БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 57

  • 16 057
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 581
Щом вас раждалите вече ви хваща треската, представяте ли си ние как сме Joy
Защо на две части багажа -какво толкова ще мъкнете, пък и едва ли пеша ще го носите.
Между другото и на мен досега не са ме проверявали за разкритие, нито за скъсяване на шийката, пък и няма за го направят, че днес ми беше последното УЗ, а вчера последното замерване на тоновете преди операцията

# 61
  • София
  • Мнения: 1 635
Ей, момичета.. ето ме и мен. Цял ден нямах нет, но не съм страдала много, че бях на разходка до магазина, за да поръчам част от бебешките неща.

Специални поздрави на деси_дес! Да сте живи и здрави с малкия сладур!

Поздрави и на всички празнуващи днес! Позволете ми да ви почерпя, че днес имам имен ден!


Утре съм на преглед и ще ви пиша по-подробно след това.
Дано с лилчо всичко е ОК.

# 62
  • Мнения: 72
nellyr и аз ще разделя багажа на две. Защото когато отида да раждам ще ми трябва само нощница, кърпички и документите. А ако си взема целия багаж, ще седи някъде по земята в предродилното ... посля някой трябва да ми до даде ... а така, като родя, мъжа ми ще донесе багажа. В МД -София, казаха че има шкафчета за багажа, които само ако постъпиш през деня се ползват. А през нощта багажа седи в предродилно.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 893
аз да се похваля, купих си нощници и гащури  Mr. Green
едната нощница е просто - Sick тя ще ми е за раждането. после като се освестя и като се изкъпя си купих една по-хубавичка, взех я червена,предвидливо  Mr. Green дано я опазя, че е сладка и може и вкъщи да се мотам по нея Whistling не мисля да слагам нищо друго в торбата за сега  Rolling Eyes ...като вляза да раждам мъжа ще ми докара козметиките Wink

# 64
  • Мнения: 76
Здравейте милички Hug Hug Hug Hug Hug

Виждам, че си имаме нови мамчета  newsm68  ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ДЗИМБИ И ДЕСИ!!!   bouquet

Нямам възможност да ви изчета Crazy, но хвърлих едно око на поздравите ви - МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПЪРВО ЗА СТИСНАТИТЕ ПАЛЧЕТА И ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ!!! ДА ВИ СЕ ВРЪЩАТ НА ВСИЧКИ Hug

Неописуемо е чувството да гушнеш малкото съкровище! Толкова е мъничко и невинно! И аз и Стелла сме добре Peace Днес вече болките при мен отшумяват, а и като виждаш това мъничко създание до теб......забравяш всичко Party От вчера ми я дават да я слагам на гърдите да стимулира секрецията и днес вече имам коластра и мъничето се храни само с нея (спряха му добавката Peace ) Много ми е добричка Party - храни се добре, засуква хубаво, спинка и не плаче Party Дано и вкъщи пази такова поведение Mr. Green Днес за пръв път я видях голичка, когато я къпеха (до вчера не можех да ставам, само се раздвижвах за кратко) Лелееее  ooooh! наистина е много мъничка, като пиле Mr. Green Очарована съм от отношението в Токуда!!!! Заслужава си всяка стотинка!!! Всички са изключително мили и обясняват всичко, наистина всичко, което те интересува - относно детето, относто теб, относно всичко. Детето е при теб (във всеки един момент, за да си починеш, ако решиш може да ти го водят само да го храниш, всичко зависи ти как се чувстваш и какво искаш), през нощта задължително го взимат да се наспиш Peace
Живот и здраве в събота ще ни изпишат и се прибираме вкъщи, да видим тогава дали ще мога да ви пиша Joy


ДОСКОРО!! ПРЕГРЪЩАМ ВИ ВСИЧКИ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ!!! Hug

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 23:53 от djidjito

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
Джиджи  Hug и всички останали които вече родихте - не ни спестявайте снимчици на малките бубулечета,носим на красоти Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 219
Здравейте мамчета  Hug
Първо, честито на всички вече гушкащи хубави бебчета, да са ви живи и здрави, а мамите бързо да се възстановяват  Hug

Аз съм августовка мама Simple Smile В понеделник ходих да си взимам болничния - 45 дни преди термин. Там видях една юлска мама, каза, че термина й е за 17-ти, и гледа форума, но не знам дали пише. Става въпрос за Обеля 2 в София. Ще ми е приятно да имам дружка тук Simple Smile

Не знам как е при вас, но щом ние започнахме да го мислим това раждане...особенно раждалите, май повече се панираме от тези дето не знаят какво е Simple Smile Желая на всички ви леко и бързо раждане, бързо възстановяване, и най-прекрасните и послушни бебчета  Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 6 201
Nellyr,ще си разделя багажа,защото миналия път когато ме приемаха в ТК им стана лошо като видяха какво нося(а то всъщност не беше толкова много) Mr. GreenОсвен това ще раждам със секцио и 1вите 24ч, ще бъда в реанимация,където няма да ми трябват много неща,а когато ме преведат в стаята ще трябва да си пренеса багажа сама,което с прясна рана не е много приятно.А пък и живеем близо до ТК. Таткото и без това миналия път прекарваше почти по цял ден при нас,предполагам,че и сега ще е така и ще ми носи каквото е необходимо. Peace
Djidjito  Hug

