Редуктил - тема 7

  • 64 061
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 047
Момичета постоянно ми се яде,майче хапчетата вече не ми действат  Cry
Ако ги спреш за няколко дни да се изчисти организма и после пак да почнеш.
Или пробвай някоя диета през това време.
Аз намерих в къщи 1 забравен блистер и пак ги почнах. Днес и утре ще съм на екскурзия по аптеките за да си купя от някъде без рецепта.

# 16
  • Мнения: 1


Хубав ден от мен и по-малко изкушения!

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, момичета   Nature Sun With Face  Благодаря на eldi за милите думи, както и на всички Вас! Пожелавам Ви един прекрасен ден  newsm51

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 366
 Grinning   Здравейте!  Аз  също     съм  новичка , харесва  ми  да ви  чета   (някак си ми давате  кураж)............болката  ми е че съм   безбожно дебела    и  няма  диета  която   да   дава  резултат Cry.Естествено   започнах  да  пия  ЛИНДАКСА10мг.(последната  ми надежда)вече 5  ден, но  нищо  не  усещам( дори не ми се пие  вода )............чудя се  какво ли още да  пробвам Sad?

# 19
  • Мнения: 0
skabiela, мила, какво имаш предвид, под това, че нищо не усещаш? Ако не усещаш страничните действия, това е хубаво, но важното е да не се чувстваш толкова гладна колкото преди. Аз го вземам от скоро, но определено влияе на апетита ми, почти нищо не ми се яде, или ако нещо много ми се дояде, което не е желателно да хапвам, определено сега ми е по-лесно да се въздържа да не го погълна. Относно водата и на мен не ми се пие, но се насилвам, за да не си докарам някоя беля на главата в тия жеги. Хайде късмет и продължавай напред, ще видиш, че всичко ще е както трябва   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 366
 Simple SmileО  странични действия при мен за сега няма ,  но всъщност  проблема е че аз  никога не съм  поглъщала   много  храна..........и  все  пак  съм  дебела!Надявам  се   след  15  дни  да се  почувствам  малко по  лека  .   bouquet

# 21
  • Мнения: 92
привет на всички отслабващи и аз се записвам в новата тема
eldi браво страхотно оформление , много минусчета на всички и безапетитен уикенд.

# 22
  • Мнения: 459
Здравейте, момичета! Минавам да се отчета - още 1кг минус  newsm47

за 17дни - 5 кг минус.... Много съм щастлива  smile3501

Пожелавам на всички същата радост  newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 230
Вече съм 7ми ден на Линдакса 15 и НИТО грам надолу  smile3518

# 24
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се отчета: 5 дена - 2 кг  newsm44 Вероятно е загуба на вода в по-голямата си част, но щом вървя надолу е добре, поне е стимул. Пожелавам на всички почече оптимизъм, по-малко килограмчета и един приятен, неделен ден  newsm51

# 25
  • петрич
  • Мнения: 33
здравейте момичета и аз от два месеца съм на редуктил  но от две седмици нито ям нето свалям грам какво да правя

# 26
  • Мнения: 26
Здравейте сладуранчета със свалени килограмчета Hugтези дни бяха най гадните (имам предвид в личен план)а иначе вече изпих един блистер линдакса 15 и имам повече сухота в устата отколкото с Л10,колограми да свалям сега съм ...момент да се изтегля....62 килограма с дрехите,а започнах от 67-68(свалям ги бавно и се надявам да е дълготрайно)т.е за 30 дена на линдакса 10 и 10 дена на Линдакса 15 съм минус 6-7 килограма Целувки на всички ви ,опса забравих да поздравя и новите момичета , на всички вас

# 27
  • Мнения: 47 995
Здравейте
След цял блистер Линдакса 10 мг нямам нито грам свален, както и никакви странични действия, или пък намаление на апетита...надявам се да започне да действа скоро, или след края на опаковката ще мина на 15 мг
Струва ми се странно , но като гледам май при всички е някакъв такъв момент  newsm78

# 28
  • Мнения: 230
 newsm45 май да

# 29
  • Мнения: 459
Добро утро, момичета!



На всички именници и именнички пожелавам много здраве и щастие!!!

Лек и отслабващ ден от мен и дано тази седмица темата ни се изпълни с много минусчета,  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт