Гоблени 59

  • 60 491
  • 372
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 210
Gesh44,  Hug .
В момента шия по тази схема и се получава това:

Картината е на ученик на Леонардо (Бернардо Луини, или нещо такова).
На този линк:
http://webunnies1.narod.ru/vk2009_nomer1.html
има др. схема по картината. Авторката е същата, като на сладкото бебче, което показваш готово.  Heart Eyes

Момичета, няма да изброявам, но поздравявам всички за показаните неща!   bouquet

И, Bella, страшно се зарадвах тази сутрин, като ме събуди с кафенцето. Heart Eyes Искам и утре и вдругиден и ....

# 46
  • Мнения: 7 106
Инче - 70.466 , ама пусто удрям на камък. Имам един ключ, но  е толкова неверен, че този който го е правил явно със затворени очи е избирал цветовете  Cry.

# 47
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Прасчо, ето ме до къде съм стигнала.

Поздравления за всички показали творенията си, така ми е по-лесно да си избера следващите проекти.   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 336
Браво момичета много красоти сте ушили, аз не мога да се похваля с нищо. Все на едно и също место тъпчам  Tired

# 49
  • Мнения: 2 343
Ето го моя книгоразпределител http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/JBNqd# Една приятелка ми зае книга и реших да и я върна с подарък  Simple Smile
Ето нещо което изобщо не знам защо започнах  ooooh!, поне е лесно. http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/VXSOCH#5350973213370588178

# 50
  • София
  • Мнения: 2 658
Привет момичета, отдавна не съм писала и шила, понеже четох и имах изпити - е, минаха... сега чакам класирания, но това не пречи да шия.
За настройка уших един подарък на свеки - кафеджийката (утре ще я взема рамкирана и пак ще кача снимка) http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13056536
Сега вече съм готова да стартирам отново със старата карта, която си стои забутана в шкафа. От утре съм по почивки и се надявам след 15 юли да мога да покажа как съм почивала.
Успешно шиене  и слънчево лято от мен.

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Моля ако някой има схема на да помогне.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3
Честита ни нова темичка.Радост за окото както винаги
bella_ Да знаеш само как се задардвах на кафенцето ти.Една традиция с която свикнах и която много ми липсваше  Hug
Нямам думи просто какво да кажа!!!Много красота.Както винаги момичета сте надминали себе си.Всяка една от вас заслужава едно голямо smile3501
Лека вечер от мен

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Зори, аз имам това. Вероятно е същия ключ, но все пак.

# 54
  • Мнения: 7 106
Да,  MamaGeri , благодаря, същият е  Confused.

Не търсете повече момичета, явно това е, което се намира в нета. Аз пък съм упорито магаре и ще се напъна и ще си направя ключ по цветовете на картинката. Квото стане, гобленът ми харесва и ще го ушия  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 643


Добро утрише!

Аетера, тук го има :

http://katynya.gallery.ru/watch?a=zg7-bEzM

# 56
  • Мнения: 747
Oх, момичета, държа го в ръцете си, ако знаете само колко е голям! И колкото повече го държа, толкова по-голям ставаааа Joy
 hahaha Joy За бистрото, за бистрото говоря все пак Laughing Получих го вчера, разпределих конците, даже направих няколко бода Grinning Още съм в плен на еуфорията, но почвам и малко да се плаша. И държа да отбележите, че аз съм най-голямата баровка сред гобленарките Sunglasses Така, както баровците си поръчват без да гледат дясната част на менюто, така аз поръчах този гоблен без изобщо да погледна колко е голям Laughing
Искам сърдечно да благодаря на Хората които направиха възможно да взема това чудо в ръцете си! Щастлива, изумена, очарована и все още малко объркана съм от този невероятен жест от напълно непознати Хора с огромно сърце!  bouquet Hug
Petjah, благодаря! Все още не мога да обещая че скоро ще започна есента, заради бистрото, но наистина нямам търпение Hug Пък и ще си почивам в тази дива местност от градската суета! Само още малко да събера материалите.
Зори, прекрасни гоблени (надявам се вълнението покрай моята случка да извини пропуска ми Embarassed) Heart Eyes Hug А лятото с тази синя рамка изглежда толкова аристократично! И мерси за зимата!
Веси и Гого, изключително изискан избор! Благодаря за схемата!  Heart Eyes
Гешче, слабост ми е и твоята майка с бебче! Надявам се няма да се разсърдиш, ако те посъветвам да оправиш малко маникюра (контура) на майката Hug Не знам защо ноктите в този прекрасен дизайн (който и при мен чака ред) са така късички.
Dianjeli, 16-ката е добър избор!
Unknown Lady, благодаря! Такъв пейзаж наистина не може дълго да чака; много е хубав!

# 57
  • Мнения: 59
Добро утро!
От началото на темата  #Crazy #Crazy #Crazy от красотите Ви! Няма да споменавам поименно, но невероятни красоти!
Прасчо честита ти нова придобивка да си го ушиеш с кеф!

# 58
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ех па и ти Прасчо,що са и късички на майката ноктите ,
ми  за да не драска бебето като му сменява памперса.. Wink

Честита ти пратка,със здраве да си го ушиеш. Hug

# 59
  • Мнения: 7 106
Ха-ха Прасчо разсмя ме с първото си изречение  Laughing. Да ти е честита придобивката, ший и не се плаши от големината  Wink

Общи условия

Активация на акаунт