Евтини памперси

  • 19 547
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
А къде се предлагат тези памперси Елкос?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 777
А къде се предлагат тези памперси Елкос?
Аз мога да кажа за Варна и Г.Оряховица  Mr. Green,ако някой се интересува.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 073
А къде се предлагат тези памперси Елкос?
Аз мога да кажа за Варна и Г.Оряховица  Mr. Green,ако някой се интересува.
да къде се продават в варна?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 777
По принцип ги има в първите два гаража с памперси на реда на Депо-то на Колх. пазар,в едно магазинче с пелени и козметика на ул."Ген.Киселов"(с/у градинката до паркинга на ТИМ) и в "Кайс. градина" на пазарчето.В момента,обаче ги няма и на трите места...

# 19
  • Мнения: 41
Ние в момента сме на памперс, защото бяха на промоция. Иначе със първото ми дете ползвахме  почти всички памперси и кан бебето беше и си е страхотно.

# 20
  • Мнения: 131
Има ги и в Младост,на пазар4ето под детския комплекс-преди няколко месеца откриха там бебе борса с цени то4но като на колхозния пазар Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 777
Къде по-точно в Младост,че нещо не мога да се ориентирам...Детският комплекс е този над "Санита",нали?

# 22
  • Мнения: 179
Аз ползвам Huggies от известно време.Само че са от турските,но са идеални,досега не са пропускали,и са евтини  20 лв- 4-ка-72 бр.Ако ги намериш на подобна цена може да пробваш някоя бройка за да прецениш дали са подходящи

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние сме пробвали много варианти на еднократни пелени. От евтините съм доволна от Молфикс, Happy, Star baby. Последните два вида съм ги виждала само в Кауфланд и точни цени не мога да кажа, но определено много ми харесват. Happy са полски или чешки (не помня добре), а Star Baby са турски. Честно да си кажа на мен ми харесват повече от Памперс. Ако не друго, поне не са ароматизирани. Не са ми пропускали, нито пък сина ми се е обривал от тях. Като не мога да кажа същото за Памперс.

# 24
  • Мнения: 167
За мен най-добрите пелени са Пуфис, убедих се след неколкократни проби на други уж добри марки. Не може да става и дума за сравнение и вече решихме да не експериментираме, т.к. от последните Sleep & Play бебко се изрина. Мисля, че за предлаганото качество цената е повече от достъпна.

Понеже синът ми много късно се научи на гърне, ще ви кажа, че от всички пелени, които съм ползвала, дори евтини, Пуфис единствено протичаха. Повярвайте ми, при по-голямо дете, това се вижда много ясно. Че са меки, меки са, но външният им слой се накисва и пропуска... Crossing Arms

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Има доста по-евтини памперси,но като сте свикнали с Памперс,едва ли ще ти хареса друга марка.На мен всички останали ми бяха просто ужасни.Дебели,твърди и аз пробвах всичко на пазара,но-не,останах си на Памперс.Сега,само за вечерта ползвам турския Слийп енд Плей и съм много доволна.0,31 ст.е бройката,цял пакет ми излиза 17,50 за 58бр..Тънки са,меки и най-важното-не пропускат,а синът ми пие доста вода през нощта.

# 26
  • Мнения: 2 039
Аз да си кажа, като един много придирчив потребител-за мен най-добрите памперси на пазара са Air Bebe, че и цената им е супер. Ползвали сме какво ли не, но просто това са памперсите.  Peace

# 27
  • Мнения: 131
под Санита има пазар4е...а борсата е точно до една оорнажева мисля беше коооперация като тръгнеш в посока Пикадили -една ли4ка тоно след пазр4ето с плодове и зелен4уци
Ох,дано ме рабра

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
От евтините още един глас за КЛЕВЪР от БИЛА-произведени в Дания.Не изпускат.

# 29
  • Мнения: 42
Аз съм за Huggies. Няма равни на тях. Дори турският вариант 72бр за 20 лв е по-добър и от Памперс, Либеро, Пуфис, Молфикс ......

Общи условия

Активация на акаунт