
Tony_st , аз изпрах една такава книжка на ръка, на шумящите нищо им нямаше след като изсъхна. Калина има и няколко играчки с такива шумящи, тях също съм прала и са добре, а вашата щом няма гумени крайчета мисля че може и в пералнята да я пуснеш.

Имам един малко тъп въпрос, но ще се радвам ако ми отговорите, всяка вечер ли миете косичката на бебчовците с шампоан?

Приятен ден на всички Simple Smile

# 247
  • Мнения: 69
добро утро майчета Coffee newsm64   food002 (кафенце и закуска от "най-голямата" мама във форума)

Nagaina - звучи много хубаво,и да разправяш после как са били лекциите.

*Nikita* - честити ви обеци newsm03

АлЕкС-мама - добре дошла в моя клуб "клуб на вечно спящите" ,от както Тео спи нощтно време,колкото повече спя-толкова повече ми се спи smile3507

dessiss - силна прегръдка от нас,дано от нашата прегръдка се успокои и да ви минават тези колики на всички ви,че ми става толкова гадно като ви слушам Confused

veroniki - тоз твоя Тео няма грешка Heart Eyes,ще го правим чатаджия Mr. Green

videlina - ние всяка вечер като се къпем мием и косичката,от квартала има една мама която къпе бебчето си и на обед,то е на 6-7 месеца

# 248
  • София
  • Мнения: 5 308
Здравейте и от нас. Мамита, искам да ви питам дали някоя буболечка вече е успяла да ви ухапе бебчето? Аз съм почти сигурна, че точно това е станало вчера с Калин, макар че не мога да си обясня кога, защото вечерта имаше по няколко подутини на двете ръчички около китките, а днес те са МНОГО подути. Дано да успее да ни види педиатърката, че гледката е страшна.
А иначе моят дебелачко гука усърдно най-вече когато е... гладен  Shocked И понякога ясно се чува  hahaha "амамамамама"
И ние вече го къпем в банята, че се научи да "плува" и стават наводнения в стаята  Joy

Завиждам ти, че можеш да я хванеш така, аз колкото и да дебна Рая как види апарата и се ококорва и прекратява да прави каквото и да било... hahaha Май актриса ще да я правим, все в камерата гледа.

И Калин е същият  ooooh!


Deziderata, Калин носи и дрешки за 12-месечни, ако се вярва на етикета  ooooh!

Тони_ст, Калин има платнена книжка - пера я в пералнята  Peace

Виделина, косата на Калин мием всяка вечер - на всяко къпане - и така ще е до 1 годинка. Разни крусти и прочие не е имал.

# 249
  • Мнения: 361
Здравейте,
Честит Рожден Ден на Любима!!! Да си жива и здрава, много щастлива мама и обичана жена!!!

Благодаря за пожеланията за мъжлето ми.  HugВчера единия дядо в стаята му казал, че повечето с такива операции се изправят след 10 дни, а нашия стана на 4я ден. Утре и в неделя ще ходя да си го видя за по-дълго и ще трамбоваме коридорите.

Ние тази нощ си поспахме и двете, Елия се събуди чак в 6 и 30ч и естествено нямаше време да ревне, защото шишето я чакаше и веднага го бутнах.
Алекс мама- аз обичам много да се къпя (нали съм водно скорпионче), мога да седя 24ч под душа. Дано и Елия се е метнала на мен, че татко и е бил ужасен като бебе (не ще да се къпе, да яде, да спи, ревал).

Пропуснала съм за какви книжки говорите, на предполагам, че са нещо като нашите. Имаме една гумена и една от плат като възглавничка. За сега няма интерес към тях. На нас ни дай нещо писукащо, дрънчащо и шумулящо.


Хайде за сега лек и усмихнат ден и  Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 1
Тони, пускай спокойно книжката в пералнята! На мен една приятелка ми даде нейните от двете и деца. Прани са сума пъти и още си шумкат. Само дето Илийката още не ще да хваща нищо и да се заиграва, та не ги чете, ама... Явно ще е спортен тип и книгите много-много не го влекат. Grinning Grinning
Зеленко, и моят човек от месец и нещо като е гладен вика едно такова жално ма-а-ам-м-м-м. Свеки, която винаги подозира разум в такива изказвания, щото любимото внуче не може да е тъпо, рийш ли Laughing, смята, че така викал майка си. Grinning Grinning Ти не слагаш ли комарник или както там и се викаше на тази покривалка за количка срещу насекоми? По парковете ги има доста, а вие както си кръстосвате нон-стоп...
 Алекс-мама, да не би пък като ви е взел страха бебока с това къпане, да се суетите повече от нужното и той да усеща вашата тревога и затова още повече да реве? Или пък температурата на водата да не е неговата? Нашият се кефи на хладка вода, с която аз  никога не бих се изкъпала, щото ще умра от студ. Много странно ми се вижда бебе да не обича хич вода. Доста бебета реват като им поливат главите, но пък хич да не ще... Само давам идеи, де, ясно е, че всяко бебе си е уникално зверче.
 Тедсън, Слънце, стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред, защото така трябва. Simple Smile

# 251
  • Мнения: 2 495
Да почерпя че днес ставаме на 4 месеца!Честити месечинки и на другите бебчовци! Hug
Ние от утре започваме пюретата, че на моя синковец нещо взе да не му стига млякото. Confused Crazy

# 252
  • София
  • Мнения: 5 308
Ти не слагаш ли комарник или както там и се викаше на тази покривалка за количка срещу насекоми? По парковете ги има доста, а вие както си кръстосвате нон-стоп...

Амчи вчера бяхме само "у цивилизацията"  newsm78

# 253
  • София
  • Мнения: 263
Честито на Радо и на другите му съотборничета от датите 26 февруари и 26 март!
Да са ви живи и здрави!

Аз благодаря много на всички за ласкателствата за Мария!
Вероники- много е смешен Тео! И Мария с голяаам интерес наблядава как щракат копчетат, но още не съм я пуснала да "твори". А как се въртял в кръг- си го представих супер смешен!
Тони, успех с килотопенето. Да знаеш -ще има резултат- все някога!

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честити месечинки на всички от 26.
Честит рожден ден  и на ЛЮБИМА. Бъди жива и здрава, най добрата майка и обичана съпруга!!!

Общи условия

Активация на акаунт