# 68
  • USA
  • Мнения: 675
Честито,деси_ дес, da ti e jivo i zdravo bebcheto.  bouquet
И аз днес си приготвих багажа.Вчера се разхождах към 2 часа и имах страшно много подготвителни контракции #Crazy, а бяха спрели изцяло за две седмици newsm78.Мен хем ме е страх, хем пък незнам точно за какво става въпрос и може би това ме успокоява. Thinking
Иначе няма нищо ново при мен.Стискам палци за момичетата които са на ред. Praynig Praynig Praynig
 Hug Hug Hug

# 69
  • Canada
  • Мнения: 649
Джиджито, радвам се че се включи и звучиш така щастливо и спокойно... Дано наистина бебчето си остане спокойно и неплачливо... Hug
Момичета, ако някой се чуди защо пиша по това хамаво време: ами защото Кари въобще не може да спи а оттам и аз... Уж не е нищо сериозно, но в момента в който легне, започва да кашля през 5 минутки и не може да заспи горкото... Направо ще се побъркам. Дадохи сироп, чай, мед и каквото друго се сетя но няма никакъв ефект. Явно сополите и се стичат в гърлото и така... На всичкото отгоре нали има гръмотевици, тя се страхува и плаче... ooooh! Whistling Та аз, както се опитах да си легна към 22 часа, така не съм мигнала повече от час до момента, пък да видим до сутринта...
И за финал: толкова много се ядосах на поредната хрема и кашлица най-вече  #2gunfire #Cussing out(като имате предвид че са минали само две седмици откакто й вадихме 3 сливица), че реших че ще я спрем от тъпата ясла от 01.07. Така ще има два месеца до септември да й се закрепи имунитета, надявам се... Пък тогава - на градина... Praynig

# 70
  • Варна
  • Мнения: 893
станах в 6:00!!!! изкуквам  Shocked това даже и едно време за училище не е било Joy
но си имам оправдание - отиваме на лекция на 9 месеца днес, ще снимаме отбора на варненските кенгура, може би за последно  Laughing

Карелия, ако е от хрема, при Лора действа само Ксилометазолин, а ми казаха и за една сребърна вода която действала безотказно - Армакс, ама не съм я пробвала  Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и от мен   bouquet

Мамбинка, благодарности за новата темичка. Както винаги е прекрасна!   bouquet

Джиджи, много се радвам, че сте добре. Само така да продължават нещата при вас  Hug Hug Hug
Върджи, чакаме варненски коремчета да видим в албумчето  Wink
Карелия, дано Кари скоро оздравее, че сигурно му е гадно на детето  Heart Eyes

Днес пак гадно време...аман! Не стига, че ми е криво, а и времето лошо и не може човек да излезе да се разведри....
Моят мъник както до онзи ден бушуваше така, че чак все едно синини на ребрата ми докара, така от вчера се е прикрил и ни шава, ни мърда...на всичко отгоре и баща му ме разрева снощи та съм цъфнала и вързала (демек съм в поредния "период"  Cry) Фортунче, я гледай ние как не си спестяваме оплакването  Hug

Дано скоро имаме вести от Лилчо и разбира се Галето  Praynig

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 08:54 от Felicity81

# 72
  • Мнения: 29
Sadlaly, Puzzel, Tan /с вашта мостричка ме разсмя  Laughing /, Beru6ka, Fortune, Stef /мерси много и за разяснението на думата/ благодаря ви за това че споделихте  Hug за бебчовците. Аз наистина гледам да не се тревожа за каквото и да било ама що така не бях настроена за такава дребничка госпожица имайки предвид ние какви сме.....но край не го мисля вече всичко е 6  Hug Wink.
Emily - я не му се връзвай на глупавото отношение на твоя и да не дава акъли кое е нужно и кое не, ами да взима списъка и да го почва без да гъква.......
Ra4e 2009 - с бъркане се установява, което не е много приятно Whistling после часове наред имам чувството че нещо ме щипе Crazy
Джиджи - прекрасни новини браво на вас сладурчета! Hug

# 73
  • Мнения: 253
Добрю тро и от мен!
Джиджито-радвам се,че се оправяте. Praynig Praynig
А аз снощи си ставам да си ходя до ОО и си лягам......Да,но след 2 минути имах газове и така ме изкара корема  Sick Sick А снощи имах мноооооого газовее  Sick Sick
На мен от багажа ми останаха само пелените и хавлията да изпера и изгладя днеска.
При нас времето е слънчево,но нее толкова топло.Тъкмо ще си правя повечко разходки.....

# 74
  • Мнения: 755
Добро утро и от мен!  bouquet
Едни палци да стиснете за мен , че отивам на лекар и силно да се надявам всичко да е наред и да ми каже , че скоро ще бъде събитието/ не че прогнозата няма да е относителна, но все пак... Crazy/.
Лек ден за сега и по-късно ще включа пак! Peace  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт