Анкета: Мас, преварен зехтин или козметика?

  • 16 575
  • 321
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 911
Не мажа детето. Много си му е хубаваа кожата.

абсолютно.
Ползвах малко зехтин с двамата, малкия спрях скоро да го мажа с каквото и да е, както и да го къпя всекидневно.

# 61
  • Мнения: 1 045
Ако трябваше да заложа на своите предпочитания щях да избера козметика защото ухаят добре,но понеже се появиха разни проблеми съм ползвала зехтин.След като видях какъв ефект има върху бебето и моите ръце,много познати без деца започнаха да използват зехтин върху сухите части по тялото си.Така че съм за зехтина с двете ръце и в салатата и върху кожата.И в двата случая е полезен.
Зехтина е полезен и при АД защото е богат на линоленови киселини.Така че не отричайте нещо защото сте решили че е за салата.В много от козметичните препарати също има зехтин!!!

# 62
  • Мнения: 9 776
Козметика Peace. Вече с нищо не мажа, освен със слънцезащитен крем.

# 63
  • Мнения: 5 183
Моята опция я няма - не съм мазала. Имах разни подарени нбебешки мазила. Доки каза няма смисъл да омазваш детето с каквото и да било. Остави му кожата да диша. В много редки случаи на зачервено дупе, съм мазала с крем4е.
А и слънцезащитен крем, но то беше след годинката

# 64
  • Мнения: 8 999
Определено козметика. Бях се подлъгала по едно време и започнах да се мажа с преварен зехтин. Освен, че миришех на салата, никакво друго свойство не открих в този продукт.

# 65
  • някъде
  • Мнения: 4 961
с козметика

# 66
  • Мнения: 3 932
Козметика и то при нужда.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Козметика Peace

# 68
  • Мнения: 1 354
Козметика използвам Peace

# 69
  • Мнения: 6 103
козметика

# 70
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Козметика

# 71
  • BG
  • Мнения: 1 900
В началото,когато беше малко бебе използвах преварен зехтин.Сега козметика.
Знам,че в топлото време не е желателно даже нито мас ,нито зехтин.

# 72
# 73
  • Мнения: 5 026
Само козметика ползвам.

# 74
  • Мнения: 3 929
Ползвах преварен зехтин. Синът ми се роди преносен, в резултата на което кожата му се белеше много. Когато педиатърката дойде на посещение вкъщи при бебето, каза да го мажа с преварен зехтин 1 месец, а после може да продължа с козметика. Така и направих. Между другото, доста време се доверявах на зехтина и не сгреших.
А иначе в жегите не е желателно да се използва олио под никаква форма.

Общи условия

Активация на акаунт